Web Tasarım İstanbul Bilcod Web

Web tasarım alanında uzman arkadaşlarımızın kaliteli çalışmaları ile kısa zamanda emeklerinizin karşılığını sizde alın.

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor.

İnternet ciddi bir platformdur. İşinizi şansa bırakmayın, uzman bir ekip ile çalışın..

Web tasarım İstanbul  ilimizde büyük bir hacme sahiptir.  Kaliteli bir şekilde hizmet almak için geniş çaplı bir araştırma yapmanız kesinlikle gerekebilir. Firmamız yıllanmış tecrübeleri, deneyimleri ve uzman ekibi ile beklentilerinizi karşılayacak donanımdadır. Özellikle günümüzde teknolojinin oldukça gelişmesi üzerine artık her şey internet üzerinden tek tık ile gerçekleştirilebiliyor. Bu olağan üstü bir imkandır. Hal böyle olunca ticaretin anahtarı da artık  internet olarak kabul edilmektedir.

İstanbul bildiğiniz üzere tam bir yerleşim ve ticaret şehridir. Yüz binlerce insan burada ticaret ile uğraşmaktadır. Fakat artık ticarette de yepyeni bir dönemin kapıları açılmıştır. Artık ticaret internet üzerinden daha fazla yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle internet dünyasında web tasarım istanbul  ilimizde ticaret açısından oldukça önemlidir.

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

web tasarım
web tasarım

Bir çok kuruluşun ve e-ticaret sitelerinin çoğalması ile internet üzerinde rekabet olabildiğince fazla en üst düzeylere ulaşmıştır. Bu rekabet içerisinde yerinizi almak ve yerinizi ilelebet korumanın anahtarı kaliteli web hizmeti almaktır. Kaliteli bir web tasarım istanbul hizmetini kolaylıkla her yerden alamayabilirsiniz. Bu nedenle de seçici davranmanızda oldukça büyük bir yarar vardır. Beklentileriniz ve isteklerinizi belirledikten sonra bizimle iletişime geçerek kaliteli bir web tasarım hizmeti alabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda profesyonelliğimizi de işin içine ekleyerek tam olarak internet dünyasında gelişmeniz için en önemli adımları atabilmemiz mümkün.

Web tasarım’da Kaliteli İşler

Belirtmiş olduğumuz gibi doğru ve kaliteli bir web tasarım firmasından hizmet alındığı süreç içerisinde yapılan siteyi oldukça güçlü ve çok daha ulaşılabilir bir hale getirecektir. Eğer sizlerde sitenizde bulunan detayların kolay ve anlaşılır olup müşteriye çok daha ulaşılabilir olmak istiyor iseniz mutlaka kaliteli bir web tasarım firmasından hizmet almanız gereklidir.

Bir web sitesinde içerik çok önemli demiştik. İçerik Kötü olursa ne olur? Web sitenizde içeriğiniz doğru yerlerde ve doğru yazıları yazmaz iseniz web sitenize giren olmayacaktır ve sitenize olumlu yorumlar almayacaksınız, bu durumda da web siteniz Google üzerinde diğer web sitelerin önüne geçemeyip alt sıralarda yer alacaksınız ve bu da kazancınızın olduğu yerde saymasına etken yol olarak gösterilecektir. Kaliteli bir web tasarım istanbul ajansı olarak daima yanınızdayız.

Üst sıralara çıkarsak ne olur diye sorarsanız üst sıralara çıkan web siteleri her zaman kalitelidir. O zaman şunu diyebiliriz. Google üzerinde olan web siteler ne kadar üst sırada olursa bu sıra web sitenin kalitelisini gösterir. Bu yüzden de Sitemiz Kaliteli Web Tasarım istanbul kategorisine girmeye hak kazanmış olur. Bu neden ile eğer sizler de kaliteli bir web sitesine sahip olmak istiyor iseniz yapmanız gereken en önemli konu tercih etmiş olduğunuz web firmasının kalite bakımından üst sıralarda olması gerektiğidir. Bilcod ekibi olarak müşterilerimize her daim kaliteli işleri sunmak için teknolojiden yararlanmaktayız.

Bilcod araştırmalarınızın zirvesinde her zaman görebileceğiniz bir web firmasıdır. Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ileri düzey hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım İstanbul ilimizin en önemli sektörlerinden biri olmuştur. Son yıllarda bu sektörde oluşan gelişmeler doğrultusunda siz de özellikle İstanbul ilimizde iseniz  çalışabileceğiniz en kaliteli firmaların başında gelmekteyiz.

Özellikle günümüzde internet ortamında bir kuruluşun , tasarımın internet sitesi tasarımın ve buna benzer binlerce kelime kombinasyonu kullanılarak ve aslına bakılırsa hepsinin aynı kapıya çıktığı kanıtlanan ve internet sitesinin Google üzerinde ki yüzü web tasarımdır, dememiz asla yanlış bir olgu olmayacaktır.

