Dijital Reklam Ajansı

DİJİTAL REKLAM AJANSINIZ BİLCOD WEB

Dijital reklam artık günümüzde hedef kitlenize hızlıca ulaşmanın en önemli yollarından biridir.
Müşterilerinize işletmenizin tanıtımını yapmak veya bir kampanya ya da yeniliğinizin tanıtımını yapmak için çok ideal bir yoldur. Aynı zamanda hesaplı bir tanıtım olan web dijital reklam hizmeti ile bir anda kısa yoldan binlerce potansiyel müşterinize kolayca ulaşabilirsiniz.
Siz isteyin biz duyuralım. Sizi ve Firmanızı çok daha yükseklere taşıyalım.

Ne iş yaparsanız yapın, daha fazla müşteriye ulaşabilmek kolay değildir. Önemli web sitelerinde işletmenizi tanıtarak bu sorun ortadan kaldırıyoruz.
Ürünlerinizi, hizmetlerinizi kısa yoldan çok hızlı ve etkili üstelik çok da hesaplı bir biçimde potansiyel müşterilerinize tanıtın. Dijital Reklamın kolaylıklarından faydalanın!

 

DİJİTAL REKLAMCILIK HİZMETLERİ

Dijital web reklam hizmetleri ile iyi bir marka bilinirliği inşa edebilirsiniz. Bir işletme şayet büyümek istiyor ise kesinlikle dijital ortamda yer almalı, potansiyel ve hedef kitlesi olan müşterileri ile iletişimde olması gerekir. Satışlarınızı 100 belki de 1000 katı kadar artırma şansı elde edebilirsiniz.

Genel terim olarak dijital reklam, ürünün ya da markanın online kanallar aracılığı ile anlatılıp sunulma işlemlerini kapsar. Dijital reklam çeşitleri;

  • Display Reklamlar
  • Sosyal Medya Reklamları
  • Adwords Reklamları
  • Mobil Reklamlar
  • Video Reklamlar
  • PPC Reklamlar
  • CPM Reklamlar olarak sayılabilir.

DİJİTAL WEB REKLAM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Kullanımı Kolay ve Uygun Fiyatlı Reklam Modeli

Reklam denildiğinde her ne kadar herkesin aklına TV reklamları gelse de aslında reklam vermek o kadar maliyetli olmak durumunda değildir. Küçük işletmeler şayet dijital web reklam kanallarını doğru kullanabilir ise çokça fayda elde edebilir. Kendi kullanıcı kitlenizi kolayca hedefleyebildiğiniz gibi Facebook ve Google gibi platformlardan uygun fiyat aralıklarında reklam verebilirsiniz.

 

Kullanıcı Dikkati Çeken Video Reklamlar

Dijital reklamcılıkta video ve video kanallarının önemi hızla artış göstermektedir. Son dönem araştırmalara göre banner reklamlar %16 tıklama oranına sahip iken video reklamlarında bu oran %46 seviyelerini görmektedir.

 

Etkili Lokal Reklamlar

Fiziksel konumları toparlayan uygulama ve veri toplayıcıları bulunmakta. Reklam esnasında belirli koordinatlar tercih edilerek o alana özel reklam görüntülenmesi sağlanabilmektedir.

Bilcod Web Hizmetleri dijital web reklam ve daha pek çok detayda da yanınızda.. Detaylı bilgi için arayın!

Bilcod Web Hizmetleri dijital web reklamlarınızda da yanınızda.. Detaylı bilgi için arayın!

 

HEMEN ARAYIN,
İNTERNET’TEN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 706 0 716