en iyi web tasarım firması

12 Ara 2018

Kurumsal Web Sitesi

Firmanızın Online Yüzü!

Kurumsal firmaların tercih ettiği web sitelerine kurumsal web sitesi adı verilmektedir. Normal sitelerden farklı olarak kurumun kimliğini yansıtan, kurumsal öğeleri ön plana çıkaran, kurumun sunduğu hizmet veya ürün doğrultusunda tasarlanmaktadır.

Kurumlar için tasarlana web sitelerinde mutlaka hedef kitle ön planda tutulmalıdır. Müşterilere, kullanıcılara, rakiplere, iş başvurusunda bulunmak isteyenlere özel alt yapı hazırlanmalıdır. Yine site tasarımı kurumun logosu ve renklerine uygun olmalıdır bunun yanı sıra kullanıcı dostu, kolay kullanımlı sade ama bir o kadar da profesyonellik taşıyan bir site her zaman avantaj sağlayacaktır.

 

Kurumsal Web Sitesi Sayfaları

Kurumsal bir sitede mutlaka bulunması gereken bazı modüller ve sayfalar bulunmaktadır. Baştan sıralamak gerekirsek kurumsal, hakkımızda, misyon ve vizyon, referanslar, iletişim bilgileri, iletişim formu, güncel kroki ulaşım detaylarının bulunması firma açısından kolaylık sağlayacaktır.

Kurumsal Web Tasarım

Günümüzde kurumsal web tasarım yapan birçok firma bulunmaktadır. Sıradan firmalarla birlikte yazılım hakkında az bilgisi olanlar da bu işe el atmaktadır. Çok nadir de olsa başarılı şahıs ya da firmalar bulunmaktadır. Ancak firmanızın refahı ve sorunsuz bir web sitesi için mutlaka profesyonellerle çalışmanız gerekmektedir.

Firmanızı dijital platformlarda tanıtacak olan ve kullanıcıların fikir edineceği bu siteler mutlaka özel tasarlanmış olmalıdır. Profesyonel bir firmayla çalışmanızın diğer avantajı ise belirli bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşmelerde ileride oluşabilecek sorunlar da teknik destek imkanı sunan maddeler bulunmaktadır. Bu tarz sözleşmeler sizin ve sitenizin refahı için büyük önem taşımaktadır.

Sitenizi teslim aldıktan sonra her türlü sorun oluşabilir. Üstün körü yapılmış bir yazılımla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çoğu firma ya da şahıs işi teslim ettikten sonra bu gibi unsurlara dikkat etmemekte ve ilgilenmemektedir. Bu da web site sahiplerine büyük bir handikap olmaktadır.

Bilcod Kurumsal Web Sitesi

Bilcod 2016 yılından itibaren web çözümleri sunan profesyonel bir firmadır. Bünyesinde bulundurduğu 25 yıllık yazılımcı kadrosu ve başarılı çalışanlarıyla %100 müşteri başarısı odaklı çalışmaktadır. Her türlü desteği sağlayan Bilcod kurumsal web sitesi paketleri içinlinke tıklayınız.

 

Sizi Arayalım