seo hizmeti

22 May 2019

En İyi Seo Firması

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

Uzman arkadaşlarımızın kaliteli çalışmaları ile sizde kısa zamanda Google arama motorunda üst sıralara yükselmenin keyfini yaşayın.

Bilcod web ekibi olarak seo çalışmalarımızda uzman stratejiler kullanır ve sektöre göre özel analizler yaparak başarılı seo sonuçları elde ederiz. En iyi seo firması veya en iyi seo ajansı takdirini hak edecek çalışmalar yapmaktayız. Sektörünüze özel olarak yapmış olduğumuz stratejiler Google arama motorunda gerektiği neticeleri vererek web sitenizi sıralamalarda yükseltmektedir. Tabi bu çalışmaları yaparken, uzun analizler, araştırmalar ve geliştirmeler de yapmaktayız. Özellikle de içerik geliştirmeleri. Siz de sağlıklı ve kaliteli bir seo çalışması istiyorsanız tek adres Bilcod Web 🙂

En İyi SEO Ajansı Nasıl Olmalı?

Web sitenizin alakalı olduğu konular ile ilgili arama yapıldığında, arama motorlarında sitenizin diğer sitelerden üst sıralarda çıkması için hizmet veren firmalar SEO firması olarak adlandırılmaktadır. Özellikle e-ticaret ve dijital pazarlama sektörünün yaygınlaşması ile birlikte SEO ajansları tarafından verilen hizmetler de önemli bir yere sahip olmuştur. En iyi SEO firması ile çalışmak müşteri potansiyeli çok olan, çok işlek bir caddede fiziki bir dükkân açmaya benzetilebilir. SEO hizmeti aldığınız takdirde web siteniz büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından ziyaret edilir, kullanıcı trafiği artar ve aynı zamanda ürün ya da hizmetlerinizden daha çok kişi haberdar olmuş olur.

SEO danışmanlığı olarak bilinen arama motoru optimizasyonu ürün ve hizmetlere ait projeler kapsamında internet sitelerinin arama motorlarında yapılacak olan sorguda üst sırada yer almasını sağlarken dijital pazarlama stratejilerinin en büyük parçası haline gelmiştir. Site tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarının da önem kazanması ile birlikte SEO ajansları da profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

En İyi SEO Şirketi ile Çalışmanın Avantajları

Bir SEO şirketi nasıl olmalı sorusuna verilecek en güzel cevap ise ayrılan bütçeyi en etkin şekilde kullanandır diyebiliriz. Çünkü SEO devamlı bir hizmettir. Bir kere üst sıralarda yer almanız yıllarda bu sırayı koruyacağınız anlamına gelmez. Google sürekli olarak algoritmalarını değiştirmekte ve güncellemeler yapmaktadır. Şayet bu güncellemelerden haberdar değilseniz, siteniz geri sıralara düşecektir. Bu sebeple firma tercihinde bulunurken aşağıdaki kriterlere göz atabilir ve iş ortağınızı bu kriterlere göre seçebilirsiniz;

 • Firma güven sağlamalı. Sunacağı hizmetleri veya hizmet paketlerini şeffaf bir şekilde ortaya koymalı.
 • Müşteri ile sürekli etkileşim ve iletişim içerisinde olmalı
 • Olumlu yorumlara sahip, başarı hikayeleri olan ve güçlü referanslar sunan bir firma olmalı
 • SEO çalışmalarını belirli bir plan dahilinde geliştirmeli
 • Yapılan çalışmalar açık ve anlaşılır bir şekilde raporlanarak müşteriye sunulmalı
 • Uzman bir ekiple çalışmalı ve başarılı bir kadroya sahip olmalı
 • Site incelemesi yapmadan evvel başarı ile ilgili süre vermemeli
 • Pazar ve sektör analizi yapılmadan herhangi bir ücret teklifi yapmamalı
 • Siteye içerik eklenmesi kısmı ile ilgileniyor ise, hazırlanan içerikler hedef kitle ile uyumlu olmalı.

En iyi seo ajansı ile çalışmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle SEO için ayıracağınız bütçeyi kendiniz belirlediğinizde daha sonra maliyet sorunu yaşamazsınız. Sözleşme dilediğinizde askıya alınabilir ya da iptali mümkündür. SEO ajanslarının tek bir uzmanları yerine pek çok çalışanı vardır. Bu sayede işler profesyonelce ilerler. Bir ajans ile çalıştığınızda siteniz için sadece SEO değil aynı zamanda Google Reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. En iyi ajansların müşteri sayıları da fazladır ve deneyimli çalışanları mevcuttur. Sizlere yeni fikirler sunabilirler. Dijital pazarlama noktasında takıldığınız bir konu olduğunda teknik destek sağlarlar.

En İyi SEO Ajansları Neler Yapar?

