Internet Sitesi Açmak

12 Ara 2018

İnternet Sitesi Açmak istiyorum

Profesyonelliğe ilk adım….

Profesyonel bir internet sitesi açmak mı istiyorsunuz?  Bu yazımızda internet sitesi kurulum aşamaları, dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi vereceğim.

Hiç şüphesiz ki internet sitesi açmak için gerekli ilk adım Domain(alan adı) ve Hosting sahibi olmaktır. Aslında en önemli aşamalardan biridir Domain alımı. Bu noktada web sitenizin işleyişi, hizmeti ne şekilde olacaksa ona uygun bir isim bulmanızda yarar var. İsim seçerken mutlaka dikkat çekici çok uzun olmayan ve .com uzantılı olmasına özen gösterin.

Bu sizi kısa yoldan başarıya ulaştıracaktır. Domain ve hosting almak şu sıralar oldukça kolaylaştı. Online olarak birçok firma bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Herkes kolaylıkla hosting, domain sahibi olabilir. Ancak SEO uyumlu domain sahibi olamaz. Bu açıdan mutlaka SEO uyumlu bir hizmet satın alın.

Fazla bir bütçeniz yok ise web sitesi açmak için tavsiyem hazır web sitesi paketlerinden yararlanmanızdır. Burada da devreye web sitesi ajansları girmektedir. Eğer profesyonel bir site sahibi olmak sonradan oluşacak sorunlar için hizmet almak ve bunları düşük bir bütçe ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Firma arayışına başlayın derim.

Web Sitesi Ajansı!!!

Web sitesi ajansları sizin bütçenize en uygun tasarım paketlerini beğeniye sunarlar. Amacınıza uygun tasarımı gerçekleştirir ve sizi çok kısa zamanda başarılı bir siteye ulaştırırlar. SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu, responsive (mobil uyumlu) tasarımlarlar ile sıradan bir web sitesinden çok daha hızlı yükselebilirsiniz.

BİLCOD Web Sitesi Fiyatları

Tabi ki şu noktada hepimizin aklına şu soru geliyor. Web sitesi paket fiyatları nedir? Ve bana ne katkısı olur. Bilcod firmamızın paketleri mini paket ve Premium paket arasında değişmektedir. Paket incelemesi için linke tıklayınız. Mini paketin içeriğinden bahsetmek gerekirsek,

  • Ücretsiz Hosting
  • Mobil Uyumlu Responsive Tasarım
  • Yönetim Paneli
  • 2 adet Eposta
  • 5 Sayfa Modülü
  • Ürünler SayfasıYukarıda belirtmiş olduğum özellikler düşük bütçeli web sitesi yaptırmak isteyenlere fazlasıyla yetecektir. Sizde Bilcod’ un ayrıcalıklı dünyasından yararlanmak istiyorsanız İletişim Forumunu doldurabilir, web sitemizde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.
  • İlginizi Çekebilir https://bilcod.com/e-ticaret-nasil-yapilir/

Sizi Arayalım