Ticaret Artık İnternet’te!

Hepsi mobil uyumlu şık tasarımlı tema seçme özellikleri olan yeni nesil e-ticaret sitesi paketleri.

İndirimli e-ticaret paketleri uygun fiyatlarla sizler için! Artık siz de yeni e-ticaret sitesi yazılımı sayesinde, oturduğunuz yerden yurt içi ve yurt dışı her yere ürünlerinizi sorunsuzca ulaştırabileceksiniz. Yep yeni e-ticaret sitesi paketlerimiz ile yüksek cirolar artık sizin elinizde. İçinde pek çok özellik barındıran kullanışlı ve esnek e-ticaret sitesi paketlerimiz hizmetinizde.. E-ticaret paket fiyatları sizler için uygun seçeneklerle…

E-ticaret, özellikle son dönemde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak internet kullanımının artış göstermesi ile beraber ticaretin dijital ortamlarda rahatlıkla yapılmasını sağlamaktadır. Herhangi bir hizmet veya ürününüz için en kaliteli e-ticaret sitesini uzman ekibimiz ile gerçekleştiririz.

Neden E-Ticaret ?

Gün geçtikçe genişleyen e-ticaret piyasası ve online pazarlar sınırsız bir güç ile işinizin daha iyi noktalara gelmesini sağlıyor ! Artık yediden yetmişe herkes alışverişlerini internet üzerinden tek tık ile gerçekleştirmektedir. Sağladığı kolaylıklar ve dinamiklik açısından internet üzerinden ticaret, ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını, daha çok satış yapmanızı ve firmanızın veya markanızın hızla gelişerek adını duyurmasını ve bilinirliğini arttırmasını sağlamaktadır.

E-Ticarete Yükselmek

Gelişen teknoloji ve internet sayesinde kendi işinizin patronu olmanız artık çok daha kolay!

Eski zamanlarda iş sahibi olmak oldukça zorlu aşamalardan geçmenizi gerektirirken, günümüzde e-ticaret sitelerinin kolay kullanımı ile artık siz de kolaylıkla ve düşük maliyetler ile kendi işinizin patronu olabilme imkanını bulabilirsiniz. Tam da bu noktada Bilcod Web sizin için en iyi e-ticaret sitesi açma imkanları sağlamaktadır. Uzman ekibimiz isteklerinizi dikkate alarak, profesyonelliği ile sizin için doğru bir yol haritası çıkartır, hedeflerinizi belirler ve piyasada en etkili ve doğru biçimde yol alarak yerinizi belirlemenizi sağlar.

E-ticaret Avantajları

•Daha fazla kişiye ulaşmak !

Fiziksel mağazalarınızda gün içinde ulaşabileceğiniz müşteri sayısı rakamlar ile sınırlıdır. Fakat e-ticaret sitesi ile fiziksel mağazalarınızın aylık müşteri sayısını bir günde elde etmeniz mümkün.

• Lokasyon bağımsız gelir elde edebilmek !

Sınırsız bir şekilde 7/24 fiziksel bir olguya ihtiyaç duyulmadan e-ticaret sitesi ile satış yapabilme imkanına sahip olarak, tamamen zamandan bağımsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Fiziksel mağazaların belirli çalışma saatleri ve zamanları vardır, kimi zaman daha fazla müşteriye ulaşmak için bu saatler genişletilebilir veya kısaltılabilir. Bu nedenle tam bağımsız şekilde her an online satış sitesi ile satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

• Geniş ürün seçenekleri !

Fiziksel mağazalarda genel olarak ürün çeşitliliği sınırlandırılmak zorundadır. Fakat online satışlarda e-ticaret sitesi gibi platformlarda sınırsız bir ürün çeşitliliğine sahip olup bunları sergileyebilir ve müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bunun için ekstra bir maliyete gerek yoktur.

• Güven yatırımı !

Web kullanımının oranı günümüzde çok uç noktalara ulaşmıştır. Bu nedenle internet üzerinden alım ve satım e-ticaret sitelerinin fazlalaşması ile daha da kolaylaşmıştır. Tüketiciler açısından bir e-ticaret sitesi içindeki ürünlerin doğru ve detaylı bir şekilde sergilenmesi güven ve kalite açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra bir ürün alınırken tüketici bilgileri sizinle paylaşılmakta ve güven açısından bu bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağından emin olmalarını sağlamalısınız.

• Kullanıcı döngüsü ile daha fazla ulaşım !

Üyelik eklentisi bulunan e-ticaret sitesi sayesinde üyeliği olan kullanıcıların hangi ürünlerinizi incelediğini görebilir, daha sonra bu ürünlerin kampanya zamanlarında ilgilerini çekebileceğini düşündüğünüz ürünleri e-posta veya çeşitli araçlar ile onlara tekrar hatırlatarak satış yapabilir, olumlu yorum alabilir ve tavsiye edilen firma olabilirsiniz.

En İyi E-ticaret Sitesi Yazılımı

2023 Yılının en iyi e-ticaret yazılımını sizlere uygun fiyatlarla sunmaktan dolayı gururluyuz. Bilcod Web ile çalıştığınızda internet’te başarının kolay olduğunu, E-ticaret mağazanızı işletmenizin ne kadar zahmetsiz olduğunu hissedeceksiniz. Kaliteli e-ticaret sitesi farkını kesinlikle farkedeceksiniz.

Mobil Uyumlu Yeni Nesil E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Tüm e-ticaret sitesi paketlerimiz modern 2023 model yazılım teknolojileri ile tasarlanmaktadır. Ve tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve cep telefonlarında müşterileriniz tarafından gayet muntazam görüntülenmesi için responsive web tasarım dediğimiz esnek yapıda tasarlanmışlardır.

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716