13 Nis 2016

Web Yazılım Firması nedir ?

Web Yazılım Firması nedir ?

Değerli okuyucularımız, zun bir zaman sonra tekrar bir yazımızda daha beraberiz. Bugün kü konumuz web yazılımın önemi ve esasen web yazılım firması nedir tam olarak ne gibi işler yapar bunlar ile ilgili sizlere elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışacağız.

Web yazılım firması gerek internet gerekse lokal yani şirket içi ortamda şirketinizin ihtiyacına göre yazılımlar yapan, programlamalar yapan uzmanları bünyesinde barındıran bir firma modelidir diyebiliriz sanırım. Esasında bizlere göre tıpkı bilcod web’de olduğu gibi iyi bir yazılım firmasının tepeden tırnağa yazılımcı olması gerekmektedir. Doğrusu kanaatimce budur. Bu sayede müşteri ihtiyaçları daha doğru saptanıp daha doğru fiyatlanarak çok başarılı işlerin yapılmasının yolu açılır. Ancak ne var ki gelin görün, yazılım ile uzaktan yakından ilgisi olmayan kişiler bile yazılım işi yapmaya çalışmakta. Bu tip merdiven altı kişilerden uzak durmanız emin olun sizin iyiliğinize olacaktır. Çünkü alacağınız hizmet ilk günlerde size güzel gelse bile sonrasında karşı taraf tarafından geliştirilemeyeceği gibi doğru bir teknik destek de verilmesi muhtemel olmayacağından sizi çok zor durumda bırakacaktır.

Web yazılımı kimler yapabilir ?

Web yazılımı bu işin eğitimini almış, ve aynı zamanda da uzun zaman (bizce en az 5 yıl) boyunca yazılım deneyimleri olan yazılımcı statüsüne sahip olmuş kişiler yapabilir ve size faydalı olabilirler. Mümkünse mutlaka bu kişiler, e-ticaret gibi ileri düzey yazılımlar yapmış olmalılar.

İstanbul’da Web Yazılım Firmaları

Güzel ilimiz istanbul’umuz yurdumuzun da lokomotifi konumunda, yazılım firmaları ve firma kaliteleri oldukça yüksek olan ilimizde tabi yüzlerce yazılım firması faaliyet göstermektedir. İstanbul yazılım ve web tasarım açısından oldukça gelişmiş firmalara sahip bir ilimizdir. Anadolu’dan dahi pek çok firma İstanbukl yazılım firmalarından hizmet almaktadırlar.

Değerli okurlar ne kadar yazarsak yazalım yazılım hakkında yazmak bile kolay değil. Şimdilik bu kadar yeterli esen kalın..

Sizi Arayalım