en iyi yazılım firması

17 May 2019

Bitcoin Borsası Kurmak

Bitcoin Borsa Yazılımı

Bitcoin borsa yazılımı özel proje yazılımları arasında en zor olanlardan biridir diyebiliriz. Bitcoin borsası kurmak veya bitcoin borsası açmak, böylesine zor bir yazılımı yapabilmek gerekir. Bunun için çok ciddi kod, finans ve ilgili teknolojinin altyapı sağlayıcılarının da kullanmış olduğu teknolojileri de bilmek, bunlar ile ilgili deneyim sahibi olmak çok önemlidir.

Yurdumuzda her yazılımcı olan ekip bu tip yazılımları yapabilir diye düşünmeyin. Bitcoin borsası yazılımı gibi üst düzey yazılımları Bilcod Web ekibi de dahil olmak üzere çok ama çok az sayıda yazılım ekibi başarabilir. Eğer sizin de böyle özel bir projeniz varsa mutlaka ama mutlaka o ekibin veya yazılımcıların bu tip bir projeyi yazabileceklerinden emin olun ve mutlaka daha önce yapmış oldukları referanslarından göstermelerini isteyin.

Bitcoin Borsası Nasıl Açılır, Ortalama Maliyeti Nedir ?

Bitcoin borsası açmak için öncelikle önemli miktarda yazılım ve reklam sermayesine ihtiyaç vardır.  Bitcoin borsa yazılımı sermayesi takribi 200.000 – 300.000 USD gibi miktarlarda, yine reklam sermayei de minimum bu miktarlarda olmalıdır. Tabi burada sadece sermaye yeterli olmayacak en az 1 yıl da yazılım zamanına ihtiyaç vardır.

Herkes ticaret yapabilir ama kesinlikle herkes bende bir bitcoin borsası açayım demezi diyemez elbette. Neden ? Çünkü bu işe girmeden önce bitcoin nedir, ne değildir? Ciddi bir araştırma yapmalıdır.

Ondn dolayı bitcoin borsası açmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka öncesinde çok iyi bir araştırma ve deneyim kazanma sürecinden geçin. Yoksa başarısız bir iş yapma riskiyle karşı karşıya kalmayın.

Bitcoin Borsası Nasıl Kurulur ?

Bitcoin borsası kurmak isteyen yatırımcıların öncelikle çok iyi bir yazılım ekibine ihtiyaçları olduğu kesindir. Hatta bu işte başarılı olmak istiyorsanız ilk kuraldır diyebiliriz. Ne derseniz deyin, geleceğin ekonomik teknolojileri kripto paralardır diyebiliriz. Tabi bunları doğru biçimde vergilendirebilmek için devletlerin gerekli adımları atmaları da şarttır. Bitcoin borsası kurmak isteyen her birey gerekli yasal altyapılarını tamamlamadan kesinlikle bu işe girmemelidirler.

Siz de, bende bitcoin borsa yazılımı yaptırayım ve bu pastadan bir dilim alayım derseniz mutlaka önce gerekli yasal altyapıyı, sonrasında iyi bir yazılım ekibini hazır bulundurun. Akabinde iyi bir reklam ve markalaşma projesi ile borsanızı çok iyi yerlere getirebilirsiniz.

Açıkçası bitcoin borsası kurmak yada bitcoin borsası açmak deyince kulağa kolay geliyor, dil kolay söylüyor ama inanın bu işin yazılımı çok çok çok ciddi bir tecrübe ister. Siz de işinizi tecrübesiz ve bu tip yazılımları yapmamış insanlara teslim etmeyin.

Bilcod Web’in uzman ekibi ile çalışın rahat edin 🙂

Tıklayın:  Kurumsal web tasarım