Web Tasarım Hizmetleri

 Web Tasarım Hizmetleri

Web siteniz kurumunuzu yansıtsın!

Web tasarım hizmetleri konusu oldukça kapsamlıdır.

Web sitesi sahibi olmayanlar ya da mevcut sitesinden memnun olmayan kişilerin istedikleri gibi bir taslak oluşturmak için araştırma içerisinde olduğunu gözleml

E-ticaret Sitesi Avantajları?

E-ticaret Sitesi Avantajları?

Ticaret şimdi her yerde!!!

Yavaş yavaş teknoloji çağına adım atıyoruz. Küçük büyük herkesin elinde telefon, tablet, bilgisayar vb. teknolojik cihazlar bulunuyor. Hal böyle olunca firmalar ya da firma açmayı düşünenler dijital platformlara yöneliyor.

Google'a Reklam Vermek

Google

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba sevgili bilcod blog okuyucuları.Güzel bir yaz mevsimini geride bıraktığımız bu taze sonbahar günlerinde sizlerle tekrar beraber olmak gerçekten çok güzel bir duygu bizim için. Evet bugün konumuz web sitesi açmak isteyen ve web site ve işlerini hızlıca tanıtmak isteyen insanlarımızın bize sıklıkla sorduğu Google arama  motorunda reklam verme olayı. 

Google reklam vermek gerçekten

Web Sitesi Yaptırırken

Web Sitesi Yaptırırken

Web Sitesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bunların başında çalışacağınız şirketi iyi belirlemek gelir. Unutmayalım ki web tasarım çok önemli bir çalışmadır.

Devamlı yeni

Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Arkadaşlar tekrar merhaba, bir yazımızda daha buluştuk. Sizlerle burada zaman zaman buluşup, web teknolojileri ile ilgili fazla bilgi sahibi olmayan insanlarımıza faydalı olmak gerçekten de bizlerinde çok hoşumuza gidiyor.Biraz olsun faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize diyerek konumuza geçiş yapalım.

Web tasarım nedir ?

Web tasarım ülkemizde yanlış anlaşılmış bir kavramdır aslında web design kelimesinin türkçeleşmiş hali olarak

E-ticaret Sitesi Para Kazandırır mı ?

E-ticaret Sitesi Para Kazandırır mı ?

 

İnsanların günlük yaşam alışkanlıklarının yanı sıra alışveriş alışkanlıklarının dahi değişiklik gösterdiği günümüz şartlarında e-ticaret sektörünün çok büyük bir kazanç kaynağı haline geldiğini görmekteyiz. Eski dönemlerde günlük yaşam alışverişleri ile ihtiyaçlarını karşılayan bireylerin online ortam üzerinde hizmete başlayan e-ticaret sitelerinin faaliyete başlamasının

Gayrimenkul Emlak Sitesi

Gayrimenkul Emlak Sitesi

 

Gayrimenkul sektörünün yüzyıllardır insan hayatı için vazgeçilmez önemi olan bir sektör olduğu biliniyor. İnsanların barınma ihtiyacından tutun da ticari faaliyetlerini ger&cc

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital platformda yerinizi alın…

Özellikle son 5 yıldır yaygınlaşan sosyal medya danışmanlığı, pazarlama ve marka bilinirliği bakımından oldukça önem kazanmıştır.

Şu an nereden baksanız 5 yaşındaki bir çocuğun elinde bile telefon, tablet v

Google Seo Çalışması Nasıl Yapılır?

Google Seo  Çalışması Nasıl Yapılır?

Site İçi Optimizasyon Çalışması…

Google SEO çalışması nasıl yapılır sorusunun cevabı 300 kelimeye sığdırılmayacak kadar uzundur. SEO başlı başına bir alan olduğu gibi kendini devamlı yenileyen bir sistemdir. Google da SEO kriteri denilen bir gerçeklik vardır. Yaklaşık 250 kriteri gerçekleştirmek biraz zamanınızı alacaktır. Bu işlemi bir

Google'da Yükselmek Size Ne Kazandırır?

Google

Evet başlık ilginç değil mi ? :) Google'da yükselmek size ne kazandırır? Ellbette daha önce web sitesi olupta google arama motorunda (ki türk piyasasının internet pazarının %98'ine google hükmediyor) üst sıralara çıkmış ve bu şekilde ticaretin radına varmış olan kişiler hemen bu sorunun cevabını kolayca yanıtlayacaklardır.

Tabi günümüzde ticaret önemli ölçüde internet dünyasında dönmekt