Arama motorlarında müşteri kitlesine çok daha çabuk ulaşılması mümkün olacaktır. Web tasarımda bu ve buna benzer birçok olumlu sonucu bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnceleyin : Web Tasarım Fiyatları

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

 

İyi Bir Web Tasarım Firması Nasıl Olur, Ne Gibi Hizmetler Verir?

Bir web sitesi kurmayı düşünüyorsanız site başarınızda önemli faktörlerden bir tanesinin web tasarım için firma seçmek olduğunu unutmamalısınız. Web tasarım firmaları web sitelerinin dizayn edilmesi ve var olan sitelerin güncellenmesi ve yenilenmesi için faaliyet gösterirler. Piyasada web tasarımcı olarak bu işi yürüten şahıslar olduğu gibi pek çok firma da var. Ancak bu firmaların sunduğu hizmetler, hizmet içerikleri, hizmetlerin kalitesi ve sunulan fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor. Profesyonel bir web tasarım firması ise her yönü ile ayrılacaktır. Sizler de bu şirketlerden ister bir marka kimliği, isterseniz ya web sitenize eklenmek üzere yeni bir özellik ekletmek isteyin nitelikli ve işini doğru yapan bir web tasarım ajansı tercih etmenizin yararını göreceksiniz.

İyi Bir Web Tasarım Şirketi Tercih Etmek İçin İp Uçları

İyi bir şirket iyi bir web sitesi demektir. Bunun için dikkat edilmesi gereken ip uçlarını derledik.

 • Hedeflerinizin farkında olun.
 • Tasarım için bir bütçe ayırın.
 • Web tasarım firmasının geçmişte yaptığı işler incelenmeli.
 • Siteniz ile hangi tasarımcının ilgileneceğini öğrenin.
 • Web sitesini kimlerin güncellediği ve müşteri desteğini kimlerin sağladığını öğrenin.
 • Web barındırma hizmeti ile ilgili detaylı bilgi edinin.
 • Siteni son teslim tarihini öğrenin.

Hedef Belirleme

Web sitesi sahibi olmak istiyorsanız realist  bir insan olmakla birlikte hedef koymalısınız. Neden bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz? Pazarlama amaçlı bir site kurmayı mı düşünüyorsunuz? Kurumsal bir firma mısınız ve web sitesinde sadece kurumsal bilgilerinize mi yer verilecek? Yani özetle sizler kurumsal bir site mi yoksa bir e-ticaret sitesi mi talep ediyorsunuz? Tercihleriniz site oluşumu noktasında önemlidir. Çünkü web tasarımcılar tarafından tasarım aşamasına geçilmeden evvel bir plan çizilmektedir.  Ne tür bir amacınızın olduğunu öğrendikten sonra sıra bütçe aşamamasına geliyor.

Web Tasarımı İçin Ne Kadar Bütçe Ayrılmalı?

Web tasarım fiyatları siteye göre farklılık gösteriyor. Her sitenin içeriği farklı olacaktır. Kurumsal, orta ya da küçük ölçekli bir işletme ile global bir firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak web sitesi aynı olmayacaktır. Pazarlama stratejilerinin yürütülmesi, kurumsal bir şirket imajı oluşturulması adına rakip analizleri yapılmalı ve sitenin farklı dil versiyonları da bulunması gerekmektedir. Ancak küçük ölçekli bir şirkette şirkete ait iletişim bilgisi, ürün ya da hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler vermek yeterli olacaktır. Bütçenin tahsisine bağlı olarak da web siteleri farklılık gösterecektir.

Ajans seçimi yapmadan evvel isteklerinizi belirterek bir farklı firmalardan da fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız uygun fiyat teklifleri ile birlikte sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet vermek adına çalışmalar yapmaktadır. Belirlediğiniz bütçe dahilinde bir strateji ile birlikte firmanız daha fazla kazanacaktır.

Peki, ajanslara bir web sitesi yaptırmak için ne kadar ve nasıl bütçe ayrılmalı?

 • Özelleştirme düzeyi ve projenin süresi
 • Sitenin sıfırdan mı elde edildiği yoksa var olan bir site için güncelleme mi gerektiği?
 • Web sitenizin oluşturulduğu platform
 • HTML kodlarından yazılan siteler
 • Var olan web sitelerine yenilikleri eklemek

Gibi detaylar ücretlerin belirlenmesi noktasında önemli olmaktadır. Bunun için şirketten ücret ve masraflar hakkında bilgi almak gerekiyor. Tasarım revizyonlarında herhangi bir sıkıntı olup olmaması, saatlik ve aylık ne kadar ücret talep edildiği, planlanmamış bir harcamanın olabileceği gibi detaylar da ücretlerin belirlenmesi noktasında önemlidir.

