Sosyal Medya Danışmanlığı

12 Ara 2018

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital platformda yerinizi alın…

Özellikle son 5 yıldır yaygınlaşan sosyal medya danışmanlığı, pazarlama ve marka bilinirliği bakımından oldukça önem kazanmıştır.

Şu an nereden baksanız 5 yaşındaki bir çocuğun elinde bile telefon, tablet vb. elektronik cihazları görebilirsiniz. Bu denli artan elektronik cihaz ve internet kullanımı, firmaları dijital mecralara yönlendirmiştir.

İnsanlar artık sıradan web siteleri yerine renkli, dinamik sosyal mecralardan daha rahat bulabiliyorlar sizi. Kısacası markaları sosyal medyadan bulup araştırıyor ve iletişime geçiyor. Marka değerini arttırmak için mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız.

Sosyal medya reklamları doğru bir şekilde yapıldığında firmanın tanınma oranını bir hayli geliştirirken, müşteri hacmini de arttıracaktır. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde tanıtacak hesaplar sayesinde canlı ve renkli bir sosyal medya hesabına sahip olabilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Ajansı?

Hepimizin ortak düşüncesi neden sosyal medya ajansı ile çalışayım. Boşuna param gidecek, bende aynısını yapabilirimdir. Ancak profesyonel bir hizmetle sizin yönettiğiniz sosyal medya hesapları bir olmayacaktır.

Profesyonel bir ajans tarafından yönetilen bir sosyal medya hesabı sayesinden çok düşük bütçeyle reklam amacınıza ulaşabilirsiniz. Web ajansları sosyal medya reklam modelini en iyi şekilde paylaşıp uygular. Hedef kitlesi belirlenir, devamlı olarak hesaplar güncellenir, günlük banner vb. görseller hazırlanır. Bunlarda sizi sıradan bir sosyal medya hesabından bir hayli uzaklaştıracaktır.

Bilcod Sosyal Medya Danışmanlığı

 

İstanbul sosyal medya danışmanlığı denilince akla ilk gelen firmalardan olan Bilcod profesyonel ekibiyle kısa sürede başarı sağlamıştır. Devamlı beslenmesi gereken sosyal medyalara günlük aktif bir şekilde paylaşımlar yapar. Uygun içerik ve slogan üreterek doğru hedef kitleye ulaşılmasını sağlar. Markanızda oluşabilecek herhangi bir sorunu önceden tespit eder ve önlemini alır.

Yine aynı şekilde herhangi bir kriz anında pratik çözümler bulur ve uygular. Ayrıca SEO uyumlu içerik ve görsel tasarlayarak Google sıralamasında üst sıralarda yer almanızı sağlar. Yine aynı şekilde blog, video vb. çalışmalarla hedef kitlenin dikkatini çekecek etkinlikler düzenlenir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aktif sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Paket fiyatlarımızı merak ediyorsanız linke tıklayınız.

Sizi Arayalım