Işimi Kurdum Web Sitesi De Açmalımıyım?

12 Ara 2018

İşimi Kurdum, Web Sitesi de Açmalı Mıyım ?

İşimi Kurdum, Web Sitesi de Açmalı Mıyım ?

Bir işin ve eylemin oluşumun da bin bir çeşit emek sarf edilmektedir. Çeşitli projelerle binlerce lira harcayarak kurduğunuz işlerinizi mutlaka kaliteli bir şekilde yapmalısınız. Kaliteli bir işin eyleme dönüşmesi için kendinizi bazen çok fazla yorabilir ve kendinize zaman dahi ayırmadığınız olabilir. Eşit miktar ve masraflar da bitecek işe fazla zaman, fazla ücret ödüyorsanız getirisi de fazla olacaktır. Bu nedenle mutlaka kendini işinizi kurarken tüm detayları düşünmeli ve bu çerçevede rakipleriniz ile yarış halinde bulunmalısınız. Ticarethanenizi düşünüyor ve bununla ilgili neler yapabilirim, işimi kurdum web sitesi de açmalımıyım? Düşüncesine kapılıyorsanız sizlere sunacağım birkaç tavsiye sonrası kararınızı vereceksiniz.

Bir ücretli web sitesi kurulumu ve tüm detayları ile kurmuş olduğunuz iş yerinin maliyetini kesinlikle geçmeyecektir. Bunun yanın da iş yerinize ait bir web sitesi sizin için ekstra bir müşteri demektir ki bu da zaten size ayrı bir getiri sağlayacaktır. Kendi işyerinize ait bir web site vergi ve ödeme, maliye bakımından iş yerinizin vergi defterine tabi olacağı için site sizlere ekstra bir yükümlülük getirmeyecektir. Düşünün ki bir ayakkabı dükkanınız var ve sizler bulunduğunuz mağaza ve dükkan da günlük satışlarınızı zaten en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanın da rakiplerinizi bir adım öne geçmek için de ayakkabı dükkanınıza bir web site açıyorsunuz.

Bir defa ücret ödeyerek kullanıma açacağınız siteniz üzerinden ayakkabı satışınızı yapmak, sipariş almak yeni ürünleri tanıtmak, indirimli ürünlerin fiyatlarını belirlemek ve daha birçok kampanyaların bildirisini yapabilirsiniz böylece işimi kurdum web sitesi de açmalımıyım? Sorusunun cevabını en iyi şekilde vermiş olursunuz. İşiniz için kuracağınız her site sizlere ekstra bir reklam ve tanıtım olacaktır ki bu da sizlerin daha fazla satış yapması demektir.

Sizi Arayalım