Sosyal Medya Reklamlari

31 Tem 2019

Seo ajansı

SEO Ajansı İstanbul

Ticari ve kurumsal bir web sitesi için profesyonel hizmet veren firmalara SEO ajansı İstanbul adı verilmektedir. Ülkemizin her noktasında bu tür hizmetler sağlayan pek çok firma bulunmaktadır. Şirketlerde genel olarak SEO uzmanı yer almaktadır. Fakat bazı şirketlerin de buna bütçesi olmayabilir. Bu anlamda firma tercihine dikkat etmek SEO ajansı İstanbul seçerken firmanın sunduğu referansları iyi incelemek gerekiyor. Çalışanlar tarafından yapılacak olan çalışmaların incelenmesi, alanda uzman olup olunmadığının da kanıtı olacaktır. Web siteleriniz güvenilir firmalar sayesinde işin ehli kişilere emanet edilmiş olur. Sizler de kafanızda soru işareti kalmadan rahatlıkla işinizi yapıyor olursunuz. Motivasyon kaybına sebep olmayan bu firmalar sizler için mükemmel bir iş ortağı olacaktır.

SEO Ajansı İstanbul Avantajları

SEO ajansı İstanbul ilinde hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmalar içinden firmamızı ayıran pek çok özellik yer alıyor.

 • Şeffaf ve düzenli bir takip süreci elde edilmektedir.
 • Periyodik raporlamalar kolay bir şekilde yapılmaktadır.
 • Kurumsal bir şirket şahıslardan her zaman daha güvenli olmaktadır.
 • SEO ajansı İstanbul bünyesinde pek çok uzmanı barındırmaktadır. Bu sayede çalışmaların tamamlanması da daha pratik olacaktır.
 • Üst sıralara çıkmanız daha kolay olacaktır.
 • Yatırımlarınız sağlıklı bir şekilde kullanıldığından dolayı boşa da gitmemiş olacaktır.
 • Markanızın üst sıralarda yer aldıkça itibarı daha da artacaktır.
 • Profesyonel web sitelerine sahip olurken dijital ortamda marka bilinirliği saylayacaksınız.

SEO Ajansı İstanbul Hizmetleri ve Ücretleri

SEO ajansı İstanbul tarafından sunulan pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler kimi şirketler tarafından paket program halinde sunulurken bazı şirketler tarafından da ayrı ayrı olacak şekilde sunulur.

 • Web tasarım
 • SEO optimizasyonu
 • Google ADS reklamları
 • İçerik pazarlama
 • Sosyal medya reklamları
 • Sosyal medya yönetimi
 • Mobil uygulama

SEO ajansı İstanbul tarafından arama motorlarını cezbedecek tarzda hizmetler verilirse ancak sitenin üst sıralara çıkması mümkün olur. Ne yazık ki bazı firmalar tarafından 1 hafta içinde pek çok kişiye ilk sırada çıkma sözü verilmektedir. Bu durum kesinlikle hayalden ibarettir. SEO uzun bir süreçtir. Kişilerin bu sürecin farkında olması gerekir.

Seo özellikle günümüz teknolojisi sayesinde web dünyasında oldukça büyük bir öneme sahip olan sistemlerden sadece biridir. Tercih edilmesinin en belirgin nedenlerine göz attığımızda sayfaları web üzerinde güçlendirerek düzenli çalışmalar eşliğinde sayfayı ilk sıralara çıkarabilir olması oldukça etkili bir etkendir. Seo, özellikle teknolojinin de oldukça geliştiği günümüzde web sitelerinin olmazsa olmazı olarak ortaya çıkan ve en ön planda olan doğal reklam çalışmalarına verilen isimdir. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan bu çalışmanın günümüzde çok fazla ön plana çıkması, web sitelerinin çoğalmasıdır. Artık en küçük ticaret yapan firmalar dahi isimlerini internet siteleri ile daha fazla insana duyurmak ve internet üzerinden doğrudan ticaret yapmak için web sitesi kurduruyor. Bu nedenle seo ajansı ortaya çıkmakta ve seo alanı çok fazla gelişmektedir.

Kaliteli bir seo ajansını nerden bulabilirim?

Kalite göreceli bir gruplandırmadır. Neye göre kalite ve kime göre kalite. Eğer gerçekten sayfanızın güçlenip istediğiniz müşteri kitlesine kısa bir zaman da ulaşmak istiyor iseniz kalite bakımından tecrübe edinmiş ve uzman kişiler tarafından hizmet almanız gereklidir. Ve aynı zaman da,bir web sitesi yapıldığında, o web sitesine hiç ziyaretçi gelmediğini düşünün, dolayısıyla bir işe yaramayacaktır. İşte bunun için seo çalışmaları yapılır. İsminizi daha çabuk duyurmak amacı ile yapılan yöntemlerden en bilindiği Google’a ücretli reklam vermektir. Fakat bu, seo çalışmalarının faydasının yanından bile geçmemektedir. Seo çalışmalarına sıfırdan başlanan bir web sitesi bir haftada en yüksek sıralamaya giremez.

Neden seo ?

Sorulmakta olan en fazla sorulardan biri de neden seo olmaktadır. Aslına bakılırsa seo uzun geçmişle bir sistem değildir. Yeni yeni gelişmekte, fakat etkisi büyük olan bu sistemler sayesinde kurulu olan web sitenizin çok daha hızlı bir şekilde insanlara ulaşmasını sağlamaktadır. . Seo ile ilgili söylenebilecek en önemli şeylerden bir tanesi bu çalışmanın uzun vadeli olduğudur. Çalışma sona erse bile sitenizin seosu eğer kaliteli yapıldıysa Google üzerinde çalışma bitişi sonrası bir süre daha beklemeniz mümkündür. Bizler müşterilerimiz için her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sizi Arayalım