Marka Tescili Yaptırmak

12 Ara 2018

Markanızı Koruyun

Marka tescili yaptırmak

Merhaba bugünkü  yazımızın konusu bizim insanımızın yeni yeni haşır neşir olduğu marka ve markamızı korumakla ilgili. Neden böyle bir yazı yazma ihtiyacı duyduk? Çünkü inanın hala ticaretle uğraşan, web sitesi olan,hizmet veya ürünlerini gerek internet gerekse reel ortamda satan pekçok insan marka olayının önemini ve ciddiyetini kavrayabilmiş değil.

Marka ticarette çok çok önemli. Çünkü müşteri sizi markanızdan tanıyıp size geliyor. Tıpkı, Arçelik, Beko, Mazda, Mercedes, Toyota gibi eşya ve araçlar için bu ve benzeri markaları tercih ettiğimiz gibi. Müşteri iyi bir ürün veya hizmetle karşılaştığı zaman; o ürün veya hizmeti daima aynı şekilde almak ister haklı olarak. Bu durumda memnun kalmış olduğu markayı tercih eder daima.

İşte biz de özellikle internette site açmak gibi bir uğraşa gireceksek veya eticaret sitesi açmak gibi bir durumdaysak öncelikle ne yapmalıyız ? Evet marka tescili.. İlk yapacağımız işlem markamızı tescil ettirmek olmalıdır.

Peki marka tescili yaptırmazsam ne olur ?

Marka tescilinizi yaptırmadan özellikle internette işinizi kurarsanız az biraz başarılı olmaya başlasanız bile markanızı başkası tescil ettirebilir ve sitenizi kapattırabilir, ürünlerinizin satışını engeller, bu marka adı altında hiçbirşey yapamazsınız. Yani anlayacağınız markanız sizin açınızdan çöpe gider. O halde ilk yapılacak şey inanın marka tescilidir.

Marka tescilinizi yaptıktan sonra bilcod.com olarak web yazılımlarınızı isteklerinize göre düzenleyip, web sitenizi veya eticaret mağazanızı açıyoruz. Böylece size huzur içinde işinizi yapmak kalıyor. Marka endişeniz olmadan tıkır tıkır çalışan sisteminizi keyifle yönetip, ürün veya hizmet satışlarınızı ve dolayısıyla iş hacminizi arttırıyorsunuz.

Evet ne olursa olsun öncelikli olarak markanızı alın. Marka danışmanlığı için bize 0216 706 0 716 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Markalı, güvenceli, bol kazançlı ticaretler dileriz.

Sizi Arayalım