e-commerce

12 Ara 2018

E-Ticaret’te Seo

Tekrar bir yazımızda buluştuk, bir iki haftalık bir aradan sonra sizlere buradan tekrar yazmanın , faydalı bilgiler vermenin mutluluğu içindeyiz. Ülke olarak çok zor bir hafta atlattık, biliyorsunuz hain bir darbe girişimi ile karşı karşıya kaldık ama neyseki atlattık inşallah diyelim ve Allah bir daha güzel insanlarımıza, değerli yöneticilerimize de böyle bir şey yaşatmasın diyerek ekleyelim değerli dostlar. Tekrar hepimize geçmiş olsun diyorum .

İşe dönecek olursak :), biliyorsunuz yada bilmeyen arkadaşlar için tekrar yazayım, e-ticaret kolay bir iş değildir. Bu zor işi başarıp güzel kaliteli bir e-ticaret sitesi yaptırdınız sonrasında ise mutlaka seo yani arama motoru optimizasyonu yaptırmalısınız ki ilgili ürün kelimelerinizde üst sıralarda çıkıp müşteri çekip satış yapabilesiniz. Elbette o kadar para döküp seo işinden haberi olmayan çok insanımız çok girişimcilerimiz oldu ve satış yapamamanın getirdiği zorluklara dayanamayarak zamanla bu işlerde başarısız olup vazgeçtiler. Ama tabi bu işi biraz tecrübe etmiş girişimciler artık bir e-ticaret yazılımına yatırdığı bütçe kadar hatta daha da fazlasını seo’ya yatırmakta. Seo için ayrı bir bütçe ayırmaktadır. Öyle de olmalıdır zaten. Neticede siz satış yapamadıktan sonra internette sitenizin olması , yani e-ticaret sitenizin olmasının pek bir anlamı yoktur tabi.

Yani değerli takipçiler esasında e-ticaret işi ciddi, çok cidi bir iştir. İnanın bir mağaza açmaktan farkı yoktur. Mağaza açtığınızda nasıl tabelanızı görünür biçimde mağazanızın girişine asıyor ve şehir meydanına pankartlar asıp tanıtım yapıyorsanız işte esasen seo o demektir. Mağazayı açıp tabel koymazsanız satış yapamazsınız. O yüzden mutlaka e-ticarete eğileceksek bu iki işi de iyi yapan bilcod.com gibi deneyimli bir ekibe sahip olan bir firma ile çalışmak büyük avantajdır.

Aşağıdaki linkten e-ticaret paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere sevgi ve saygılar..

ilginizi Çekebilir;https://bilcod.com/seo-nedir-seonun-faydalari-nelerdir/

Sizi Arayalım