Onli̇ne Mağazacilik

12 Ara 2018

Online Mağazacılık

Yeni Nesil Alışveriş Platformu!!!

İnternet üzerinden yapılan online mağazacılık büyümeye devam ediyor. Her yıl %40-50 arasında büyüme gösteren eticaret sayesinde altyapı bilgisine sahip olmadan kolayca kendi dükkanınızı açma fırsatına sahip oluyorsunuz.

İnternetin her geçen gün sunduğu imkanlar artmaktadır. Bunların içinde yer alan eticaret siteleri daha kullanışlı, pratik ve daha az masraflı olmasıyla ilgiyi üzerinde topluyor. Ticarete adım atmayı düşünen kişilerin çoğu yatırımlarını bu siteler üzerinde kullanıyor. Eticaret sitelerindeki vizyon müşterilere kolay ve pratik bir alışveriş imkanı sunmaktır. Bunun yanı sıra site sahiplerine de stressiz, rahat ticaretin kolaylığını sağlamaktadır.

Eticaret Sitesi Avantajları

Eticaret sitesi avantajlarından bahsetmek gerekirsek, normal mağazalardaki personel, kira vb. sorunları ortadan kaldırıyor. Ayrıca zaman kazandırma gibi bir avantaj da sağlıyor. Kalabalık, huzursuz ve stresli bir çalışma ortamından sizi kurtarıyor. Daha fazla müşteriye ulaşmanız için olanak sağlıyor.

Eticaret Sitesi Fiyatları

Alışveriş merkezlerini düşünün her gün yüzlerce tüketici o alışveriş merkezine girip. Dükkanları gezip ihtiyacı olan ürüne ulaşmaya çalışıyor.

Eticaret siteleri de aynı bu şekilde işliyor. Müşteri ihtiyacı olan ürünü online bir şekilde arıyor, mağaza mağaza gezmiyor. Ve bu ürüne tek tıkla sahip oluyor. Günlük internet kullanıcı sayısını düşündüğümüzde de üretici için daha fazla avantaj sağlıyor.

Bunun için tek ihtiyacınız olan ürün temini ve kullanışlı bir eticaret sitesi. Genel olarak baktığımızda eticaret sitesi fiyatları kullanıcı isteklerine göre şekillenmektedir. Belli özelliklerin barındığı eticaret sitesi paketi haricinde Premium dediğimiz daha fazla özelliğin barındığı siteler de mevcuttur. Klasik bir sitede ödeme modülü, kargo modülü, ürünler kısmı vb. özellikler mevcuttur. Ancak iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız web sitenize özen göstermeniz gerekmektedir.

Günümüzde birçok yazılım firması bulunmaktadır. Buda site yaptırmak isteyenleri ikilemde bırakır. Her kullanıcı uygun fiyatlı bir site sahibi olmak ister ancak unutmayalım ki eticaret siteleri çok uygun maliyetli siteler değildir. Ve ortalamanın altında fiyat teklifi verenlerden uzak durulması gerekmektedir.

Bilcod Web Eticaret Sitesi Fiyatları

Bilcod web ailesinin sunduğu eticaret sitesi fiyatları paket halinde bulunmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatta siteler mevcuttur. Uzman ve profesyonel kadrosuyla uzun yıllardır web çözümleri ile ilgili hizmet gösteren firmamız her türlü teknik destek imkanı sağlamaktadır. Kaliteli ve kullanışlı site paketlerimize ulaşmak için linke tıklayınız.

 

Sizi Arayalım