SEO

12 Ara 2018

Günümüzde Web Tasarım

Web tasarım, web tasarım artık herkesin dilinde.. Bir internet sitem olsun, ürünlerimi, hizmetlerimi sosyal medya yardımını da kullanarak web sitemden satayım. Evet tabi artık bence de özellikle satacak ürün veya hizmetiniz var ise web siteniz de olmalı tabi.Web tasarım geçmiş yıllarda web tasarımdı. Yani web ajans web sitenizi yapıyor gidiyordu. Ama şimdi kaz’ın ayağı artık öyle değil. Bilcod.com gibi yeni düşünceye sahip firmalar, bunun bir adım ötesine geçerek sadece web tasarım hizmeti değil aynı zamanda web sitenizi google arama motorunda yükseltmenize de yardımcı olacak şekilde hareket ediyor. Yani ne yapıyorlar ?Kaliteli, profesyonel web tasarım hizmeti vermenin yanısıra size uzman olduları bir başka alan olan seo konusunda yani google konusunda da yardımcı oluyorlar. Böyle olunca sadece web tasarım yaptırmış olmuyor aynı zamanda web siteniz google arama motorunda üst sıralarda yer almaya başladığından web sitenize tıklamalar artııyor. Üstelik gelen tıklamalar sizi googl’da ilgili kelime ile arayıp bulduğundan boş tıklamalar değil, potansiyel müşterileriniz oluyor. İşin zaten can alıcı güzel noktası bu. Sizi potansiyel müşteriniz tıklıyor. Ziyaretçi web sitenize girince , birde web sitenizi bizim sizi yönlendirdiğimiz şekilde içeriği bol biçimde doldurmuş iseniz evet, işte o zaman müşterinizin daha doğrusu potansiyel müşterinizin telefona sarılıp sizi araması zor olmuyor.

Şimdi laf lafı kelime kelimeyi açınca web tasarımdan bir anda seo’ya geçebiliyoruz dostlar.. E tabi dediğimiz gibi günümüzde artık bunlar bizim için bir’dir. Yani biz bilcod.com olarak web tasarım işini 2 ayaklı düşünüyoruz. Öncelikle müşterimize güzel mobil uyumlu bir web sitesi tasarlamak ardından müşterimizin içeriğini bol ve seo uyumlu biçimde girmesi. Sonrasında ise arzu edilirse ekstradan google’da sizi arama kelimelerinizde yükseltme yani seo çalışmalarımız oluyor.

Ne olursa olsun teknolojiden vazgeçmeyin ve teknolojiyi yakından takip edin derim ben. Zaten hele hele günümüzde bu kadar önemliyken değil mi ?

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik bir sonraki yazımızda tekrar görüşmek üzere. Kendinize çoook iyi bakın..

İlginizi Çekebilir;https://bilcod.com/seo-ajansi-2/

Sizi Arayalım