E-ticaret

12 Ara 2018

E-ticaret Yazılımları

Yenilenen sanal market sistemi

İnternet üzerinden ürün satışı gerçekleştirilebilen sitelere eticaret sitesi ya da online satış sitesi denilmektedir. Rekabet ortamının her geçen gün fazlalaştığı eticarete adım atacaksanız diğer sitelerden bir adım öne çıkabilmek için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Eticaret yazılımları kendi arasında hazır yazılım ve özel yazılım olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Eğer kaliteli bir başlangıç yapıp müşterilerin dikkatini çekmek istiyorsanız ve bütçenizde el veriyorsa özel tasarımları tercih etmenizde yarar vardır.

Hazır Eticaret Yazılımlar

Hazır eticaret yazılımları günümüzde özel yazılımlara oranla daha çok tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedenleri hem fiyatının uygun olması hem de kısa sürede tamamlanmasıdır. Hazır yazılım ne diye sorarsanız daha önceden şablonu oluşturulmuş bir site düşünün bu site müşteri isteklerine göre yani logo, grafik vb. isteklere göre giydiriliyor. Sitenin iskeleti hep aynıdır yanı belli modüller yüklenmiştir. Ek modül istekleri ekstra ücretlere sebep olacaktır. Doğru bir eticaret yönetimi ile müşteriye hem ürün, hem ürün yelpazesini kolaylıkla sunabilirsiniz. İnternet kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu artışı avantaja çeviren birçok firma bulunmaktadır. İnternet sayesinde binlerce kişiye tek seferde ulaşılabilir. Buda planlı reklam çalışmalarıyla birlikte karın belki de 10’a katlanmasını sağlamaktadır.

İnternet kullanıcılarının %40 oranın mobil aracılığıyla işlerini gerçekleştirdiğini düşünürsek, eticaret sitenizin mobil uyumlu olması pek çok avantaj sağlayacaktır.

Eticaret Yazılımlarında Bulunması Gereken Modüller

Stok Takip Modülü

Sipariş Takip Modülü

İade- satış -gizlilik ve güvenli alışveriş modülü

Haber ve Duyuru Modülü

SSL ve 128bit şifreleme yöntemiyle sitenin güvenliğinin sağlanması

Ürün Ekleme ve Kargo Takip Modülü

Kategori Ekleme ve Üyelik Sistemi

Bilcod E-ticaret Yazılımları

Firmamız 25 yıllık yazılım tecrübesi ve başarıyla gerçekleştirdiği onlarca proje ile kaliteli özel ve hazır yazılımlı web siteleri yapmaktadır. Profesyonel ekibimizin verdiği özgüvenle her geçen gün hızla büyüyen Bilcod Web eticaret paket fiyatları için linke tıklayınız.

 

Sizi Arayalım