Google Adwords Reklamları

İşinizi tek tıkla büyütmenin yolu…

Google AdWords reklamları Google’ın sunmuş olduğu reklamcılık hizmetidir.  Bu hizmet sayesinde kullanıcıların kelimeleri aranan  kelime ile ilişkilendirilebiliyor. Bu reklamlar Google sayfasının en üst ya da en alt kısmında yer alıyor. İnternetten müşteri kazanmak isteyen veya müşteri hacmini geliştirmek isteyenler için harika bir avantajdır.

İşine düşük bir bütçeyle yatırım yapmak isteyenler AdWords desteği almalıdır. Google AdWords Sistemi sizin belirlediğiniz anahtar kelime ve bütçe ile gerçekleşir. Bu hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Her ne kadar avantajlı olsa da yanlış kullanımda fazla masraf ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Google AdWords Hizmet Ajansı

Google Adwords Hizmet Ajansı profesyonel bir hizmet almak isteyenlerin başvurduğu bir destektir. Günümüzde Google ile ilgili çalışma gerçekleştiren birçok web ve reklam ajansı bulunmaktadır.

Mutlaka bünyesinde sertifikaya sahip uzman barındıran ajansları tercih edin. Bir ajansla anlaşmadan önce referansları hakkında ve izleyecekleri yol hakkında bilgi alın. Size birçok avantaj sunan bu hizmete Bilcod farkıyla sahip olabilirsiniz.

Google Adwords Reklamları
Google Adwords Reklamları

Bilcod AdWords Danışmanlık Hizmeti…

Firmamız AdWords danışmanlık hizmeti alanında birçok başarıya imza atmıştır. TBM düşürerek kazancı arttırmış ve reklam maliyetini minimuma indirmiştir. Devamlı güncellenen ve günlük analizler gerçekleştiren uzmanlarımız sayesinde reklamlarınız kontrol altındadır.

Bilcod AdWords hizmetleri hakkında bilgi vermek gerekirsek,

1.Negatif Anahtar Kelimeler

Kampanya sonrasında belirlediğiniz anahtar kelimelerin türevlerinden gelen kelimeler eng3ellenir bu sayede kampanyanız belirlenen kitleye ulaşır.

2.Kampanya Metninin Oluşturulması

3.Reklam Tasarımı

4.Hesap Analiz ve Optimizasyon

5.Email Yoluyla Rapor Gönderimi

6.Belirlenen Bütçenin En İyi Şekilde Yönetilmesi şeklinde kısaca özetleyebiliriz. İşinde uzman sertifikalı ve dinamik ekibimizin tecrübelerinden yararlanmak için linke tıklayınız. Firmanızı birlikte büyütelim…

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir güncel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Web Tasarım Çeşitleri

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716