Bir SEO şirketi ile çalışmanın avantajı, çok çeşitli hizmetlerin bir arada sunulmasıdır. Bir firma ile çalışmak başarı konusunda daha az zaman alabilir ve uygun fiyatlı olabilir. Her şey dahil firmalar;

 1. Web sitesinin teknik alt yapısının analiz edilmesi
 2. Rakip analizleri yapmak
 3. Web sitesinin bağlantı profillerinin analiz edilmesi
 4. Web sitesinde mevcut içeriklerin incelenmesi
 5. Anahtar kelime araştırmasının yapılması
 6. Sitenin güvenli olup olmadığının analiz edilmesi
 7. Kullanıcının arama amacının tespit edilmesi
 8. Sitedeki görüntülerin optimize edilmiş olup olmadığı
 9. Sitelerin mobil uyumlu olup olmadığı
 10. Sitelerin yükleme hızı
 11. Web sitesinde bulunan içeriklerin kalitesi ve uzunluğu
 12. Web sitesini işaret eden kaliteli geri bağlantıların olup olmadığı
 13. Sayfa dışı faktörlerin optimizasyonu
 14. Yerinde içeriklerin optimizasyonu
 15. Sayfa dışı çevrim içi analiz gibi konularda hizmet vermektedir.

Şimdi bu konulara açıklık getirelim.

İçerik Analizi

Siteye eklenen içerikler oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcı kitleniz bu içeriklerin kalitesi doğrultusunda sayfanızda kalma ya da geri dönmek üzere sayfayı terk etme eğilimi gösterecektir. Eksik sayfalar, yinelene içerik sorunları, kötü hedeflenmiş anahtar kelimeler gibi sorunlar ortadan kaldırılmalıdır. Web sitesi içeriği sahip olabileceğiniz en önemli şeydir. Ziyaretçileri çekecek ve onları potansiyel müşterilere dönüştürecektir.

Web sitenizin tıpkı Apple akıllı telefonlarda Siri’ye seslenildiği gibi Hey Google şeklinde verilen yanıtlara optimize olarak açılabileceğini biliyor musunuz? Özellikle yetişkinlerin %41’i her gün sesli arama yapıyor. Hedeflenmemiş anahtar kelimeler kullanıcıların sizleri bulmasını engellerken kötü sıralama içeriği ve yinelenen etiketler sıralamanızı olumsuz etkileyecektir. Eksik sayfaların oluşu ve 4XX hataları vb. yine sıralamanız açısından önemlidir.

Web Sitesi Yapı Analizi

Https sonunda yer alan S harfi sitenin güvenli olduğu manasına gelmektedir. Özellikle e-ticaret sitelerinin güvenli ödeme için bu S harfine ihtiyaçları var. Robots.txt ise arama motoru tarayıcılarının genel görünümden gizlenmesini istediğiniz sayfaları tarama ve dizinlemesinin önüne geçmeye yarayan dosya olmaktadır. Meta öğelerinden dönüşüm oranlarına kadar hepsi iyi bir SEO ajansı tarafından analiz edilir. Özellikle yine sayfa hızı siteler açısından çok önemli bir konudur. Kullanıcı deneyimi iyileştirecek olan yüksek bir site hızı site sıralamasının da doğrudan etkileyecektir. Siteye harita eklenmesi güvenilir olduğunuz imajı yaratacakken yine keyifli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Site Dışı Analizler

SEO konusunda elde edilen başarının çoğu sitede sayfa dışı analizlere bağlıdır. En önemli SEO çalışmalarının birçoğu ise web sitenizden uzaklarda gerçekleşmektedir. Etkiniz büyük ölçüde web ilişkiniz ile doğru orantılı olacaktır. Sektör bloglarında faaliyet gösteriyor ya da müşterileriniz için popüler forumlarda yer alıyorsanız bunun bir site dışı SEO çalışması olacağını unutmayın. Yine sosyal medya kanallarında var olduğunuzda arama motorları dışından da site trafiği çekmiş olacaksınız.

Organik trafiğin artırılması, NAP tutarlılığı, meşruiyet ve özgürlüğü artırmanın yollarının bulunması, meşru incelemelerin gelişmesi, meta açıklamalar oluşturulması, coğrafi olarak ya da başka şekillerde hedef kitleye yönelik içerikler oluşturması vb. sizleri rakiplerinizden önde kılacaktır.

En İyi SEO Firması Nasıl Seçilir?

En iyi seo firması başarıya giden yolda yol arkadaşlarınız ve hatta başarınızın mimarları olmaktadır. Bu sebeple bir firma ile anlaşma sağlamadan evvel aşağıdaki soruları mutlaka gözden geçirin.

