Google’da Yükselmek Size Ne Kazandırır?

Google’da Yükselmek

Evet başlık ilginç değil mi ? 🙂 Google’da yükselmek size ne kazandırır? Elbette daha önce web sitesi olupda Google arama motorunda (ki türk piyasasının internet pazarının %98’ine Google hükmediyor) üst sıralara çıkmış ve bu şekilde ticaretin tadına varmış olan kişiler hemen bu sorunun cevabını kolayca yanıtlayacaklardır.

Tabi günümüzde ticaret önemli ölçüde internet dünyasında dönmekte, şöyle ki artık neye ihtiyacımız varsa veya aklımızdaki bir sorunun cevabını veya bir ürün fiyatını bile Google arama motoruna soruyoruz. Emlak, alışveriş, web, ne bileyim telefonlar hatta sebze , meyveyi bile neredeyse internetten ısmarlıyoruz. 🙂 Google’da hedef kelimenizin arama yoğunluğuna bağlı olarak web sitenize giriş çıkışlar çok önemli boyutlarda artışlar gösterebilir.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Mesela İlk sırada iseniz, tıklamaların %35’i ikinci sıradaysanız tıklamaların %25’i üçüncü sıradaysanız %12  gibi değerlerle ölçülmüş birtakım standartlar mevcuttur. Bunlar elbette yakın rakamlar sadece ama önemli ölçüde doğruluk payı olan saptamalardır. Yani basit hesapla, mesela inşaat firması kelimesinde ilk sırada olan ve 20.sırada olan bir firmanın tıklamalarına bakacak olursak günlük olarak 1.sıradaki siteyi yaklaşık  50 kişi tıklayacak, 20.sıradaki siteyi ise muhtemelen en fazla ayda 1-2 defa tıklayacaklardır.(İnşaat firması kelimesi aylık ortalama arama sayısı 4400 olarak görüldü hesap ona göre yapıldı)

Şimdi elbette günde 50 kez tıklanan ile ayda bir iki kez tıklanan siteler ve satışları, iş hacimleri aynı olmayacak. İşte inanın Google böyle bir şey günümüzde, size inanamayacağınız kadar etkili biçimde müşteri getirebilir. İnternetin gücü bana göre Google demektir. Kimse kusura bakmasın ama önce Google derim ben 🙂

 

Seo

 

Burada Google’ın ilk sayfasında olmanın ticari faydalarını yazmaya kalksak sabah ederiz:) Ufacık bir hesapla gördük ki

Google’da yükselmek gerçekten çok ama çok önemli. Sizde yükselmek istiyorsanız deneyimli ekibimiz ile çalışın rahat edin. Görüşmek Üzere..

İlginizi çekebilir: Google’da Üst Sıralara Çıkma

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716