12 Ara 2018

SEO Firmaları

Kurumsal SEO Gücü !

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

Uzman arkadaşlarımızın kaliteli çalışmaları ile sizde kısa zamanda Google arama motorunda üst sıralara yükselmenin keyfini yaşayın.

Türkiye’de ve Dünyada hizmet veren onlarca seo firmaları bulunmaktadır. Bireysel yapılan SEO’lar artık günümüzde kurumsal SEO’lara yerini bırakmaktadır. Burada da devreye iyi bir seo firması girmektedir. Buda bu alanda profesyonelleştiğini ve firmaların Google gücünü önemsediği anlamını taşımaktadır. Ülkemizde hala bu alanda faaliyet gösteren firmaların bünyesinde belli SEO uzmanı bulunsa da dünyada ajanslar da 20-30 kişilik ekipler tarafından bu çalışmalar sürdürülmektedir.

SEO uzmanlık gerektiren bir alandır. Seo firmaları da bu bağlamda bünyelerinde uzmanlar barındırmalıdır. Profesyonelce yapılmayan SEO her zaman sizi geriye götürecektir. Bu nedenle seo firmaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Çalışacağınız firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Bir SEO firmasında olması gerekenler ve doğru firmayı nasıl bulacağınızla ilgili kısaca bilgi paylaşacağım.

Tıklayın Teklif Alın

Kurumsal SEO Çalışması

Doğru firmayı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın örnek çalışmalarına göz atarak başlayabilirsiniz. Mutlaka ajansın referanslar bölümüne göz atın ve irtibata geçerek örnek çalışma raporu isteyin. Çünkü başarılı bir firma başarısını asla gizlemez ve gönül rahatlığıyla müşteriye sunabilir.

Bunun dışında firma size SEO tavsiyeleri vermelidir. Sizi bu konuda eğitip bilinçlendirmelidir. Çalışacağınız alan kurumsal SEO çalışması olduğu için titizlik ve profesyonellik gerektirir.

SEO firması size garanti vermelidir. Önünüze belli bir plan getirip kaç ay içinde yükseleceğinizi, nasıl bir yol izleyeceklerini, bu çalışmanın ne gibi artıları olacağını size sunmalılar. Şunu unutmayalım size kısa sürede yükselme garantisi veren firmalar, yanlış bilgi vermektedir. Seo hakkında asla unutmamanız gereken en önemli konulardan bir tanesi de bu işin tamamen uzun vadeli olduğudur. Yani bir seo çalışması direkt olarak web sitenizi en üst sıralara çıkarmaz. Eğer seçtiğiniz firma doğrultusunda web siteniz direkt olarak ilk sıraya çıkıyor ise mutlaka doğru bir seo çalışması yapılmıyor demektir. Google’ın bir sistemi vardır. Bu sistemde belirli index zamanları olmak üzere bünyesindeki tüm web sitelerini tarayarak güvenli ve dinamik siteleri ilk sıraya çıkarır. Bunun için de epey detaylı bir çalışmaya gerek vardır. Seo firmaları da bu hizmeti gerçekleştirecek olan firmalardır. Bazı firmalar seo çalışmadı adı altında sizlere tamamen zarar verecek çalışmaları uygularlar.

Bu firmalar çalışmaları illegal yollardan yapmaktadırlar ve bir süre sonra arama motorlarından ban yiyerek zarar görürsünüz. Bir daha web sitenizi iyi bir yere taşımak hiç kolay olmayacaktır.  Kurumsal SEO firmaları bireysel seo çalışmalarından daha önemli ve zordur. Bu nedenle ekstra daha detaylı çalışmayı gerektirir.

Bu açıdan bu çalışmalara başlamadan önce gerekli analizler yapılmalıdır. Bu analizlerin başında rakip ve anahtar kelime analizi gelmektedir. Rakip firma analizi bu konuda en dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesidir. Belirli sektörler ile alakalı aramalarda rakip firmalarınızın hangi konumda olduğunu analiz etmek konumunuzu yükseltmek amacı ile oldukça faydalı olacaktır. Seo firmaları da ayrıca rakip analizini profesyonelce ve en detaylı şekilde gerçekleştirirler.

Rakip firmaların ne gibi çalışmalar yaptığını ve sizin bu çalışmaların üzerine ne gibi artılar ekleyeceğinizi. Arama motorlarında sık kullanılan anahtar kelimeleri ve sizin hedef kelimelerinizi bir bütün olarak ele almalısınız. Sonucunda ise daha dinamik çalışmalar elde etmiş olursunuz. Bu da seo açısından oldukça fazla önemli noktalardan bir tanesidir. Bu konuda en iyilerden bir seo firması olan Bilcod Wen ekibi olarak daima yanınızdayız.

Tıklayın Teklif Alın

 

Bilcod SEO

Firmamız profesyonel olarak Web Yazılım ve SEO alanlarında faaliyet göstermektedir. Birçok kurumsal yapıyı başarıya ulaştırmıştır. Hem web yazılım hem de seo firmaları arasında önemli bir konumdadır. Daha önce birçok bireysel veya kurumsal çalışmalara imza atmıştır. En önemli olan konulardan bir tanesi hedef kitle ve hedef kelimelerde doğru analizleri hedeflemiştir. Seo firmaları arasında adını duyurmuş bir firmadır. Seo çalışmaları için gerekli olan her konuyu ince ince ve detaylı bir şekilde ele almaktayız.

Özellikle rakip firma analizlerinde özel programlar kullanarak en doğru analizleri gerçekleştirmek, hem rakiplerinizin önüne geçmek hem de Google’da ki yerinizi özenle korumak için önemlidir. Tam olarak bunu gerçekleştiren Bilcod Web tecrübeli bir seo firması olarak, yıllanmış tecrübesi ile sizlerle… Seo firmaları adı altında sizler de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

KALİTELİ SEO FİRMASI

Hedeflenen kelimeler de kısa sürede kalıcı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Başarılı ve dinamik ekibiyle yoluna devam eden bir seo firması olan Bilcod Web ile sizde arama motorlarında üst sıralar da yer alabilirsiniz. Bunun yanı sıra  Seo fiyatları ile ilgili paketlerimizi incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız. Soru görüşleriniz için izin bizimle iletişime geçiniz.

Tıklayın Teklif Alın

Seo fiyatları

İletişim : 0216 706 0 716

seo firmaları Bilcod
Seo Firması Bilcod