Uygun Fi̇yata Web Si̇tesi̇

12 Ara 2018

Uygun Fiyata Web Sitesi

Web  Sitesi Olanlar Kazanıyor…

İnternet sitesi açmak isteyen herksin aklında olan o soru uygun fiyata web sitesi bulabilir miyim?

Web sitesi yaptırmadan önce geniş çaplı bir araştırma yapmak gereklidir. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli site bulmak o kadar da kolay değildir. Google da onlarca web sitesi yapan firma vardır. Kimi çok çok uygunken kimi bir hayli pahalıdır. Uygun fiyatlı web siteleri eminim sizin dikkatinizi daha fazla çekecektir.

Yine de bu sitelere temkinli yaklaşın derim. İlk başta bu ürünler size cazip gelebilir. Hatta pahalı bir web sitesiyle hemen hemen aynı gözükebilir. Ama fiyatı ucuzsa emin olun onda bir hata olur. Sizin fark edemeyeceğiniz yazılımsal bir sorun ileride canınızı fazlasıyla sıkacaktır.

Web sitesi yaptırmak meşakkatli bir iştir, özellikle bu konuyla alakalı olmayan insanlar teknik destek imkanı isterler. Ama internetten hazır aldığınız ve fiyatı normal web site fiyatlarından daha düşük olan firmalar sizlere bu konuda yardımcı olmamaktadırlar. Genel mantıkları site bitsin, paramı alayım gerisi ilgilendirmezdir.

Bu açıdan web sitesi yaptırırken firmaları karşılaştırın, aklınızdaki soruları yöneltin ve emin olun. Tabi ki tüm bunlardan önce yapmanız gereken en önemli şey nasıl bir web sitesi yaptıracağınızdır. Bu aşama da ne tür bir hizmet vereceksiniz? Kullanıcı ve sizin için nasıl bir web sitesi kolaylık sağlar. Web siteniz dinamik web sitesi, statik, hazır ya da sadece ürüne yönelik mikro bir web sitesi mi olacak bunlara karar vermeniz gerekir.

Uygun Fiyatlı web sitesi paketleri

Uygun fiyatlı web sitesi paketleri genel olarak hazır tasarımlıdır. Daha önce bir web sitesi için tasarlanmış ya da bu tür hizmetler için hazır temalar oluşturulmuştur. Sizin hayalinize ya da kullanım tarzına göre üzerinde oynamalar yapılır. Buna sektörde web sitesi giydirme denir.

Genel mantık bu şekilde ilerler. Bazı firmalar farklı ayrıcalıklar da tanır. Özel grafikler, teknik destek, kurumsal e-mail, domain, hosting vb. her şeyin tam olduğu ve sorun yaşamak istemediğiniz bir web sitesi fiyat aralığı  499-1199 TL arasında değişmektedir. Fiyat arttıkça bazı özellikler de artar ve gelişir.

Neden Bilcod?

Bilcod her bütçeye uygun zengin içerikli web sitesi paketleri oluşturmayı başarmıştır.

Paketler çok geniş kapsamlı özellikleri içermektedir. Responsive , SEO uyumlu, yönetim paneli, hosting ve domain hizmetleri, teknik destek ve daha birçok özelliğe sahip en uygun siteye sahip olmak için linke tıklayınız.

Ayrıca web sitesi paket ve özelliklerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve görüleriniz için arayabilir ya da yorum bırakabilirsiniz.

İnceleyebilirsiniz : https://bilcod.com/kaliteli-seo-hizmeti/

Sizi Arayalım