SEO Hizmet Paketleri

SEO Hizmet Paketleri

 

SEO için doğru adrestesiniz!

SEO kelimesine şu sıralarda sıkça rastlamaktayız. İnternette yer almak için başvurulan yollardan en önemlisi olan SEO (arama motoru optimizasyonu) Google’da üst sıralarda yer almak isteyen web sitesi sahiplerine kılavuzluk et

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital platformda yerinizi alın…

Özellikle son 5 yıldır yaygınlaşan sosyal medya danışmanlığı, pazarlama ve marka bilinirliği bakımından oldukça önem kazanmıştır.

Şu an nereden baksanız 5 yaşındaki bir çocuğun elinde bile telefon, tablet v

WEB TASARIM FİYATLARI HAKKINDA

WEB TASARIM FİYATLARI HAKKINDA

 

UYGUN FİYAT YÜKSEK KALİTE!!!

Web tasarım fiyatları web sitesi yaptıracak kişi ya da kurumların en merak ettiği unsurlar arasında bulunmaktadır. Peki fiyatların çok yüksek ya da diğer firmalara göre uygun olmasındaki etmenler nelerdir?

Web sitemi nasıl yaptırmalıyım ? Nasıl bir yol izlersem başarılı olurum ?

Web sitemi nasıl yaptırmalıyım ? Nasıl bir yol izlersem başarılı olurum ?

Web'de nasıl bir yol izlersem başarılı olurum ?

Merhaba değerli okuyucularımız, bugün konumuz web sitesi yaptıracağız ama başarılı olabilmek için nasıl bir yol izlemeli nasıl hareket etmeliyiz ?

Evet hepimiz iş dünyasında ya iş yapıyoruz veyahut bir kurulkuşta çalışıyor ama bir yandan da kendi işimizi kurmanın düşünceleri içinde yaşıyoruz. Elbette iyi gelir, rahat bir yaşam hakeden herkesin hakkı. Ama hakedenin hakkı benc

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Sizin hala mobil uyumlu web siteniz yok mu?

Kurumsal kimliğinize en uygun web sitesini oluşturdunuz içiniz rahat ürünü, kurumu, ticari hacminizi en iyi şekilde yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki kaynağına göz gezdirdiniz mi? Mobil uyumlu web sitesi sahibi misiniz?

Google'da Yükselmek Size Ne Kazandırır?

Google

Evet başlık ilginç değil mi ? :) Google'da yükselmek size ne kazandırır? Ellbette daha önce web sitesi olupta google arama motorunda (ki türk piyasasının internet pazarının %98'ine google hükmediyor) üst sıralara çıkmış ve bu şekilde ticaretin radına varmış olan kişiler hemen bu sorunun cevabını kolayca yanıtlayacaklardır.

Tabi günümüzde ticaret önemli ölçüde internet dünyasında dönmekt

Profesyonel Sosyal Medya Kullanımı?

Profesyonel Sosyal Medya Kullanımı?

Yediden yetmişe herkesin elinde…

Hayatımıza girdiği günden beri asla vazgeçemediğimiz sosyal medya profesyonel olarak kullanıldığında bize ne gibi kazancı olur?

Profesyonel sosyal medya kullanımı dediğimiz olay daha çok kurumsal firmalar tarafın

İstanbul Yazılım Ajansları

İstanbul Yazılım Ajansları

Yazılım Yaptırırken Bunlara Dikkat Edin…

İstanbul yazılım ajansları günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır. Özellikle kurumsal tasarıma yönelim bir hayli fazladır. İstatistiklere göre Türkiye’de aktif internet kullanıcı sayısı 46.28 milyondur. Bu denli fazla internet kullanıcıları varken firmalar dijital mecralara yönelmiştir. B

Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal Seo Hizmetleri

İşiniz tıkırında web sitesi yaptırdınız şahane, çağa ayak uydurdunuz. Güzel.. Peki web sitenizi neden yaptırdınız ? Oradan müşterileriniz gelip sizi bulsunlar ve marka değerinize katkısı olsun diye elbette.. Bu da güzel.. Doğru yoldasınız. Bittimi ? Evet diyorsanız yolda kaldınız demektir :) Hayır bitmedi tam tersi yeni başlıyor. Kim girecek sitenize ? Potansiyel müşteriniz  nette websitenizi nasıl bulacak ? 

Evet bunun da 2 yolu var biri s&u

Kurumsal Web Sitesi Hakkında

Kurumsal Web Sitesi Hakkında

Firmanızın Online Yüzü!

Bilcod web tasarım hizmet ajansı genç ve dinamik ekibiyle kurumsal web sitesi alanında başarılı projelere imza atmıştır. Firmaların online itibarı olan web siteleri hazırlanırken müşteri istekleri, firmanın kurumsal kimliği, amaç ve hedefleri, belirlenen kitle dikkate alınmalıdır.