Ajansın Geçmişteki Müşterileri

Güçlü bir web tasarım geçmişine sahip bir ajans en iyi web tasarım ajansı olmaktadır. Her şeyi iyi anlayan, iyi bir şekilde analiz eden, farklı tasarımlar üzerinden örnekleme yapabilecek bir web tasarım şirketi ile iletişim kurmak ve iş ortağı olmak avantaj sağlayacaktır. Müşteri taleplerine kulak veren, marka hakkında bilgi sahibi ve tasarım süreci için planlama yeteneği olan bir şirket arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sitenizden Kim Sorumlu?

İyi bir web tasarımı tasarımcısının imzasını taşıyan değildir. Her şirketin ihtiyaç duyduğu web site tasarımı ve yapısı birbirinden farklıdır. Bu sebeple bir ajans ile anlaşmadan evvel sizden ve sitenizden şahsen kimin sorumlu olacağı, bir temsilci olup olmadığı, bu temsilcinin iletişim bilgisi alınmalıdır. Projeyi yönetecek olan kişi ya da çözüm danışmanı adını alabilecek olan bu kişiler ile birlikte ortak kararlar ile web sitesinin tasarlanması gerekiyor. Ayrıca içerik yönetimi, siteye görsel ekleme, sayfanın kolay ve hızlı bir şekilde açılması gibi noktalarda problem yaşadığınızda bu kişi ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Web Barındırma Hizmeti

Web barındırma da bir web sitesi için çok önemlidir. Dilediğiniz durumlarda yer değiştirme yapılıp yapılmayacağı ile ilgili detaylı bilgi isteyin. Aynı zamanda siteniz farklı bir kurumun bilgisayarına taşınıyor ise bunun hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Sitenin Son Teslim Tarihini Öğrenin

Sitenin tarihi ile ilgili somut bilgiler edinin. Planlama ve taslak oluşturulması sonrasında yetenekli bir ortak ile iş birliği yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tüm bu ihtiyaçlar dahilinde web şirketleri ve web tasarımcısı ile ilgili araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Size belirsiz cevaplar vermeyen ve sürekli olarak sizlerle irtibat halinde olan firmalar ile anlaşma sağlamalısınız.

Web Tasarım Ajansları Tarafından Ne Tür Hizmetler Verilir?

Web tasarımı firmaları tarafından pek çok hizmet verilmektedir. Bir firma ile anlaşmadan evvel bu hizmetlerin içeriklere de bakmak gerekiyor.

 • Website tasarımı

Firmalar tarafından ürün ve hizmetler ile ilgili ön çalışmalar yapılması sonrasında site tasarımına geçilmektedir. Rakip analizleri, anahtar kelime analizi vb. yapılması sonrasında tasarlanan siteye dair her türlü ayrıntıya önem göstermek gerekmektedir.

 • Site güncelleme ve bakım hizmeti

Web siteleri de insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler. Web sitesinizi ölümsüz kılmak istiyorsunuz kesinlikle web sitesini güncel tutmanızda yarar var. Ayrıca sitenin güncel olması kullanıcı deneyimi ve sıralamada ilk sıralarda yer almak için de önemli olmaktadır.

 • SEO

Web tasarım firmaları tarafından verilen hizmetlerden bir tanesi de arama motoru optimizasyonu olmaktadır. Sitenin aramalarda ilk sıralarda yer alması, site trafiğinin artması gibi konuları hedefleyen kişi ya da firmaların  SEO uygulamaları ile ilgili hizmet alması gerekiyor.

 • İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı internet ortamında yapılan reklamları ifade etmek amacı ile kullanılmaktadır. Web tasarımı yapan ajanslar tarafından son yıllarda verilen trend hizmetlerden bir tanesi olmuştur. Milyonlarca kullanıcı bu şekilde reklamları gördüğünde ve tıkladığında siz de gelir elde etmiş olursunuz.

 • Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Yine ajanslar tarafından en trend olarak verilen hizmetlerden bir tanesi sosyal medya yönetimidir. Paylaşım ve gönderilerin hazırlanışı, bu gönderilen uygun zaman dilimlerinde paylaşılması, hedef kitlenin analiz edilmesi, takipçi sayılarında artış yaşanması amacı ile stratejiler belirlenmesi gibi faaliyetler bu konu içine girmektedir.

Teknolojik gelişmeler sayesinde sürekli olarak yenilikler ortaya çıkarken kullanıcı ve arama motoru dostu web sitelerinin inşa edilmesi de kusursuz olmak zorundadır. Çünkü sektörde pek çok rakibiniz var. Bu rakipler ile mücadele edebilmek için dijital ortamda da güçlü olmak gerekiyor. Web sitelerinin barındırmış oldukları etkileşimlerin fazla olması halinde de trafiği yüksek bir web sitesi sahibi olacaksınız ve verilen hizmetlerden yararlanarak ilk sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

Sizi Arayalım