E-Ticaret Sitesi

E-TİCARET SİTESİ NEDİR?

E-ticaret sitesi kısa bir deyişle internet üzerinden alışveriş imkanı sağlayan sitelerdir. Elektronik ticaret sektörü, hem online satış yapanların hem de online alışveriş yapanların sayısının artmasıyla popülerlik kazanmıştır. E-ticaret sitelerinin pek çok avantajı bulunmaktadır.

Fiziksel mağazalardan daha düşük bütçeli olması, birçok perakende mağazasını bu sisteme itmiştir.

 

TİCARET ARTIK İNTERNET’TE!

Hepsi mobil uyumlu şık tasarımlı tema seçme özellikleri olan yeni nesil e-ticaret sitesi paketleri.

İndirimli e-ticaret paketleri uygun fiyatlarla sizler için! Artık siz de yeni e-ticaret sitesi yazılımı sayesinde, oturduğunuz yerden yurt içi ve yurt dışı her yere ürünlerinizi sorunsuzca ulaştırabileceksiniz. Yep yeni e-ticaret sitesi paketlerimiz ile yüksek cirolar artık sizin elinizde. İçinde pek çok özellik barındıran kullanışlı ve esnek e-ticaret sitesi paketlerimiz hizmetinizde.. E-ticaret paket fiyatları sizler için uygun seçeneklerle…

E-ticaret, özellikle son dönemde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak internet kullanımının artış göstermesi ile beraber ticaretin dijital ortamlarda rahatlıkla yapılmasını sağlamaktadır. Herhangi bir hizmet veya ürününüz için en kaliteli e-ticaret sitesini uzman ekibimiz ile gerçekleştiririz.

 

NEDEN E-TİCARET ?

Gün geçtikçe genişleyen e-ticaret piyasası ve online pazarlar sınırsız bir güç ile işinizin daha iyi noktalara gelmesini sağlıyor ! Artık yediden yetmişe herkes alışverişlerini internet üzerinden tek tık ile gerçekleştirmektedir. Sağladığı kolaylıklar ve dinamiklik açısından internet üzerinden ticaret, ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını, daha çok satış yapmanızı ve firmanızın veya markanızın hızla gelişerek adını duyurmasını ve bilinirliğini arttırmasını sağlamaktadır.

e-ticaret.jpg

E-TİCARETE YÜKSELMEK

Gelişen teknoloji ve internet sayesinde kendi işinizin patronu olmanız artık çok daha kolay!

Eski zamanlarda iş sahibi olmak oldukça zorlu aşamalardan geçmenizi gerektirirken, günümüzde e-ticaret sitelerinin kolay kullanımı ile artık siz de kolaylıkla ve düşük maliyetler ile kendi işinizin patronu olabilme imkanını bulabilirsiniz. Tam da bu noktada Bilcod Web sizin için en iyi e-ticaret sitesi açma imkanları sağlamaktadır. Uzman ekibimiz isteklerinizi dikkate alarak, profesyonelliği ile sizin için doğru bir yol haritası çıkartır, hedeflerinizi belirler ve piyasada en etkili ve doğru biçimde yol alarak yerinizi belirlemenizi sağlar.

 

E-TİCARET AVANTAJLARI

•Daha fazla kişiye ulaşmak !

Fiziksel mağazalarınızda gün içinde ulaşabileceğiniz müşteri sayısı rakamlar ile sınırlıdır. Fakat e-ticaret sitesi ile fiziksel mağazalarınızın aylık müşteri sayısını bir günde elde etmeniz mümkün.

• Lokasyon bağımsız gelir elde edebilmek !

Sınırsız bir şekilde 7/24 fiziksel bir olguya ihtiyaç duyulmadan e-ticaret sitesi ile satış yapabilme imkanına sahip olarak, tamamen zamandan bağımsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Fiziksel mağazaların belirli çalışma saatleri ve zamanları vardır, kimi zaman daha fazla müşteriye ulaşmak için bu saatler genişletilebilir veya kısaltılabilir. Bu nedenle tam bağımsız şekilde her an online satış sitesi ile satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

 

• GENİŞ ÜRÜN SEÇENEKLERİ !

