Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi

Kısa sürede sitenize kavuşun!

Mobil uyumlu hazır web sitesi hazır bir şablonun üzerine istenilen tasarımın giydirilmesiyle oluşturulur. Hazır web siteleri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirsek; bu siteler daha önceden hazırlanmış ve müşteriye göre özelleştirilen sitelerdir. Herhangi bir HTML ya da program kodlarına ihtiyaç duymaz.

Özel yazılımın sunduğu imkanlarla neredeyse aynıdır. Yönetim paneli, mobil uyumlu site, SEO uyumluluk vb. tüm özellikler mevcuttur.

 

Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi Fiyatları

Mobil uyumlu hazır web sitesi fiyatları özel yazılımla hazırlanmış sitelere oranla daha uygundur. Diğer bir avantajı aylarca yazılımın oluşmasını beklemezsiniz. Zaten kalıp hazır olduğundan max. 1 hafta gibi bir sürede siteniz hazırlanır ve yayına verilir.

 

Hazır Web Sitesi Alırken

En önemli konulardan biri olan hazır web sitesi alırken dikkat edilmesi gerekenler üzerinde biraz duralım. Her ne kadar avantajlı ve kısa sürede yayınlanan bir site olsa da hazır site paketi alacağınız firmaya dikkat etmelisiniz.

Bu alanda faaliyet gösteren çoğu firma size vaatlerde bulunur. Ancak iş bittikten sonra herhangi bir ihtiyacınız da destek sağlamazlar.  Bu yüzden çalışacağınız firmayı öncede3n araştıran ve kafanızda belli kriterler olsun.

Öncelikle sahip olacağınız site mobil ve seo uyumlu olmalı, teknoloji hayli gelişti günümüzde çocuk, genç, yaşlı her kesin elinde tablet ve telefon mevcuttur. Çoğu kişi işini telefondan halletmektedir. Bu açıdan responsive büyük önem arz eder.

Diğer yandan SEO, Google da görünmeyen bir web sitesi sizin işinize yaramayacaktır.

Yönetim paneli ve kolay kullanım imkanları da mevcut olan bir site tercih ediniz, ayrıca firma ileride oluşabilecek herhangi bir sorunda size teknik destek sağlamalı. Bilcod Web olarak 15 yıllık yazılım tecrübemizle %100 müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmekteyiz.

Müşterilerimizi önemsiyoruz ve düşlerindeki web sitesine kısa sürede kavuşturuyoruz.