Yeni Başlayanlar Için E-ticaret Sitesi

12 Ara 2018

Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Yeni başlayanlar için e-ticaret sitesi uzun ve meşakkatli bir yol olarak görülebilir. Doğru plan ve programlama yapıldığı takdir de kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşırsınız.

Günümüzde sıkça yaygınlaşan online mağazacılık tek tıkla alışveriş yapmanın kolaylığını sağlamaktadır. Türkiye’de 20 binden fazla e-ticaret sitesi faaliyet göstermektedir. Buda online mağazacılık pazarının ne kadar aktif ve avantajlı olduğunun göstergesidir.

Bu mecraya adım atmak için ilk önce bir firma sahibi olmanız gerekmektedir. Bir şirket sahibi olmadan site kurmak isterseniz güvenlik ve profesyonellik olmadığı için istediğiniz başarıya ulaşamazsınız.

Her sitenin olmazsa olması tasarım e-ticaret sitesi kurmak isteyenler için büyük önem taşımaktadır. Siteniz alışveriş yapmak için giren müşteriyi cezbetmeli ve etkilemelidir.

Bu yüzden kuracağınız sitenin logo, grafikleri göze hitap etmeli ürünler kategoriler kolay kullanımlı olmalıdır.

Sitenizde ürün çeşitliliği büyük önem taşır. Örneğin tekstil üzerine bir site kurmak istiyorsanız bunları çeşitlendirin. Her müşterinin zevkine hitap edecek ürünler seçmeye özen gösterin

Sitenizde mutlaka ödeme seçenekleri mevcut olsun. Sadece kredi kartı ya da nakit ödeme olmasın. Ödeme yöntemleri için bankalardan sanal post talep edebilirsiniz. Ancak bankaların sanal postları bir hayli yüksek komisyonlu oluyor. Bunun yerine İyzico, Payu, İpara gibi kanalları tercih edin.

E-ticaret Sitesi Paketleri

Sitenizin ana hatlarını belirledikten sonra tasarım ve yazılım anlamında bu işte profesyonel bir ajans ile anlaşmanızda yarar vardır. Bütçenize en uygun ve kullanışlı bir ticaret sitesi için geniş çaplı bir araştırma yapmalısınız. Alacağınız profesyonel destek sizin bu işteki hedefinize kısa yoldan ulaştıracaktır.

Bilcod 15 yıllık yazılım tecrübesiyle web alanında her türlü hizmeti sunmaktadır. E-ticaret sitesi paket seçeneklerimize göz atmak için linke tıklayınız.

 

Sizi Arayalım