10 Haz 2019

Özel Proje Yazılımları

Genel olarak bir web sitesi açtırmak istediğinizde, normal yollardan bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu genellikle hem web sitesi açtırmak isteyen kişi için hem de web sitesini oluşturan kişi veya firma açısından oldukça kolay bir durumdur. Fakat eğer ki özel bir yazılım istiyorsanız, hastane, mankenlik ajansı ve benzeri firmalar için özel proje yazılımları hizmeti almanız gerekmektedir.

Peki nedir bu özel proje yazılımları? Yazımızın devamında ele alacağız…

ÖZEL PROJE YAZILIMLARI NEDİR?

Özel proje yazılımları genel olarak diğer firmalardan farklı hizmet almak isteyen ve web sitelerinin özel kodlarla istenilen hale getirilmesini, daha özel kısayollar ve butonlar, site içindeki kategorilerin daha net ve ayrıntılı seçilmesi, kısaca özel proje yazılımları diğer sitelerden farklı olarak site içerisinde daha detaycı dinamikliği hedeflemektedir.

Peki neden özel proje yazılımlarından diğer web sitelerinden farklı olarak ücret alınmaktadır?

Özel proje yazılımları hizmetlerinden daha fazla ücret alınmasının sebebi olarak en başta belirlenen husus kodlamadır. Kodlama, oldukça detaylı, özverili ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir uygulamadır. Kodlama, uzman ve deneyimci yazılımcılar tarafından yapılmalıdır. Öyle ki kodlama sırasında yapılan en ufak bir hata site içerisinde olumsuz durumlara sebebiyet vermekte ve site adına iyi bir durum olmamaktadır.

İSTEKLERİMİ KARŞILAYABİLECEK BİR YAZILIM FİRMASI NASIL BULABİLİRİM?

Öncelikle yazılım firması arayışında iseniz, seçeceğiniz firmanın referanslarının sizin için önem sırasına göre ilk başta olması gerekmektedir. Firma referansları genel olarak her firmada kayıtlıdır ve sizlere hem fikir sağlar, hem de en iyi yazılım firması arayışlarınızdaki çabalarınızın cevabı olur.

Bu nedenle referanslar incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Bilcod web, yılları aşkın tecrübesi, uzman yazılımcı kadrosu ve deneyimli ekibi ile özel proje yazılımları ve diğer tüm web içerikli konularda isteğinizi karşılayabilecek donanımdadır.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz…