FUAT GÖNÜLKIRMAZ

FUAT GÖNÜLKIRMAZ

Koordinatör / Yazılım & Seo Stratejileri Uzmanı
Uzun yıllardır pek çok sektördeki firmalara web siteleri, masaüstü ve web uygulamaları yazmış, dijital pazarlama hizmetleri sunmuş deneyimli bir yazılımcı ve Kurumsal seo stratejileri uzmanıdır.
ZEKERİYA A.

ZEKERİYA A.

Kıdemli Web+Mobil Yazılım Uzmanı
İstanbul’da yıllardır yazılım alanında pekçok firmaya hizmet etmiş dalında çok uzman bir arkadaşımızdır. Uluslarası Mvp Developer (Most Value Professional) ve Mcp Developer sertifikaları sahibidir.
TARIK D.

TARIK D.

Halkla İlişkiler / Satış Uzmanı
Problem çözümleri üst düzey olan, reklam ve web stratejileri konusunda çok tecrübeli arkadaşımızdır. Daha çok ege bölgesinde hizmet vermekte olan tarık bey kurumsal web yazılım konusunda uzman bir arkadaşımızdır.
ERAY C.

ERAY C.

Kıdemli Bilgisayar Mühendisi
Yıllarca pek çok kuruluşa programlamalar yapmış çok deneyimli, kıdemli bir programcı olup, e-ticaret, sanal pos, satış sistemleri ileri yazılımları konusunda tam bir uzmandır ve İstanbul Universitesi elektronik mühendisliği mezunudur.
OKTAY A.

OKTAY A.

Yazılım Uzmanı
WordPress ve PHP alt yapısı ile yapmakta olduğumuz çalışmalarda bizlere yardımcı olan alanında uzman ve yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahiptir.
BORACAN K.

BORACAN K.

Front-End Back-End Developer
Bilgisayar öğretmenliği mezunu, yazılım meraklısı, iyi düzeyde bir araştırmacı, kendini hızla geliştirmekte olan, asp.net, veri ve yedekleme sistemleri ve javascript tarafında kaliteli çalışmalar yapan yetenekli ve değerli bir arkadaşımızdır.
GÜLHANIM Ç.

GÜLHANIM Ç.

Grafik Uzmanı – İçerik Uygulama Yöneticisi
Grafik tasarım uygulamaları ve içerik yapılandırma hizmetleri ile ilgili yapmakta olduğu çalışmaları ile bizlere değer katmaktadır. Staj’dan beri ekibimizdedir  ve 6 yıllık uzmanlığa sahiptir.
HAZAL B.

HAZAL B.

Seo İçerik Uzmanı
Web içerik oluşturma ve girişleri konusunda yaklaşık olarak 10 yıllık bir deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.