Sosyal Medya Paketleri

12 Ara 2018

Sosyal Medya Paketleri

Sosyal Mecralarda Yerinizi Alın!!!

Sosyal medya paketleri creative ajansların hazırladığı ve her firmaya göre farklılık gösteren hizmet fiyatlandırmasıdır.

Öncelikle sosyal medya yönetimi nedir bu konu hakkında kısa bir bilgi verelim. Sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, dijital mecrada nasıl bir strateji uygulanacağını ve kriz anlarında neler yapılması gerektiğini gösteren durumlar bütünüdür.

Günümüzde bu alan üzerinde profesyonelleşmiş birçok firma bulunmaktadır. Büyük ve kurumsal firmalar bu yönetimi ajanslara bırakırken bazı firmalar kendi hesaplarını kendileri yönetmektedir.  Sosyal medya hesap yönetimi her ne kadar basit bir iş gibi görünse de deneyim ve uzmanlık gerektiren bir iştir.

İmaj yönetimi, sosyal medya reklamları vb. konularda her zaman işin uzmanlarından destek almanızda fayda vardır.

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformları?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan 5 adet sosyal medya platformu vardır. Bunlar Facebook, instagram, twitter, google plus, pinterest ve youtube’dir. İletişim yönüyle en güçlü platform olan sosyal medya ile birçok kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz.

Bu tarz platformlar şirketinizin bilinirliğini arttırır. Ve müşteri potansiyelinde yükselme sağlar.

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

Profesyonel sosyal medya yönetimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. İlk adım hedef kitle belirlenmesidir.

Hitap edeceğiniz kitleye uygun olan çalışmalar her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

İkinci adım olarak içerik yönetimi yapmalısınız. Paylaşacağınız görsele uygun hashtag, slogan ve jargon birbirleriyle uyumlu olmalıdır. Kullanıcı yazınızdan etkilenmelidir.

Üçüncü adım ve bence en önemli adımlardan biri rakip analizi yapmaktır. Sektördeki benzer firmaları inceleyip, ne tür reklam çalışması, etkinlik vb. işler yaptığını analiz etmelisiniz. Sektör de ne gibi bir açık var v siz bu açığı nasıl kapayabilirsiniz. Bu konu çok önemlidir ve dikkatli planlama yapılmalıdır.

Son olarak da reklam yönetimi hakkında bilgi edilmelisiniz. Firmanıza ne gibi bir avantajı olur.? Nasıl bir reklam vermelisiniz? Bunları araştırmalı ve hedef kitlenizi de göz önünde bulundurarak bir strateji belirlemelisiniz.

Bilcod Sosyal Medya Paketleri

Firmamız her bütçeye uygun hazırladığı uygun fiyatlı sosyal medya paketleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Alanında uzman kadrosuyla uzun yıllardır birçok firmayı başarıya ulaştırmıştır.

Genç, dinamik ve profesyonel ekibiyle dijital mecralarda adınızı duyurmaya hazır olun. Paket içerikleri ve fiyatlarını incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sosyal medya hizmeti fiyatları

 

Sizi Arayalım