SEO Hizmet Paketleri

Seo için doğru adrestesiniz!

SEO kelimesine şu sıralarda sıkça rastlamaktayız. İnternette yer almak için başvurulan yollardan en önemlisi olan SEO (arama motoru optimizasyonu) Google’da üst sıralarda yer almak isteyen web sitesi sahiplerine kılavuzluk etmektedir.

SEO hizmet paketleri bu alanda çalışma gerçekleştiren tüzel kişi ya da firmaların hazırlamış olduğu çözüm paketleridir. Google’da yükselmek adı altında hizmet veren birçok kurum bulunmaktadır. Her firma kendi mantığıyla çalışmalara devam etmektedir. SEO aslında belli kural çerçevelerinde ilerleyen bir hizmet gibi görünse de Google mantığını çözmek epey bir zaman almaktadır.

Google mantığını çözüp kendi fikirlerinizi de icraata dökebileceğiniz bir uygulama yaparsanız işte o zaman bu işi başarmışsınız demektir.

Biz uzun zamandır SEO alanında profesyonel adımlar atarak kademe kademe başarıya ulaştık. Ve şu an da başladığımız her projeyi başarıyla sonuçlandırarak mutlu müşteriler elde ettik. Sizi de bu mutlu aileye katmayı çok isteriz.

 

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Seo Hizmet Paket İçerikleri

Bilcod web her bütçeye uygun hazırladığı paket seçenekleriyle uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilcod SEO hizmet paket içerikleri mini, standart, profesyonel ve ultimate seo başlıkları altında yer almaktadır. Paketlerimize göz atmak için linke tıklayınız.

SEO Hizmetini Kaç Ay Almam Gerekli?

Bu sorunun cevabını verebilmemiz için sitenizde gerekli analizlerin yapılması gereklidir. Gerekli analizler sonunda sitenizin ilk sırada yer alabilmesi için belirli bir tarih belirlenir. Tabi ki de sitem artık ilk sıralarda bu hizmete gerek kalmadı düşüncesi tamamen yanlıştır.

Unutmayın sitenizi beslemezseniz, ilk sıralara çıktığı gibi ani bir şekilde son sıralara bile düşebilir. Site yükseldi diyelim, yükselme gerçekleştikten belirli bir süre de koruma çalışmaları gerçekleştirmek gereklidir.

Bizim önerdiğimiz süre min. 6 aydır. Genel olarak 6 ayda hem yükselme hem de koruma çalışmaları yapılır.

 

 

Seo

Bilcod Nasıl Bir Hizmet Sunmaktadır?

Firmamız çalışmalara başlamadan önce sitenizi analiz eder. Eksikleri ve yapılması gerekenleri planlar. Daha sonra sizin ve bizim belirlediğimiz anahtar kelimeler üzerinden çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Sitenize tanıtım yazıları, backlink inşaatları, içerik düzenlemeleri yapılmaktadır. Site içi ve site dışı optimizasyon çalışmaları ile sitenizin temeli güçlendirilir ve başarıya kısa yoldan ulaşmış olursunuz. Kaliteli SEO hizmeti almak için doğru yerdesiniz.

Uygun fiyat politikası, %100 müşteri memnuniyeti ve %100 başarı ile sizde Google da yerinizi alın. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kaliteli Web Tasarımın Yolları

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716