Hizmetler

Web Tasarım ve Yazılım

Bilcod web tasarım hizmetleri olarak hem ileri derecede uzmanlık gerektiren yazılımlar ve web uygulamaları hemde siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta yönetim panellerine sahip, nitelikli web siteleri ve web uygulamaları tasarlamaktayız.

Seo Hizmeti

Kurumsal seo hizmeti, türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olan günümüzde internet vasıtası ile iş yapan ve google ads gibi yüksek ücretli reklam çalışmalarından kurtulmak isteyen tüm firmalar için zorunlu duruma gelmiş organik (herhangi bir otomasyon yazılım olmadan uzmanlarımızın elleri ile sizin adınıza yazılar yazarak yapmış olduğu) bir organik çalışmadır.

Youtube Seo

Youtube Seo hizmeti nasıl yapılır yazımızda geçmeden önce günümüzde artık Youtube tarafında kitlesini artırmak isteyen kanal sahiplerinin abonelerini ve izlenmelerini nasıl artırması gerktiği ile alakalı araştırma yapması sonucunda Youtube SEO konusuna rasgelmektedirler.

Google Reklam Hizmetleri

Size yeni potansiyel müşteriler kazandıran, anahtar kelimeler satın alarak google aramalarında üst sıralarda görünmenizi sağlayan Google arama motorunun ücretli servisidir. Google Ads, Google reklam verme konusunda arama ortakları ve içerik ağında reklam yapabilmemizi sağlayan bir reklam sistemidir.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz de sosyal mecrada firmanızın profesyonelce yönetilmesini istemez misiniz ? Cevabınız evet ise bu önemli hizmetimizi satın alabilirsiniz. Sosyal medya facebook ve instagram yönetimi hizmetlerini kapsamaktadır.

Dijital Reklam Ajansı

Müşterilerinize işletmenizin tanıtımını yapmak veya bir kampanya ya da yeniliğinizin tanıtımını yapmak için çok ideal bir yoldur. Aynı zamanda hesaplı bir tanıtım olan web dijital reklam hizmeti ile bir anda kısa yoldan binlerce potansiyel müşterinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Marka & Patent Hizmetleri

Bir icadın ya da buluşun başkası tarafından taklit edilmesi ya da satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi marka patent başvurusu hizmetleri işlemlerini kapsayan patent işlemleri ile engellenir. Bu sayede gerçekleşen icat ve buluşunuz patent ile koruma altına alınmış olur.

Kiralık Sunucu Server Türkiye Lokasyon

Size özel bir kullanım olarak fiziksel sunucunun tahsis edilmesine kiralık sunucu denir. Dilediğiniz işletim sistemlerini bu sunucu üzerinden yürütme olanağına sahip olursunuz. Host yönetimi için sunucular üzerinde yer alan kontrol panellerinden dilediğiniz alt yapıyı kullanabilirsiniz.