Sosyal Medya Hizmeti

Markanızın Gücünü Keşfedin!!!

Sosyal medya hizmeti gün geçtikçe yaygınlaşan ve markaların büyümesine yardımcı olan en büyük dijital pazarlama çözümleri arasında yer almaktadır. Markaların korunması, rekabet etmesi ve tanınması için gerekli olan bu hizmet profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Sosyal medya alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılan paylaşımların pek çok avantajı bulunmaktadır. Uzmanlar paylaşım yapmadan önce gerekli analizleri tamamlar ve bu analizler doğrultusunda hedef kitleye hitap eden görseller uyarlarlar.

Sosyal Medya Firmaları

Günümüzde bu alanda hizmet veren pek çok sosyal medya firmaları bulunmaktadır. Özellikle ajans tarzı yerlerle karşılaşmak mümkündür. Kurumsal firmaların tercih ettiği ajanslar sayesinde uygun kampanya ve reklam çalışmaları gerçekleştirmektedir. İstatistiklere göre 7 milyar nüfusun 2 milyarı aktif olarak sosyal medya kullanmaktadır. Bu da insanların vaktinin çoğunu sosyal mecralar da geçirdiğini göstermektedir.

Firmaların ürün/hizmet tanıtımlarında bu mecralardan yararlanmalarındaki avantajı gözler önüne sermektedir.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Fiyatları

Her firmanın hizmet alanında kendi uyguladığı fiyat politikası bulunmaktadır. Sosyal medya fiyatları belirlenirken yapılacak projenin kapsamı, rakip analizleri, reklam çalışmaları göz önünde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ajansın profesyonelliği de fiyat belirleme de etkili olmaktadır. Genel olarak ajanslar fiyatlandırmayı paket halinde sunmaktadır.

Bilcod Sosyal Medya Paketleri

Bilcod sunduğu profesyonel web çözümleri ile firmaların stratejilerine uygun tanıtım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Düşük maliyet ile hedef kitleye daha hızlı ulaşmak amaçlı çalışmalar uygulamaktadır.

En yaygın olan sosyal medya mecralarında haftalık olarak belirlenen planlama ile paylaşım gerçekleştirilir. Aylık olarak raporlama çalışmalarıyla bilgilendirmeler yapılır.

Siz de en iyilerle çalışın rahat edin!

 

İlginizi Çekebilir : Google Reklam Hizmeti

BİLCOD İLE BAŞARI ZOR DEĞİL !

Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olmak İçin İş Başında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir