Google’da Üst Sıralara Çıkma

Bir yazımızda daha beraberiz, sizlere bu yazımızda da faydalı olabilir güzel bilgiler verebilirsek ne mutlu bize. Web siteniz var, ama kimse ulaşamıyor ? Şahane bir web sitesi yaptırdınız ama arayan yok telefonlar çalmıyor..!

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Evet artık bazı iş adamlarımız konunun ciddiyetinin iyice farkına varmış biçimde sadece web site yaptırmak değil aynı zamanda bu siteye nasıl müşteri veya ziyaretçi çekerim de ürün veya hizmetlerimi sağlıklı biçimde pazarlama şansı elde ederim diye düşünüyor. Bu doğru bir düşünme biçimidir günümüz ticareti açısından.. Zira sadece web sitesi yaptırmak derdinde iseniz, eğer keyfi bir durum yoksa ticari amaç güdüyorsanız yaptırmayın, boşuna para ödemeyin derim ben. Ticari amaç varsa Google da üst sıralara çıkma hedefiniz olmalı mutlaka. Eğer ticari amaç güderek de web sitesi yaptırıyorsanız bu siteye potansiyel müşterilerinizi çekmek için bir takım çalışmalar yapmanız gerekmekte. Peki bu çalışmalar nedir ?

  • Google seo yani optimizasyon hizmetleri.

Google seo yapılmış bir site iyi bir seo hizmeti almış ve almakta ise google üzerinde anahtar kelimelrinde üst sıralarda olacağı için her zaman getirye sahip değerli bir site olacaktır.

  • Sanal ve reel ortam reklam ve tanıtımları

Bu bir diğer aşamadır. Web ve reel ortamda banner, afiş, tabela gibi reklam yolları izlenebilir. Bu reklamlar da etki alanlarının izin verdiği ölçüde sitenize ziyaretçi çekecektir.

Ancak her zaman uzun vadede ilk yöntem yani seo yöntemi daha hesaplı olacaktır.  Yani google da üt sıralara çıkma amacıyla yapılmış white hat dediğimiz dürüst ve doğal seo yöntemi.

Bu yöntem ile siteniz arama kelimelreinde hemen ertesi gün değil ama uzun vadede mutlaka üst sıralarda yer alır. Ve çalışmayı kesseniz bile etkisi çokı uzun bir zaman belkide aylarca bile devam edebilir.

 

Google'da Üst Sıralara Çıkma
Google’da Üst Sıralara Çıkma

 

Google da üst sıralara çıkma herkesin istediği ve amaçladığı bir durumdur elbet ama unutmayalım her geçen gün algoritmasını yenileyen ve geliştiren akıllı google dürüst ve düzgün içeriğe sahip siteleri sever. O yüzden eğer google da üst sıralara çıkmak istiyorsak bizde düzgün çalışmalar yapıp üst sıralara yükselelim. Tabi bunun için bilcod gibi profesyonel bir ekip ile çalışmanız size yarar sağlayacaktır. Kendi başınıza uzmanlığınız yoksa eğer sitenize zarar bile verebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda buluşmak dileğiyle, google da üst sıralarda olun diyorum 🙂

İlginizi çekebilir: SEO Hizmet Paketleri

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716