E-ticaret Sitesi Avantajları

12 Ara 2018

E-ticaret Sitesi Avantajları?

Ticaret şimdi her yerde!!!

Yavaş yavaş teknoloji çağına adım atıyoruz. Küçük büyük herkesin elinde telefon, tablet, bilgisayar vb. teknolojik cihazlar bulunuyor. Hal böyle olunca firmalar ya da firma açmayı düşünenler dijital platformlara yöneliyor. E-ticaret sitesi avantajları hakkında bahsetmek gerekirsek.

E-ticaret siteleri günümüzde bir hayli yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bunların başlıca nedenleri Türkiye’de internet kullanımının fazla olması ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak. Ayrıca pratik ve her yerde idare ettirebileceğiniz bir işiniz oluyor.

Ticaret ile uğraşan kişilerin ofis, dükkan, tedarik vb. masrafları gözden çıkarmaları gerekmektedir. Ama e-ticarete geçiş yapıldığı takdirde bir telefon ve web sitesi her şeyi idame ettirir. Şöyle bir örnek verelim dünyanın en büyük taksi firmasının tek bir taksisi bile yok. Ya da en bilenen alışveriş sitelerinin ürünleri kendi bünyelerinde değil. Hepsi bu ürün ve hizmeti dışarıdan tedarik ediyor.

Bu denli popülerleşen ve basitleşen sistemde sizde yerinizi alın!

E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurulumu kurumsal sitelerden daha geniş kapsamlı ve teknik özellikleri farklı yapıdadır. Ticaret sitesi panelleri ürün yükleme değişiklik, ürün fiyatı, kdv hesaplama vb. özelliklere sahiptir. Normal sitelere göre daha önem taşıyan bu siteleri yaptırırken mutlaka profesyonel destek alın. Ödeme, kargo vb. sistemlerinin de mevcut olduğu bu sitede yanlış uygulama yapılırsa istenmeyen sonuçlar doğurur.

E-ticaret Paketleri

Ajanslar müşterilere kolaylık sağlamak açısından her bütçeye uygun e-ticaret paketleri oluşturmuştur. Bu paketler fiyatıyla orantılı olarak farklı özelliklere sahiptir. Bilcod firmamız 15 yıllık yazılım tecrübesiyle her bütçeye ve isteğe uygun tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve dinamik ekibiyle gerçekleştirdiği çalışmalarda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır. Paketleri incelemek için linke tıklayınız.

 

 

Sizi Arayalım