 • Şirketin uzmanlık alanlarına ve hizmetlerine bakın. SEO’dan fazlası sunuluyor mu? Herhangi bir sektörde ya da hizmette uzman mısınız?
 • Referansları kontrol edin. Yaptığınız çalışmalar nelerdir?
 • Portföye dalın. Bizimki gibi bir işletme için hizmetlerinize vurgu yapan bir örnek gönderebilir misiniz?
 • Ekibin ve şirketin etik değerlerini ölçün. SEO etik kurallarına riayet ediyor musunuz? Sitem üzerinde kim çalışacak.
 • Firmaların sosyal medya sayfalarını inceleyin ve bloglarını okuyun. Sosyal medyada var mısınız?
 • Ücret ve sözleşmeler hakkında detaylı bilgi edinin. 6 aylık bir sözleşme ücreti ne kadar? Sözleşme iptali mümkün mü?

En iyi seo firması ile anlaşmak dünyaca ünlü bir doktor tarafından tedavi almak gibidir. Öncelikle hastalık teşhisi için gerekli incelemeler yapılır, tanı konması sonucu sıra tetkik aşamasına gelir. SEO firmasının da bu şekilde bir strateji ile ilerlemesi gerekiyor. Almak istediğiniz hizmetleri belirleyerek sektöre dair bir araştırma yapmak neticesinde bir firma ile anlaşma sağlamanız ise her şeyden önemlidir. Unutmayın, başarıya giden yolda adım adım gitmek ne kadar önemliyse yol arkadaşı da o kadar önemlidir.

Seo Çalışmasının Önemi

Geçmişten günümüzde internet dünyası ve teknoloji uçsuz bucaksız bir hal almaya başlamıştır ve her geçen gün gelişmektedir.Bu kadar kullanıcısı artan internet dünyası tabii ki de ticareti de avuçlarının içine almıştır. Artık ticaret normal yollardan değil de internet üzerinden daha fazla yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle artık büyük küçük her firmanın bir web sitesi bulunmaktadır. Bu durum web firmalarını da doğrudan etkilemiştir. İş alanları daha fazla artmış ve bu iş ile alakalı tüm işlemler daha fazla yapılmaya başlanmıştır.

Web üzerinden ticaret bu kadar fazlalaşırken, tabii ki yüksek bir rekabette söz konusudur. Web siteleri arasındaki rekabeti yönetmek için de en etkili yollardan birisi seo çalışmasıdır. Günümüzde profesyonel olarak çalışma yürüten birçok seo ajansı vardır. Bunlar arasında en iyi seo firması olarak gösterilen firmalardan biriyiz.

Seo, çeşitli yöntemler ile web sitelerini arama motorlarından yükseltme çalışmalarına verilen addır. En iyi seo ajansı da bu işlemleri başarılı şekilde yapmaktadır. Temeli makale yazılarına ve linklere dayanır. Gerekli anahtar kelime analizleri ile insanların ilgili sektörlerde en çok hangi kelimeler ile arama yaptıkları saptanır ve o kelimeler makale içerisinde kullanılarak belirli linklemeler ile oluşturulduktan sonra ilk başta Google olmak üzere diğer çeşitli arama motorlarının indeksleyeceği şekilde değeri yüksek olan sitelerde yazı paylaşımı yapılır. Bu yazılar daima elle yazılır ve asla başka bir yerden kopyalanmaz.

En iyi seo ajansı hizmeti

Bunun gibi birçok örnek seo çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Seo uzmanı denilen iş pozisyonları da her geçen gün daha fazla artmaktadır çünkü seo, geleceğin işidir. Siz de bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız veya bir web siteniz mevcut ile geleceğinize yön verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir en iyi seo firması araştırmasına girmektir. En iyi seo firması veya en iyi seo ajansı demek en iyi çalışma demektir bu nedenle iyi bir firma seçmeniz oldukça yararlı olacaktır.

Seo fiyatları genel olarak her firmada değişkenlik gösterse de genel olarak paketler dahilindedir. Almak istediğiniz hizmeti kapsayan paketlerden seçip seo hizmeti alabilirsiniz. Bilcod Web, uzun zamandır bu sektörde olan öncü seo ajanslarından bir tanesidir. Güvenle tercih edebilir, detaylı bilgiler için ilgili telefon numaralarımızdan veya web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seo ajansları veya seo ajansları özellikle de İstanbul’da fazla sayıda bulunmaktadır. Bu ajanslar arasında en iyi seo firması veya en iyi seo ajansı diyebileceğimiz evet bir kaç firma bulunmaktadır. Bunların başında da firmamız Bilcod Web gelmektedir ki bunu Google aramalarınızda kolaylıkla görebilirsiniz. 🙂

Siz de en iyilerle çalışın, uzman ekip ile çalışın rahat edin.

İnceleyin : Seo Fiyatları

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

Seo Firması
Seo Firması

Sizi Arayalım