Seo Danışmanı

Seo danışmanı seo hakkında bilgi almanızı ve bu bilgileri hayata geçirmenizi sağlayan kişiye verilen isimdir. Özellikle son dönemde teknolojinin geldiği nokta dolayısı ile internet dünyası da oldukça gelişmiştir ve artık her şey internet üzerinden kolaylıkla tek tık ile gerçekleştirilebilir vaziyete gelmiştir. Bu yazımızda da seo nedir? Neden gereklidir? Seo danışmanı kimdir ve ne yapar gibi soruları cevaplayacağız.

Seo nedir?

Seo, kurumsal kimliğiniz olan web sitenizi google gibi çeşitli arama motorlarında üstün rekabete karşın ilk sıraya taşıma çalışmasına verilen isimdir. Açılımı “Search engine optimization” Türkçesi ise arama motoru optimizasyonudur.

Bilcod - Geleceğin Dünyası

Seo neden gereklidir?

Her geçen gün bir çok firma internet dünyasına adım atarak kurumsal kimliklerini internet üzerinden potansiyel müşterilerine aktarmaktadır. Hal böyle olduğunda web siteleri arasında rekabet söz konusudur. İşte bu rekabetin arasında firmanızı belli etmek, üstlere çıkarmak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak amacı ile kesinlikle seo hizmeti almalısınız.

Seo danışmanı kimdir?

Seonun bir çok avantajı mevcuttur. En büyük avantajı ise ücretli reklamlar gibi olmamasıdır. Ücretli reklamlar sizlerden dolar ile çalışan belirli bir ücret talep edip reklamınızı ilk sırada göstermeyi vaadederler. Fakat reklama ödediğiniz ücret her tıklama başına düşmekte ve bütçeniz sıfırlandığında ise direkt olarak reklamlarınız yayından kaldırılmaktadır. Fakat seo çalışmasına başlandıktan sonra çalışma sona erse dahi etkileri belirli bir süre devam etmektedir. Bütçe konusunda da oldukça cep dostudur. Herkese özel paketler mevcuttur.

Seo danışmanı, web siteniz için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini size anlatarak, web siteniz için en olumlu yükselmenin nasıl olacağının yolunu sizlere anlatmaktadır. Bu nedenle mutlaka bir seo danışmanı ile görüşmelisiniz. Seo çalışması uzun vadede sonuç veren bir çalışma olduğundan dolayı bir çok hizmeti de kapsar. Yani tek bir temelin içerisinde bir çok çalışma mevcuttur. Bu çalışmaların temeli ise makale yazılarıdır. Sektörde en çok aranan anahtar kelimeler üzerinden çalışma yürütülmektedir.

Siz de profesyonel bir seo hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek çalışma planlaması ve bütçeler hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

BİLCOD İLE BAŞARI ZOR DEĞİL !

Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olmak İçin İş Başında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir