google seo

13 Nis 2016

Google’a Reklam Vermek

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba sevgili bilcod blog okuyucuları.Güzel bir yaz mevsimini geride bıraktığımız bu taze sonbahar günlerinde sizlerle tekrar beraber olmak gerçekten çok güzel bir duygu bizim için. Evet bugün konumuz web sitesi açmak isteyen ve web site ve işlerini hızlıca tanıtmak isteyen insanlarımızın bize sıklıkla sorduğu Google arama  motorunda reklam verme olayı.Google reklam vermek gerçekten çok ama çok kolaydır. Bizim insanımız teknoloji konusunda birazcık çekimser olduğundan, Google reklam verme olayını gerçekten çok zor bir şey mi gibi algılamakta ve yapamayacaklarını zannedip ürkmektedirler. Aslında durum tabi bizi biliyoruz ki hiç de öyle zor falan değil, gayet de kolay.O yüzden kesinlikle ürkmek yok. Hem ne olacak yanlış yapsanız ne olur ? Değil mi ? O yüzden siz siz olun eğer reklam düşünüyorsanız en iyi reklam için Google’ı tercih edin. Ve hemen başlayın.

Googl reklam vermek için öncelikle bizim önerimiz web sitenizin işinizi iyi anlatması yani içeriklerinizin dolu olması, web sitenizde bulunan görsellerin yani foto ve videoların iyi çekilmiş ve temiz olması, sonrasında reklam vermek için aşağıdaki linki  tıklayıp ilgili adımları takip etmek yeterli olmaktadır. Google bu aşamada zaten bizi gayet iyi yönlendirmekte ve süreci otomatik olarak yönetmektedir.

Google reklam verme işi bir web sitesi ilk açıldığında mutlaka devreye alınmalıdır. Yani siz işinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtacağınız bir web sitesi açtınız, bunu elbet tanıtmak isteyeceksiniz. Bu aşamada birkaç yol vardır, birinci ve hızlı pratik olan yol, Google paralı reklam hizmeti yani Adwords, ikinci yol seo (arama motoru optimizasyonu) yani Google’da bir seo uzmanının sitenizi organik olarak yükseltmesi, diğer bir yol matbu reklamlar olabilir, email tanıtım olabilir yine başka bir yol. Elbet farklı yollar da düşünülebilir.

Evet değerli okurlar bugün konumuzu sonlandırırken aşağıdaki linki tıklayıp Google’a nasıl kolayca reklam verebileceğinizi görebilirsiniz. Google sizi kolayca yönlendirecek ve siz de göreceksiniz ki reklamınız kolayca oluşmuş. Hadi durmayın hemen başlayın ve kazanın..

Bir sonraki yazımızda tekrar görüşmek üzere esen kalın.

https://adwords.google.com/intl/tr_tr/home/

Sizi Arayalım