Seo Nasil Kullanilir

12 Ara 2018

SEO Nasıl Kullanılır?

SEO nedir ?

SEO nedir sorusunun cevaplarını arayacağız bugün. Arama motorlarında en üst sıralarda yer almanın en etkili yolu tabi ki SEO’ dur. Adwords vardı ona ne oldu dediğinizi duyar gibiyim. Adwords hala var ancak organik sonuçlarda en üst sırada yer almak istiyor, bütçeniz bitince reklamınız kesilmesin istiyorsanız yolun sonu SEO’ya çıkacaktır.

Bir ürün ve hizmet pazarlamak için bu kanalı seçtiyseniz sıradan bir SEO’dan çok biraz daha yaratıcılık kullanmanız gerekir. SEO yaparken belli başlı kurallar vardır. İçerik üretmenin yanı sıra backlink unsuru, görsel ekleme vb. o açıdan bu yetkinliklere sahip olmalısınız.

SEO’yu pazarlama aracı olarak kullanacaksanız size tavsiyem profesyonel SEO hizmeti almanızdır.

Pazarlama ve SEO

Pazarlama ve SEO kelimelilerini birbirleriyle bağdaştırmak mümkündür. Pazarlama aracı olarak kullanılan bu yöntemde reklam vermeden üst sıralarda yer alabilirsiniz. SEO’ nun ne gibi bir katkısı olur derseniz ise en başta tamamen organik bir çalışmadır. Günlük bütçeler ödemezseniz. 5-6 ay gibi bir sürede istenilen kelimeler de çıkmaya başlarsınız.

Ayrıca  bu işlemi durdurduğunuz zaman bile bir müddet daha (1 yıl) üst sıralarda yer alacaktır.

Amacınız sadece Google da üst sıralarda yer almak olmasın. Google da daimi yer almak olsun bu açıdan Google mantığını çözüp yola öyle devam etmelisiniz.

Türeteceğiniz içerik mutlaka ziyaretçinin dikkatini çekecek şekilde hazırlansın. Unutmayalım ki sitenizde fazla kalan ziyaretçiler Google tarafından algılanacaktır. Ziyaretçiler sitenizde 3 dakika gibi bir süre kalıyorsa bilin ki kısa sürede üst sıralardasınız.

SEO Hizmet Ajansı

SEO hizmet ajansı sizin pazarlama serüveninize küçük dokunuşlar yapacaktır. Profesyonelliği attığınız bu ilk adımda mutlaka destek almalısınız.

Küçük bütçeler ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz .Profesyonel seo desteği almak istiyorsanız İletişim formunu doldurabilirsiniz. Destek ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapıp sorularınızı yanıtlayacaktır.

İlginizi çekebilirhttps://bilcod.com/seo-nedir-seonun-faydalari-nelerdir/

Sizi Arayalım