Kurumsal Web Sitesi

12 Ara 2018

Kurumsal Web Sitesi

KURUMSAL WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM

Web Sitesi olarak firmaların en sıklıkla tercih ettiği tasarım kurumsal web sitesidir. Kurumsal web sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumsal öğeleri ön plana çıkarabilecek altyapıya sahip bir şekilde tasarlanmalıdır.

Kurumsal web sitesi özellikle kurum logosu ile olan uyumu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor olması sebebiyle kurumsal web sitesi olarak adlandırılır. Tamamen firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sitesi içeriği oluşturulabilir.

KURUMSAL WEB SİTESİ İÇERİĞİ

İster ürün ve hizmetlerinizi tanıtın, ister ziyaretçilerinize faydalı bilgiler sunun, ziyaretçilerinizle etkileşim kurabilmeniz için içeriğinizin özenle hazırlanması gerekir. Kaliteli içerik, ziyaretçilerinizin işiniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olma isteğini ve ürün hizmetlerinizi satın alma ihtiyacı duymalarına yardım eder.

Web sitesi yaparken müşteri, kullanıcı veya ziyaretçilerin memnuniyeti bir diğer önemli konudur. Kaliteli bir kurumsal web sitesi hazırladığınızda ve sosyal bir ağ kurduğunuzda bu zaten mümkün olur. Siteyi kullananlara ne kadar çok önem verirseniz ve onları mutlu edecek şeyler yaparsanız bu size olumlu ve kazançlı bir şekilde geri döner. Öncelikli olarak kullanıcıların neye ihtiyacı olduğunu ve yaptığınız işin buna uygunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. Eğer sadece hizmet verecekseniz içerik yönetim sisteminiz olmalı fakat ürün satacaksanız o zaman e-ticaret sistemine sahip olmalısınız.

KURUMSAL WEB SİTESİ OLUŞTURMA SÜRECİ

Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddialı olan Bilcod kurumsal web sitesi müşterinin isteklerini karşılayana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizin fikirleriniz alarak şekillendirilir.

Sizi Arayalım