Seo Firmaları

Seo Firmaları arasında fark yaratan kaliteli çalışmalarımız ile siz de kısa zamanda Google arama motorunda üst sıralara yükselmenin keyfini yaşayın.

Kaliteli SEO Firması Nasıl Olmalıdır?

Türkiye’de ve dünyada hizmet veren onlarca seo firmaları bulunmaktadır. Bireysel yapılan SEO çalışmalarının yerini artık günümüzde kurumsal SEO çalışmaları almıştır. Bunun nedeni elbette bireysel yapılan çalışmaların bir seo dijital web ajansı kadar faydalı olmamasındandır. Burada devreye giren en önemli husus, kaliteli SEO firmaları ile çalışmak ve doğru bir hizmet almaktır. Firma seçimi yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlardan bazılarını madde madde sizler için hazırladık, gelin göz atalım;

  • İyi bir SEO firması mutlaka yazılım geçmişine sahip olmalıdır.
  • SEO bir ekip işidir, dolayısıyla çalışmaları deneyimli bir ekip gerçekleştirmelidir.
  • İşin maddi boyutundan çok başarıya odaklı olmalıdır.
  • Net referanslar vermelidir. Yapmış olduğu başarılı işleri net olarak sunabilmelidir.
  • Kurumsal bir ofise ve disiplinli bir işleyişe sahip olmalıdır.
  • Kesinlikle size kısa zaman diliminde herhangi bir şeyi vadetmemelidir. Google’da başarının kısa zamanda değil sabır ve disiplinli çalışma ile zamana yayılması gerektiğini dürüstçe ifade edebilmelidir.

Tabi bu maddeleri çoğaltmak mümkündür. Yukarıda sıralamış olduğumuz maddeler marka konumlandırmanız ve potansiyel müşteri odağınız için dikkat edilmesi gereken genel kurallardır. İyi ve doğru stratejilerle planlamış bir SEO çalışması için dikkate alınması gerekir. Her firma buna kendi kriterlerinde karar verecektir. Günümüzde gelinen noktada ise Google Adwords çalışmalarının firmalar açısından yüksek maliyet ve kalıcı olmamak gibi sorunları barizdir. Bu da bu alanda SEO hizmetinin gittikçe geliştiğini ve tüm dünyada firmaların Google Seo Hizmetinin gücünü önemsediğini göstermektedir. Ülkemizde hala bu alanda faaliyet gösteren firmaların bünyesinde belli sayıda SEO uzmanı bulunsa da dünyada ajanslar da 200-300 kişilik ekipler tarafından bu çalışmaları sürdürmeye başlamışlardır.

SEO uzmanlık gerektiren bir alandır. SEO firmaları da bu bağlamda bünyelerinde uzmanlar barındırmalıdır. Profesyonelce yapılmayan SEO çalışmaları her zaman sizi geriye götürecektir. Bu nedenle SEO firmaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Çalışacağınız firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

BİLCOD İLE İŞ HACMİNİZİ KATLAYIN

 0216 706 0 716

Kurumsal SEO Çalışması ve Firma Seçimi Arasındaki İlişki

Doğru firmayı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın örnek çalışmalarına göz atarak başlayabilirsiniz. Mutlaka ajansın referanslar bölümüne göz atın ve irtibata geçerek örnek çalışma raporu istemekten çekinmeyin. Çünkü başarılı bir firma başarısını asla gizlemez ve gönül rahatlığıyla müşteriye sunabilir.

Bunun dışında firma size SEO tavsiyeleri vermelidir. Sizi bu konuda eğitip bilinçlendirmelidir. Çalışacağınız alan kurumsal SEO çalışması olduğu için titizlik ve profesyonellik gerektirir.

SEO firması size en azından çalışma olarak garanti vermelidir. Önünüze belli bir plan getirip kaç ay içinde yükseleceğinizi, nasıl bir yol izleyeceklerini, bu çalışmanın ne gibi artıları olacağını size sunmalılar. Şunu unutmayalım size kısa sürede yükselme garantisi veren firmalar, yanlış bilgi vermektedir. SEO hakkında asla unutmamanız gereken en önemli konulardan bir tanesi de bu işin tamamen uzun vadeli olduğudur ve sabırlı olmanız gerektiğidir.

