Kurumsal Seo Hi̇zmetleri̇

12 Ara 2018

Kurumsal Seo Hizmetleri

İşiniz tıkırında, web sitesi yaptırdınız şahane, çağa ayak uydurdunuz. Güzel, peki web sitenizi neden yaptırdınız ? Oradan müşterileriniz gelip sizi bulsunlar ve marka değerinize katkısı olsun diye elbette, bu da güzel. Doğru yoldasınız. Peki bu yolda attığınız adımların hepsi bitti mi ? Evet diyorsanız yolda kaldınız demektir 😊hayır bitmedi, tam tersi yeni başlıyor. Kim girecek sitenize ? Potansiyel müşteriniz  nette web sitenizi nasıl bulacak ?

Evet bunun da 2 yolu var;

biri sürekli google arama motoruna ücret ödeyeceğiniz Adwords veya sem(Search engine marketing) dediğimiz sürekli ücretli yöntem, diğeri ise bir dönem ücret ödeyip arkasından ödemenizi kesseniz bile aylarca sefasını süreceğiniz seo (Search engine marketing) yöntemi..

Burada elbet tercih siz web sitesi sahibine kalıyor, Bilcod bu iki yöntemde de siz değerli müşterilerine hizmet vermekte. Ama ekip olarak tabii önerdiğimiz yöntem ikinci yani seo dediğimiz faydasını çok daha ucuza görebileceğiniz yöntemdir.

Kurumsal seo hizmeti pek çok alanda web sitesi sahibi firmaların çok ciddi bir ihtiyacı olmakla beraber, son yıllarda bu konuda bilgi sahibi olup web sitelerine kurumsal seo hizmeti alan firmalar rakiplerinde öne geçmeye başlamaktadırlar. Günümüz ticaret dünyasında artık neredeyse her şey internetten satılır hale gelmiş vaziyette. Her türlü ürün ve hizmeti internete, esasında Google arama motoruna girip yaptığımız sorgular ile bulabiliyoruz. Bazen müşteri bazen ise satıcı oluyoruz ve hep beraber internetin ticaret piyasalarındaki gücünü günden güne daha fazla hissetmeye başlıyoruz.

Ne olursa olsun işimizi kurduk web sitemizi kurduk dedikten sonra ardından durmayın! Web siteniz dolayısıyla işiniz için bu önemli yatırımı yapın. Unutmayın uzman bir ekipten alınan kurumsal seo hizmeti kesinlikle bir harcama veya israf değil bir yatırımdır! EVET KURUMSAL SEO HİZMETİ BİR YATIRIMDIR. Uzman bir ekipten alacağınız böylesine bir hizmetin keyfini kısa zamanda sürmeye başlayacaksınız. Siz siz olun gelişimden vazgeçmeyin Web sitenizi Google’da yükseltmek için de bizi arayın. Bir sonraki sohbete kadar esen kalın. Bol yükselişli günler 🙂

İlginizi Çekebilir;https://bilcod.com/seo-calismasi-faydalari/

Sizi Arayalım