Fiziksel mağazalarda genel olarak ürün çeşitliliği sınırlandırılmak zorundadır. Fakat online satışlarda e-ticaret sitesi gibi platformlarda sınırsız bir ürün çeşitliliğine sahip olup bunları sergileyebilir ve müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bunun için ekstra bir maliyete gerek yoktur.

 

• GÜVEN YATIRIMI !

Web kullanımının oranı günümüzde çok uç noktalara ulaşmıştır. Bu nedenle internet üzerinden alım ve satım e-ticaret sitelerinin fazlalaşması ile daha da kolaylaşmıştır. Tüketiciler açısından bir e-ticaret sitesi içindeki ürünlerin doğru ve detaylı bir şekilde sergilenmesi güven ve kalite açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra bir ürün alınırken tüketici bilgileri sizinle paylaşılmakta ve güven açısından bu bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağından emin olmalarını sağlamalısınız.

 

• KULLANICI DÖNGÜSÜ İLE DAHA FAZLA ULAŞIM !

Üyelik eklentisi bulunan e-ticaret sitesi sayesinde üyeliği olan kullanıcıların hangi ürünlerinizi incelediğini görebilir, daha sonra bu ürünlerin kampanya zamanlarında ilgilerini çekebileceğini düşündüğünüz ürünleri e-posta veya çeşitli araçlar ile onlara tekrar hatırlatarak satış yapabilir, olumlu yorum alabilir ve tavsiye edilen firma olabilirsiniz.

 

EN İYİ E-TİCARET SİTESİ YAZILIMI

2019 Yılının en iyi e-ticaret yazılımını sizlere uygun fiyatlarla sunmaktan dolayı gururluyuz. Bilcod Web ile çalıştığınızda internet’te başarının kolay olduğunu, E-ticaret mağazanızı işletmenizin ne kadar zahmetsiz olduğunu hissedeceksiniz. Kaliteli e-ticaret sitesi farkını kesinlikle farkedeceksiniz.

 

MOBİL UYUMLU YENİ NESİL E-TİCARET SİTESİ YAZILIMI

Tüm e-ticaret sitesi paketlerimiz modern 2019 model yazılım teknolojileri ile tasarlanmaktadır. Ve tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve cep telefonlarında müşterileriniz tarafından gayet muntazam görüntülenmesi için responsive web tasarım dediğimiz esnek yapıda tasarlanmışlardır.

 

E-TİCARET SİTESİ FİYATLARI

E-ticaret sitesi fiyatları kurumdan kuruma değişiklik göstermektedir. Profesyonel, orta düzey ve düşük düzey firmaların tabi ki fiyat skalası çok ayrıdır. Genel olarak paket sistemiyle çalışılır yani e-ticaret sitesi paketleri adı altında fiyat belirlenir. Paketlerin içindeki özellikler ve modüller farklılık göstermektedir.

Kurumsal sitelere kıyasladığımızda ise online alışveriş siteleri daha pahalıdır bunun en büyük nedeni bu sitelerin kargo, ödeme ve takip gibi ekstra modüller barındırmasıdır. Özellikle ödeme modülünün entegresi zaman almaktadır.

Yine bu siteleri yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle çalışacağınız kurumu iyi belirlemelisiniz. Bu sitelere devamlı ürün ekleneceğinde, ödeme alınacağından ve kargo gönderileceğinden zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorunlarda zor durumda kalmamak amaçlı siteyi yaptıracağınız firmanın teknik destek imkanı olmalıdır.

Sözleşme vs. imzalarken bu maddeyi atlamayın derim. İkinci önemli unsur ise sitenizin responsive yani mobil uyumlu olmasına özen gösterin. Teknoloji çağında hemen hemen herkesin elinde telefon vardır ve çoğu kişi işlerini telefondan yürütmektedir. Responsive olmayan siteler hem güven vermemekte hem de müşteri potansiyelini düşürmektedir.

Bilcod Web olarak, yılları aşkın tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla beraber sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. E-ticaret sitesi fiyatlarıE-ticaret paketleri ve diğer bilgiler için ilgili telefon numaralarımızdan bizler ile iletişime geçebilir veya sitemizde bulunan araştırma kısımlarından bilgi alabilirsiniz.

 

HEMEN ARAYIN,
İNTERNET’TEN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 706 0 716