12 Ara 2018

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Günümüzde biliyoruz ki web siteniz yoksa kısıtlı bir ticari dünyada hareket etmektesinizdir, kesinlikle web dünyasında olmadan ticari başarı kolay kolay gelmemektedir. Web dünyasında aktif olarak rol alan, almaya özen gösteren firmalar küçük firmalar dahi olsalar kısa zamanda büyüme iş hacimlerini kısa zamanda arttırma şansını yakalamaktadırlar.

Kurumsal web tasarım iş dünyası için vazgeçilmez bir enstantanedir. İş dünyasında önemli rol oynayan kurumsal web siteleri yazılım ve tasarım dünyası da günden güne elbette büyümekte ve gelişmektedir…

Kurumsal web tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

İşimizi kurduk, her şey şahane şimdi sıra geldi çağın en önemli tanıtım mecrasında yani internette yer almaya. Bunun için bilcod.com gibi deneyimli bir ekip ile yola koyulmalıyız. Nedeni ise sadece web sitemizi yaptırıp oturmak değildir. Sonrası için kurumsal web tasarımımızı yaptırdık, sitemiz hazır peki şimdi ne yapacağız ? İşte burada devreye tecrübe giriyor. Bilcod olarak biz siz değerli müşterilerimizi web sitenizi yaptıktan sonra da yalnız bırakmıyor, aynı zamanda seo yani arama motoru optimizasyonu uzmanlığımız olduğu için de size seo danışmanlık hizmetimizi web sitenizi açtıktan sonra da vermeye devam ediyor, web siteniz Google aramalarında üst sıralarda yer alsın diye sizleri yönlendiriyoruz. İsterseniz web siteniz için özel seo çalışmaları yürütüp web sitenizi ilgili kelimelerinizde üst sıralara taşıyoruz.

Dolayısıyla kurumsal web tasarım yaptırırken öncelikle şunlara da dikkat etmeliyiz;

  • Deneyimli bir ekip ile çalışmalıyız.
  • Mobil Uyumlu web site yaptırmalıyız (Google mobil uyumluluk sever)
  • Web sitemizin mutlaka bizim içerik ekleyebileceğimiz yönetim paneli olmalı
  • Web sitemizde mutlaka blog olmalı ki sürekli güncelleyelim Google’da bizi sevsin üst sıralara taşısın
  • Alan adımızı mutlaka en az 3 yılık alalım.
  • Web sitemiz için host firmamızdan mutlaka farklı ip adresi alalım

Elbette daha pek çok şey sayılabilir ama ilk aklımıza gelen önemli adımlar bunlardır. Bunları mutlaka kurumsal web tasarım firmanızdan isteyiniz. Bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle..

İlginizi Çekebilir;https://bilcod.com/ozel-proje-yazilimi/

Sizi Arayalım