Web Tasarım Kadıköy

Kadıköy Web Tasarım Ajans Hizmetleri

 

Web tasarım Kadıköy‘de oldukça iyi bir potansiyele sahip firmalar tarafından hizmeti verilen önemli bir alandır. Bu web tasarım firmalarının başında da bilcod web gelmektedir.

2010 yılından bu yana kadıköy web tasarım hizmeti ve kurumsal seo hizmeti vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyet dönüşleriniz ile her geçen gün daha da güçlenmektedir. Web tasarım günümüzde kadıköy’de bulunan her şirket için yapılması elzem olmuş bir çalışmadır.

Bilcod Web olarak, Kadıköy web tasarım başta olmak üzere kurumsal seo hizmeti (google’da yükselmek) alanlarında genellikle İstanbul’da üsküdar, bakırköy, ataşehir, beşiktaş, karaköy, eminönü, sirkeci, merter, şişli, maltepe, bostancı, pendik gibi önemli merkezlerde de hizmet vermekteyiz.

 

HEMEN ARAYIN,
İNTERNET’TEN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 706 0 716

 

Kadıköy’den Biraz Bilgi ve Ulaşım

Eski adı Kalkedonya olan kadıköy, yurdumuzun en nadide ve güzel ilçelerinin başında gelmektedir. güneyde marmara denizi ve kuzeyde d-100 karayolu ilçenin sınırlarını oluşturur.Bünyesinde pek çok tarihi ve modern önemli yapıları bulundurmaktadır. Osmanağa camii, meşhur Haydarpaşa Limanı bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından son alınan karar ile baraber Haydarpaşa Sarayı’nın otel olmayacak olması da tarafımızda memnuniyet yaratmıştır.Yolunuz kadıköy’e düşerse mutlaka meşhur Kadıköy Çarşısı’na uğrayın. Çarşı içerisinde bulunan Tarihi Yanyalı Lokantasında harika yemekler yiyebilir veya Hamsi Pub’da balık yerken içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.Yada daha hafif bir şeyler yiyeyim derseniz yine çarşının her zaman tıka basa dolu olan meşhur lahmacun Salonu Halil Lahmacun’a gidip çıtır bir lahmacun keyfi yapabilirsiniz.

 

 

Kadıköy Web Tasarım
Kadıköy Web Tasarım

 

Kadıköy de gezinti

Ayrıca çarşı içindeki çok çeşitli güzel mağazalardan alışverişinizi yapabilirsiniz. Meşhur Kadıköy Sahaflarına da uğramayı unutmayın. Burada bulunması çok zor eski kitapları bile bulmak mümkün.
Yine çarşı içinde bulunan Tarihi Fazıl bey’e harika bir türk kahvesi içmeye gidebilirsiniz şiddetle tavsiye ederiz. Kadıköy’de bulunan bir web tasarım ve kurumsal seo, yazılım firması olarak kadıköy’den İstanbul’daki pek çok merkeze ulaşımımız, siz değerli müşterilerimizin de bize ulaşımı çok kolaydır.

Kadıköy’e eminönü, karaköy , kabataş , bakırköy, bostancı, beşiktaş, tuzla, adalar gibi merkezlerden deniz yoluyla diğer merkezlerden kara yoluyla ve toplu taşıma araçları özellikle de metrobüs ile ulaşım son derece rahattır.
Firmaların web tasarım veya kurumsal seo hizmeti alırken karşılaşmış oldukları önemli bir sorun da mesafe uzaklığıdır. Kadıköy web tasarım firmaları ulaşımı açısından oldukça avantajlı bir bölgedir.
Hemen yanıbaşınızda, Kadıköy’de bulunan deneyimli bir ekibimizden hizmet alın uzaklıklar sorun olmasın, sizde rahat edin..

Web tasarım Kadıköy‘de Bilcod demektir.

İlginizi Çekebilir : Üsküdar Web Tasarım