Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Kurumsal Web Tasarım

Ticaret eskiden pazarda, bakkalda, kasapta, manavda, kuyumcuda, çarşıda olur, insanlar gider alışverişlerini yaparlardı. Tabelalarını asar, gazete veya dergi gibi yayın mecmualarına reklamlarını verirler, yeni müşteriler edinirlerdi. E tabi teknoloji gelişti sonraları radyo çıktı, radyolara reklamlar, tv çıktı televizyonlara reklamlar verilmeye başlandı ve günümüze kadar yani internet çağına kadar geldik.

Geldik te artık tabelalar yerini domainlere, dükkanlar yerlerini hosting ve web dosyalarına yani web sitelere bıraktılar. Yani artık firmalar kurumsal web tasarım hizmeti alarak ürün veya hizmet tanıtım işlerini hızlandırmaktalar. Evet bir internet bileni ne demiş? İstanbul istiklal caddesinde dükkanın olacağına Google’da 1.sayfada çık daha iyi demiş 🙂 E güzel de söylemiş gerçekten. Devir o devir. İnternet devri bana göre de Google devri.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Kurumsal web tasarım yaptırırken mutlaka çalıştığımız kişiler ne derece işlerini biliyorlar bunu iyice anlamadan kurumsal kimlik çalışmamızı ellerine teslim etmeyelim. Mutlaka yüz yüze görüşmeli diyalog kurmalıyız. Zaten bir iki toplantı neticesinde firma ve yetkilisinin ne derece uzman olduğunu anlamamız zor olmayacaktır.

Ayrıca kurumsal web sitesi yaptırırken sadece web sitesini yaptırmayı değil, web sitesi vasıtasıyla müşterilerimize nasıl ulaşacağımız konusunda da firmadan destek ve bilgi istemeliyiz. Öyle ya web sitesini yaptırdık ama nereden bulacak bizi müşterilerimiz, değil mi ?

 

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalı?
Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalı?

 

 

O yüzden çağımızın ticaret erbabı için vazgeçilmez bir gerekliliği olan web sitemizi mutlaka yaptırmalı, özellikle de web sitemizin içeriğinde yaptığımız işi iyice anlatmalı, potansiyel müşterilerimize kendimizi doğru tanıtmalıyız.Kaliteli web tasarım deyince akla ilk gelen firmalardan olan Bilcod web bir telefon kadar uzağınızdadır. Kurumsal web tasarımın gerekliliğini teknolojiyi takip etmeyip web site yaptırmayan firmalar gün gelecek daha iyi anlayacaklardır. Zaten durumu anlayıp web dünyasına girmiş olanlar ise sanıyorum üsküdarı geçmekteler. Evet Rakipleriniz Üsküdar’ı geçerken siz yaya kalmayın hemen bilcod.com’a başvurup web sitenizi yaptırın. Esen kalın..

İlginizi Çekebilir: Kurumsal Seo Hizmetleri

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716