Kurumsal Seo Danişmanliği

12 Ara 2018

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan dijital pazarlama araçlarından olan SEO arama motorlarında ilk sayfalarda yer almanızı sağlamaktadır. Kurumsal SEO danışmanlığı ise firma, şirket vb. kuruluşların sunduğu hizmet veya ürün üzerinde yapılan çalışmalardır. Firmalar arasındaki rekabetin ne kadar zor ve uğraştırıcı olduğunun hepimiz farkındayız özellikle dijitalleşme arttıkça firmalar rekabeti internete taşımıştır. Hedeflenen kelimelerde arama motorlarında rakip firmalardan önde yer almak firma için prestij kazanımı ve müşteri artmasına sebep olacaktır.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO hizmeti her firmaya özgün bir şekilde yapılmalıdır ve bu hizmet uygulanırken yüksek titizlik ve dikkat gerekmektedir. SEO her ne kadar basit bir eylem gibi gözükse de büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Bunun başlıca nedenleri arasında yanlış uygulanan seo’nun Google tarafından cezalandırılması bulunmaktadır.

Black Hat SEO dediğimiz bir olay mevcuttur bu işlem de doğal olmayan yollarla siteleri hızlı bir şekilde yükseltmektedir. Ancak bu yükseliş fazla sürmemekle birlikte uzun bir süre arama motorlarında yer alınmaması sonucunu doğurmaktadır.

Kurumsal SEO Fiyatları

Tamamen doğal yollardan yapılması gereken SEO işlemi firmaların prestijini, tanınırlığını ve müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Minimum 5 ay gibi bir sürede hedeflenen kelimelerde arama motorlarında yer alınması mümkündür. Kurumsal SEO fiyatlarıbelirlenirken rekabet hacmi, anahtar kelime zorluğu vb. unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır: Her firmanın tecrübe ve uyguladığı yönteme göre farklı fiyat politikası bulunmaktadır.

Bilcod SEO Hizmeti

Yazılım alanındaki 25 yıllık tecrübesinden sonra web alanında her türlü hizmeti vermeye başlayan Bilcod Web SEO alanında oluşturduğu uzman kadrosuyla kısa sürede sektördeki yerini almıştır. Birçok başarılı projelerde bulunan firmamız Seo alanında da ciddi yollar kat ederek Google algoritmasına uygun doğal çözümler sunmaktadır. Kurumsal SEO paketleri için linke tıklayınız her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

İlginizi Çekebilir;https://bilcod.com/seo-calismasi-faydalari/

Sizi Arayalım