Kurumsal Seo

12 Ara 2018

Kurumsal SEO

Yükselen trend SEO!!!

Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olan SEO(search engine optimization) son dönemler de en çok tercih edilen dijital pazarlama teknikleri arasında yer almaktadır. Kurumsal SEO ise firma, kurum, şirket vb. yerlere yapılan özel tanıtım çalışmalarıdır.

Kurumsal firmaların sektörle ilgili aranan kelimelerde üst sıralarda yer alması için geliştirilen bu yöntem sayesinde firmaların tanınırlığı arttığı gibi, müşteri hacmi de genişlemektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı diğer SEO yöntemlerine göre çok daha kapsamlı ve uygulamada uzmanlık gerektiren bir yöntemdir. Bu yöntemdeki genel amaç müşterileri web sitesine çekmek ve kalıcılığını sağlamaktadır.

Yine bu aşamada SEO tek başına yeterli olmamaktadır. Bir müşteriyi web sitesine çektikten sonra devreye web sitesinin kullanımı ve tasarımı gelmektedir. Araştırmalara göre kullanıcı web sitesi ve firmayla ilgili kanıya ilk 3 sn içerisinde varmaktadır. Yani markaların değerini yükseltmek için SEO ya da tıklama tek başına yeterli olmamaktadır.

Hedef kitleyi yakalamak için SEO+ Web site tasarımı birlikte olmalıdır. SEO uygulaması yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur uygulayan kişi ya da kişilerin SEO uzmanı olmasıdır. Yanlış yapılan çalışmalar da Google siteyi bamlayabilir ve uzunca bir süre siteniz Google da yer almayabilir.

Kurumsal SEO Fiyatları

Baştada belirttiğimiz gibi diğer SEO hizmetlerinden daha farklı olan kurumsal seo fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyat belirlemedeki en önemli unsur sektörün arama hacmidir bunun yanı sıra rakip analizleri, anahtar kelime analizleri yapılarak fiyat belirlenir.

Bunların haricinde çalışacağınız kurumun uzmanlığı, referansları vb. unsurlarda fiyatlarda etki etmektedir. Genel olarak baktığımızda aylık standart bir kurumsal SEO paketi 1000 TL’den başlamaktadır. Buda firmalara kattığı avantajların yanında cüzi bir miktar olmaktadır.

BİLCOD SEO Ekibi

Firmamız uzun yıllardır bünyesinde barındırdığı SEO uzmanlarıyla pozitif dönüşler almaktadır. Uygulana doğal seo yöntemiyle kısa sürede istenilen hedeflere ulaşmaktadır. SEO paketleri hakkında daha detaylı bilgiye linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Sizi Arayalım