Google’da Yükseklerde Olmak

Evet bir yazımızda daha birlikteyiz. Bugünkü konumuz ne olsun diye düşündüm düşündüm ve sonunda ne de olsa hepimiz ticaret yapıyoruz dedim ve günümüz inetnet ve iş piyasası devi googel arama motorunda yükselmek ile ilgili siz değerli okuyucularımıza bir faydalı yazı daha yazayım dedim 🙂 Umarımki bu yazım da sizlere  yeni ve faydalı bilgiler sağlar.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Google ilk olarak 4 eylül 1998’de kuruldu. Kurucuları Larry Page ve Sergey Brin’dir. Bu çok yetenekli ve harika aynı zamanda dünya devi olan arama motoru hemen hemen dünya üzerinde herkesin sıkça kullandığı, bimediği şeyleri sorduğu vs. önemli bir araçtır. İşte biz de bu araçta siz değerli müşterilerimizin hep üst sıralarda olmanız için çalışan uzman bir ekibiz. Bilcod.com olarak ilgili kelimelerinde tüm müşterilerimizin google arama motorunda üst sıralarda olması en önemli önceliklerimizdendir.

Google’da ilk sayfada olmak evet çok avantajlı bir durumdur, ancak kolay değildir. Kulaktan dolma bireysel bilgilerinizle hiç bir uzmanlığınız olmadan bir takım çalışmalar yapmaya kalkarsanız bunun çok ağır sonuçları (google web sitenizi bile banlayabilir yani aramalarda yok sayar) olabilir. O yüzden aman dikkat diyoruz. Mutlaka her işi uzmanına danışın derim ben:)

 

Google'da Yükseklerde Olmak
Google’da Yükseklerde Olmak

 

Yurdumuzda gerçekten de artık özellikle 2015 yıklından sonra irili ufaklı neredeyse tüm firmalar, tüm müşteriler, tüm satıcılar google ile iş yapıyor, google arama motorunun önemini biliyorlar. Öyle ki köşedeki bakkal ahmet amca bile google’a nasıl çıkarız diye soruyor 🙂 Bizim insanımız esasen gelişim ve yeniliğe oldukça açık bence, ben o yüzden bu duruma şaşmıyorum.

Google’da üstlerde olmak inanın bağdat caddesinde dükkanınız olmasından daha kar’lıdır. O yüzden değerli okurlar web siteniz var ise google da üst sıralarda olması için de ekstra profesyonel bir seo çalışması yapın derim. Kesinlikle uzun vadede kazanan siz olursunuz. Google ticaret için artık çok önemlidir. Siz müşteriye gitmeyin bırakın müşteri size gelsin. 1970’li yılların değil 2020’li yılların ticaretini yapın, kazanın!

Umarım faydalı ufuk açan bir yazı olmuştur dostlar, tekrar görüşmek dileğiyle esen kalın..

İlginizi çekebilir: Web Sitemizi Sık Sık Güncellemek Faydalı Mıdır ?

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716