Kurumsal Web Site

Kurumsal Web Site Yazılımları

Son yıllarda sanal dünyada artan ticaret hacmi artık en köşe mahalledeki esnaf amcamızın bile farkına vardığı bir durumdur malumunuz. Artık ticaret yapmakta olan tüm özel ve tüzel kişiler interneti son derece ciddiye almaktalar haklı olarak. Kurumsal bir yapı için artık ilk yapılması gereken şey güzel, şık bir tasarıma sahip kurumsal web site yazılımı veya daha basit bir anlatımla kurumsal web sitesidir.

Kurumsal web sitesi esasen bizim anlayışımızla bir firmaya, yani bir tüzel kişiliğe ait firma özelliklerini, hizmet veya ürünlerini, firmanın yapısını, işleyişini, daha önce kim veya kimlere yada hangi firmalara hizmet veya ürün satışı yaptığı gibi bilgileri içeren bir web uygulaması yada web sayfası modelidir. Tabi bu kadarla sınırlı değil eğer ihtiyaç olursa kurumsal web siteye pek çok farklı özellikler daha yazılabilir. Kurumsal web site dediğimiz yapı çok daha geliştirilebilir bir yapıya kavuşabilir. Elbette bunlar firma vizyonu ve ihtiyaçları doğrultusunda olmaktadır.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Yurdumuzda kurumsal web site deyince öyle uzun uzadıya özelliklere sahip web sitelerden ziyade daha çok birbirine benzer modül ve yazılımlara sahip web uygulamalar gelmektedir. Yani aslında bizde pek çok firmanın kurumsal web site yapısı birbirine çok benzemektedir bilirsiniz 🙂 E ihtiyaçlar ve sunumlar ne derler üç aşağı beş yukarı aynı da ondan tabi.

 

 

Kurumsal Web Site
Kurumsal Web Site

 

 

Aynı zamanda piyasamız firmalarındaki yöneticilerin pek çoğundaki vizyon eksikliği bu durumu körüklese de zamanla yöneticiler de daha fazla bilinç kazandıkça bu durum  aşılacaktır diye düşünüyorum. Kurumsal web site demişken böyle bir ihtiyacınız olduğunda ana sayfa hakkımızda ürünler iletişim diye bir web sayfası yaptırmaktansa, müşterinize daha fazla hitap edecek mümkünse müşterinizle ilişki kurabilecek dinamik belki üyelik sistemli bir web site yaptırmanız ve siteniz içinden belki de müşterilerinize birtakım kolaylıklar sunmanız ilerde tercih nedeni olmanızı sağlayacaktır.

Lütfen atlamayın, dinamik kaliteli bir kurumsal web sitesi işinizin hacmini katlayacaktır hiç es geçmeyin ve internette hızlanın.. Bir sonraki konumuzda görüşmek dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Google’da Yükselmek Size Ne Kazandırır?

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716