eticaret sitesi

12 Ara 2018

Online Satış Sitesi

Mağazanızı internete taşıyın!

Mağazası olan kişilerin veya yurt dışı vb. yerlerden ürün alıp satışını gerçekleştirmek isteyenlerin genel olarak ilk tercihi online satış sitesi kurmaktan geçmektedir.

Ülkemizden son yıllarda popüler bir hal alan alışveriş siteleri gün geçtikçe büyümekte ve gelişmektedir. Sizde online satışa geçiş yapmak istiyorsanız ancak aklınızda tonlarca soru varsa yazımızı okumaya devam edin.

Online Satış Sitesi Nasıl Kurulur?

Online satış sitesi nasıl kurulur sorusunun yanıtından önce satış gerçekleştirmek için bir firmaya sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bir firmanız yok ise ve sadece dijital üzerinden ticaret yapmak istiyorsanız şahıs şirketi olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

İşe başlamadan önce ilk aşama tabi ki de e-ticaret sitesi sahibi olmaktır. Ürününüzü ya da hizmetinizi yansıtan, kolay kullanımlı bir site sizin işinizi görecektir. Bu aşamada bir ajans ya da firmayla anlaşmalısınız. Eğer sağlam ve geleceğe yönelik bir yatırım istiyorsanız her adımı profesyonelce atmalısınız.

Kuracağınız site için bir alan adına karar verip müsaitlik durumuna göre durumuna göre domain almalısınız. Domain, hosting vb. işleri anlaştığınız kurum halletmelidir. Alacağınız domainin seo uyumlu olmasına özen gösterin bu sizin google sıralamasında daha hızlı yer edinmenizi sağlayacaktır.

Online Satış Sitesi Maliyeti?

Kuracağınız sitenin teknik özelliklerine göre değişen online satış sitesi maliyeti firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Normal siteden daha fazla emek gerektiren bu sitenin modülleri de kişinin tercihine göre belirlendiği için net bir fiyat vermek imkansızdır.

Ama genel olarak baktığımızda ortalama bir e-ticaret sitesi fiyatı 1000 TL’ den başlamaktadır. Bunun içerisinde domain, hosting, yazılım vb. özellikler de dahildir.

Bilcod Web Online Satış Sitesi Paketleri?

Firmamız uzun zamandan beri web alanında her türlü hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Bilcod size hayalinizdeki siteyi sunar. Her bütçeye uygun online satış sitesi paketleri içerisinde birçok özellik barındırmaktadır. Kolay kullanımlı, kullanıcı dostu yönetim paneli ile sitenizde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Paketlerimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

Sizi Arayalım