Yani bir SEO çalışması direkt olarak web sitenizi en üst sıralara çıkarmaz. Eğer seçtiğiniz firma doğrultusunda web siteniz direkt olarak ilk sıraya çıkıyor ise mutlaka doğru bir SEO çalışması yapılmıyor demektir. Google’ın bir sistemi vardır. Bu sistemde belirli index zamanları olmak üzere bünyesindeki tüm web sitelerini tarayarak güvenli ve dinamik siteleri ilk sıraya çıkarır. Bunun için de epey detaylı bir çalışmaya gerek vardır. SEO firmaları da bu hizmeti gerçekleştirecek olan firmalardır. Bazı firmalar SEO çalışması adı altında sizlere tamamen zarar verecek çalışmaları da uygulayabilirler bilmeden.

Bu firmaların bazıları çalışmaları illegal yollardan yapmaktadırlar ve bir süre sonra arama motorlarından ban yiyerek bile zarar görebilirsiniz, aman dikkat. Seo firması tavsiye olarak ekibimiz ciddi oranda rağbet görmektedir. Bir daha web sitenizi iyi bir yere taşımak sonrasında hiç kolay olmayacaktır.  Kurumsal SEO firmaları için yapılan çalışmalar oldukça disiplin ve iyi bir strateji gerektirmektedir. Bu nedenle ekstra daha detaylı ve zorlu çalışmayı gerektirir.

SEO Firmaları
SEO Firmaları

SEO Çalışmalarında Analizin Önemi

SEO çalışmalarına başlamadan önce gerekli analizler yapılmalıdır. Bu analizlerin başında rakip ve anahtar kelime analizi gelmektedir. Seo hizmeti veren şirketler tarafından yapılması elzem olan rakip firma analizi bu konuda en dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesidir. Belirli sektörler ile alakalı aramalarda rakip firmalarınızın hangi konumda olduğunu analiz etmek konumunuzu yükseltmek amacı ile oldukça faydalı olacaktır. SEO firmaları da ayrıca rakip analizini profesyonelce ve en detaylı şekilde gerçekleştirirler.

Rakip firmaların ne gibi çalışmalar yaptığını ve sizin bu çalışmaların üzerine ne gibi artılar ekleyeceğinizi. Arama motorlarında sık kullanılan anahtar kelimeleri ve sizin hedef kelimelerinizi bir bütün olarak ele almalısınız. Sonucunda ise daha dinamik çalışmalar elde etmiş olursunuz. Bu da SEO açısından oldukça fazla önemli noktalardan bir tanesidir. Bu konuda tavsiye edilen en iyilerden bir SEO firması olan Bilcod Web ekibi olarak daima yanınızdayız.

Kaliteli SEO Firması

Firmamız profesyonel olarak Web Yazılım ve SEO alanlarında faaliyet göstermektedir. Birçok kurumsal yapıyı başarıya ulaştırmıştır. Hem web yazılım hem de SEO firmaları arasında önemli bir konumdadır. Daha önce birçok bireysel veya kurumsal çalışmalara imza atmıştır. En önemli olan konulardan bir tanesi hedef kitle ve hedef kelimelerde doğru analizleri hedeflemiştir. SEO firmaları arasında adını duyurmuş bir firmadır. SEO çalışmaları için gerekli olan her konuyu ince ince ve detaylı bir şekilde ele almaktayız.

Özellikle rakip firma analizlerinde özel programlar kullanarak en doğru analizleri gerçekleştirmek hem rakiplerinizin önüne geçmek hem de Google’daki yerinizi özenle korumak için önemlidir. Sektörünüzde öncü firmalardan biri haline gelmeniz için Bilcod Web yıllanmış tecrübesi ile sizlerle. Hemen iletişime geçin!

BİLCOD İLE BAŞARI ZOR DEĞİL !

Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olmak İçin İş Başında.

 0216 706 0 716

İlginizi çekebilir : Seo fiyatları