E-ti̇caret Si̇tesi̇ Fi̇yatlari

12 Ara 2018

E-ticaret Sitesi Fiyatları

Yeni nesil alışveriş!

Yeni nesil ticaret olarak adlandırılan online mağazacılık, klasik pazarlamadan daha avantajlıdır. Günümüzden yatırımını e-ticaretten yana kullanan kişilerin sayısı bir hayli artmıştır. Bunun başlıca nedenleri online alışverişin artması, daha az maliyetli olması ve daha az efor kaybıdır. Online mağazacılığa yönelen kişilerin ilk merakı eticaret sitesi fiyatları olmaktadır.

Dijitalleşen toplumumuz da her şey internet aracılığıyla yapılıyor. Özellikle son 5 yıldır artış gösteren online alışveriş sayısı git gide artıyor kişiler aradıkları ürünü internetten daha rahat bulmakla birlikte mağaza mağaza gezmeden tek tıkla alışveriş yapmanın rahatlığına ulaşıyor. Hal böyle olunca yatırımcılar bu tarz sitelere yöneliyor.

Eticaret sitesi fiyatları kişinin istek beklenti ve çalışacağı firmanın politikalarına göre farklılık göstermektedir. Web adı altında faaliyet gösteren yüzlerce firma bulunmaktadır. Bunların sağladığı imkanlar başarıları, referansları vb. faktörler fiyatlarda artış sağlayabilir. Kurumsal sitelerden daha önemli ve zor olan eticaret siteleri maddi açıdan bir beklenti arz ettiği için üzerine daha fazla düşülmelidir.

Eticaret sitesi yaptırmak basit gözükse de her şey rayına oturana kadar efor ve zaman gerektirir. Öncelikle site tasarımından yola çıkmalısınız. Yaptıracağınız site kesinlikle hizmet vereceğiniz ürün ya da hizmetle bağdaşık olmalıdır. Bunun için firmalardan destek alabilirsiniz. Aklınızda bir tasarım mevcutsa çalışacağınız firmayla paylaşabilir olabilitesini tartışabilirsiniz.

Daha sonra çalışacağınız firmadan sitenin planı hakkında bilgi almalısınız. Şu ayrıntıyı atlamamak lazım ülkemizde yüzlerce firma bu işi yapıyor. Bunların belli bir bölümü merdiven altı dediğimiz ajanslardır. Doğru ajansı bulmak için acele etmeyin mutlaka firmanın referanslarına göz atın ayrıca daha önce böyle bir proje de yer almışlar mı kontrol edin. Sahip olacağınız eticaret sitesi gelişmiş özelliklere sahip olmalıdır. Sitenizde pazarlama modülleri, sanal post entegrasyonları, mobil uyumluluk bulunmalıdır. Kullanıcılar açısından kolay kullanımlı olmalıdır.

Eticaret Sitesi Paketleri

Ajanslar genel olarak kurumsal ve ticaret siteleri için hazır paketler hazırlamaktadır. Gerekli özellikleri ve hizmeti gruplandırarak belli bütçelerde fiyatlandırma yapılmaktadır. Eticaret sitesi paketleri de hazır olarak bulunmaktadır. Bu sayede bütçenize uygun site bulmanız daha kolaylaşıyor.

Benim tavsiyem çok uygun paketlere yönelmemeniz uygun fiyatlı olan firmalara şüphe ile yaklaşmalısınız. İlk başta size uygun gelir daha sonra bir sürü ekstra şey çıkartırlar ve başta ödediğiniz fiyatın 2 katını ödeyebilirsiniz. Bu açıdan çalışacağınız firmayı dikkatli seçin ve profesyonel bir firma ile yolunuza devam edin.

İlginizi Çekebilir;https://bilcod.com/ozel-proje-yazilimi/

Sizi Arayalım