İstanbul Yazılım Ajansları

12 Ara 2018

İstanbul Yazılım Ajansları

Yazılım Yaptırırken Dikkat

İstanbul yazılım ajansları günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır. Özellikle kurumsal tasarıma yönelim bir hayli fazladır. İstatistiklere göre Türkiye’de aktif internet kullanıcı sayısı 46.28 milyondur. Bu denli fazla internet kullanıcıları varken firmalar dijital mecralara yönelmiştir. Bir diğer örnekte Dünyanın en büyük taksi firmasındandır. Bu firmanın tek bir taksisi olmamasına rağmen milyonlarca kişiye hizmet vermektedir.

Bu konulara baktığımızda internetin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

İstanbul Kurumsal Yazılım Ajansları

Firmaların dijital ortama geçiş yaptığı düşünülünce, hepsinin aklında nasıl bir yol izlemeliyim sorusu bulunmaktadır. İstanbul kurumsal yazılım ajansları arasından kendilerine en uygun olanı bulmak geniş kapsamlı araştırma gerekmektedir. Kurumsal web sitesi yaptırırken mutlaka kurumsal kimliğinize uygun, kullanıcı dostu bir site yaptırın. Sitenizi ziyaret eden müşteri veya kullanıcıların ilk izlenimi her zaman önem taşır. Web tasarımı, logo, banner, kategoriler hepsi bir bütün içerisinde olmalıdır.

Bilcod Kurumsal Tasarım

2016 yılının başlarından itibaren kurumsal web tasarım alanında ciddi projeler gerçekleştiren firmamız 15 yıllık yazılımcıları bünyesinde barındırmaktadır. Yaratıcı ve yenilikçi olan firmamız hep beklenmedik işlere imza atmıştır. İnternetle ilgili her alanda çözüm hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kolay kullanımlı ve özgün tasarıma sahip sitelere sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Web tasarım paketlerimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. Detaylı bilgi, soru ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan en güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Sizi Arayalım