Stratejik Seo

12 Ara 2018

Stratejik SEO

Stratejik Seo Önemlidir

Genel SEO kuralları öğrenildikten sonra ikinci aşama stratejik SEO kurallarını öğrenmek ve uygulamak. Klasik SEO’ dan farklı olarak daha geniş araştırılması gereken unsurdur. Genel olarak kurumsal şirketlerin tercih ettiği bu yöntemin ilk aşaması rakip analizidir. Rakip analizi her sektörde büyük önem taşır.

Stratejik SEO planlaması yaparken birinci aşama olarak yukarıda belirttiğim gibi rakip analizi yapmalısınız, sektörü araştırıp size benzer firmaların çalışmalarını takip etmeli ve açıklarını yakalamalısınız.

İkinci aşama olarak anahtar kelime analizine odaklanmalısınız. Google da ilk sırada yer edinmek istediğiniz anahtar kelimeleri belirlemeli ve bunlarla ilgili çalışmalara başlamalısınız.

Daha sonra site içi ve site dışı olmak üzere iki ayrı yöntemi planlamanıza dahil etmeli ve özellikle site içi çalışmalara ağırlık vermelisiniz.

Site içi SEO kuralları?

Site içi seo kuralları doğru bir şekilde uygulandığında hızlı bir şekilde yükselme sağlanacaktır. Site içinde dikkat edilmesi gereken etkenleri sırlarsak;

Backlink inşaası

Sitenizin hızı ve kullanıcıların sitede geçirdiği süre

JavaScript ve CSS dosyalarının optimizasyonu

Site Kodlarının Seo ya uygun bir hale gelmesi

Son olarak ta içerik düzenleme

Site içi SEO’ nun temel yapı taşlarını bu maddeler oluşturmaktadır.

Profesyonel SEO Hizmeti!!!

SEO her ne kadar okuyuculara kolay bir yöntem gibi gelse de özellikle kurumsal firmaların profesyonel SEO hizmeti alması gerekmektedir. İşini bile ve Google mantığını çözmüş kişiler tarafından yapılan işlemler kalıcı ve hızlı bir sonuç verir.

Firmamız uzun yıllardır SEO alanında faaliyetini sürdürmektedir. Birçok kurumsal yapıyı ilk sayfa da çıkarmayı başarmış ve firmaların müşteri hacmini genişletmiştir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim formunu doldurmanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.

 

Sizi Arayalım