Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Arkadaşlar tekrar merhaba, bir yazımızda daha buluştuk. Sizlerle burada zaman zaman buluşup, web teknolojileri ile ilgili fazla bilgi sahibi olmayan insanlarımıza faydalı olmak gerçekten de bizlerinde çok hoşumuza gidiyor.Biraz olsun faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize diyerek konumuza geçiş yapalım.

Web tasarım nedir ?

Web tasarım ülkemizde yanlış anlaşılmış bir kavramdır aslında web design kelimesinin türkçeleşmiş hali olarak

Kurumsal Web Site

Kurumsal Web Site

Kurumsal web yazılımları

Son yıllarda sanal dünyada artan ticaret hacmi artık en köşe mahalledeki esnaf amcamızın bile farkına vardığı bir durumdur malumunuz.Artık ticaret yapmakta olan tüm özel ve tüzel kişiler interneti son derece ciddiye almaktalar haklı olarak. Kurumsal bir yapı icin artık ilk yapılması gereken şey güzel, şık bir tasarıma sahip kurumsal web site yazılımı veya daha basit bir anlatımla kurumsal web sitesidir.

SEO Nasıl Kullanılır?

SEO Nasıl Kullanılır?

 

En organik yol olan SEO nasıl kullanılmalıdır?

SEO nasıl kullanılır sorusunun cevaplarını arayacağız bugün. Arama motorlarında en üst sıralarda yer almanın en etkili yolu tabi ki SEO’ dur. Adwords vardı ona ne oldu dediğinizi duyar gibiyim. Adwords hala var ancak

Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal Seo Hizmetleri

İşiniz tıkırında web sitesi yaptırdınız şahane, çağa ayak uydurdunuz. Güzel.. Peki web sitenizi neden yaptırdınız ? Oradan müşterileriniz gelip sizi bulsunlar ve marka değerinize katkısı olsun diye elbette.. Bu da güzel.. Doğru yoldasınız. Bittimi ? Evet diyorsanız yolda kaldınız demektir :) Hayır bitmedi tam tersi yeni başlıyor. Kim girecek sitenize ? Potansiyel müşteriniz  nette websitenizi nasıl bulacak ? 

Evet bunun da 2 yolu var biri s&u

Kurumsal Web Sitesi Hakkında

Kurumsal Web Sitesi Hakkında

Firmanızın Online Yüzü!

Bilcod web tasarım hizmet ajansı genç ve dinamik ekibiyle kurumsal web sitesi alanında başarılı projelere imza atmıştır. Firmaların online itibarı olan web siteleri hazırlanırken müşteri istekleri, firmanın kurumsal kimliği, amaç ve hedefleri, belirlenen kitle dikkate alınmalıdır.

Sosyal Medya Paketleri

Sosyal Medya Paketleri

Sosyal Mecralarda Yerinizi Alın!!!

Sosyal medya paketleri creative ajansların hazırladığı ve her firmaya göre farklılık gösteren hizmet fiyatlandırmasıdır.

Öncelikle sosyal medya yönetimi nedir bu konu hakkında kısa bir bilgi verelim. Sosyal medya hes

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumunuzu iyi bir şekilde tanıtın!

Bilcod Web 2016 yılından itibaren profesyonel olarak kurumsal kimlik çalışması yapmaktadır. Şirketlerin kendini tanıtma biçimlerine kurumsal kimlik adı verilir.

Bu aşama için belirli çalışmalar yapılması ger

E-Ticaret sitesi açmak zor mu ? Nasıl Başlarım ?

E-Ticaret sitesi açmak zor mu ? Nasıl Başlarım ?

 

Merhaba değerli dostlar, bugün konumuz aslında özellikle ticaret yapmaya meraklı, hevesli, veya ticaret yapan pek çoğumuzun da merak ettiği önemli bir konu.

Evet malumunuz günümüzde özellikle yaşı 50'nin altında ülkemizde de pek çok insan internetten alışveriş yapabiliyor olmanın kolaylığını tatmış durumda. Hal böyle olunca tabi arz talep olayından dolayı eticaret işine de girmekte olan veya girme

Google'da yükseklerde olmak

Google

Evet bir yazımızda daha birlikteyiz. Bugünkü konumuz ne olsun diye düşündüm düşündüm ve sonunda ne de olsa hepimiz ticaret yapıyoruz dedim ve günümüz inetnet ve iş piyasası devi googel arama motorunda yükselmek ile ilgili siz değerli okuyucularımıza bir faydalı yazı daha yazayım dedim :) Umarımki bu yazım da sizlere  yeni ve faydalı bilgiler sağlar.

Google ilk olarak 4 eylül 1998'de kuruldu. Kurucuları Lar

Eticaret sitesi kurmak için gerekenler

Eticaret sitesi kurmak için gerekenler

 

E-ticaret günümüzde elektronik dünyanın ciddi anlamda bir vazgeçilmezi oldu değerli okurlar. Bizde sizin için eticaret sitesi kurmak için neler gerekli onları araştırdık ve bilgimiz dahilinde, tecrübemiz elverdiğince size bu yazı vasıtasıyla yardımcı olmaya çalışacağız.

Takdir edersiniz ki emeksiz hiçbir şey olmuyor. İnternette gezerken namı diğer sörf yaparken :) görmüş olduğunuz meşh