Kurumsal Seo Çalışması

12 Ara 2018

SEO Firmaları

Kurumsal SEO Gücü !

Bilcod İle İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

Seo Firmaları arasında fark yaratan kaliteli çalışmalarımız ile sizde kısa zamanda Google arama motorunda üst sıralara yükselmenin keyfini yaşayın.

Türkiye’de ve Dünyada hizmet veren onlarca seo firmaları bulunmaktadır. Bireysel yapılan SEO’lar artık günümüzde kurumsal SEO’lara yerini bırakmaktadır. Bunun nedeni elbette bireysel yapılan çalışmaların kurumsal bir ajans kadar olmasının mümkün olmamasındandır. Burada devreye iyi bir seo firması girmektedir. Firma seçimi yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlardan bazılarını madde madde sıralarsak bizce ;

  • İyi bir seo firması mutlaka yazılım geçmişine sahip olmalıdır.
  • Deneyimli bir ekip olmalıdır.
  • İşin maddi boyutundan çok başarıya odaklı olmalıdır.
  • Net referanslar vermelidir. Yapmış olduğu başarılı işleri net olarak sunabilmelidir.
  • Kurumsal bir ofise ve disiplinli bir işleyişe sahip olmalıdır.
  • Ve kesinlikle size kısa zaman diliminde herhangi bir şeyi vaadetmemelidir. Google’da başarının kısa zamanda değil sabır ve disiplinli çalışma ile zamana yayılması gerektiğini dürüstçe ifade edebilmelidir.

Tabi bu maddeleri çoğaltmak mümkündür. Bunlar seo çalışması seçimi için firma veya seo hizmeti veren şirketler seçiminde önemli olan hususlardır. Her firma buna kendi kriterlerinde karar verecektir. Günümüzde gelinen noktada ise Google ads çalışmalarının firmalar açısından yüksek maliyet ve kalıcı olmamak gibi sorunları barizdir. Bu da bu alanda seo hizmetinin gittikçe geliştiğini ve tüm dünyada firmaların,  Google Seo Hizmeti‘nin gücünü önemsediğini göstermektedir. Ülkemizde hala bu alanda faaliyet gösteren firmaların bünyesinde belli sayıda SEO uzmanı bulunsa da dünyada ajanslar da 200-300 kişilik ekipler tarafından bu çalışmaları sürdürmeye başlamışlardır.

SEO uzmanlık gerektiren bir alandır. Seo firmaları da bu bağlamda bünyelerinde uzmanlar barındırmalıdır. Profesyonelce yapılmayan SEO her zaman sizi geriye götürecektir. Bu nedenle seo firmaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Çalışacağınız firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Tıklayın Teklif Alın

Kurumsal SEO Çalışması

Doğru firmayı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın örnek çalışmalarına göz atarak başlayabilirsiniz. Mutlaka ajansın referanslar bölümüne göz atın ve irtibata geçerek örnek çalışma raporu isteyin. Çünkü başarılı bir firma başarısını asla gizlemez ve gönül rahatlığıyla müşteriye sunabilir.

Bunun dışında firma size SEO tavsiyeleri vermelidir. Sizi bu konuda eğitip bilinçlendirmelidir. Çalışacağınız alan kurumsal SEO çalışması olduğu için titizlik ve profesyonellik gerektirir.

SEO firması size en azından çalışma olarak garanti vermelidir. Önünüze belli bir plan getirip kaç ay içinde yükseleceğinizi, nasıl bir yol izleyeceklerini, bu çalışmanın ne gibi artıları olacağını size sunmalılar. Şunu unutmayalım size kısa sürede yükselme garantisi veren firmalar, yanlış bilgi vermektedir. Seo hakkında asla unutmamanız gereken en önemli konulardan bir tanesi de bu işin tamamen uzun vadeli olduğudur. Ve sabırlı olmanız gerektiğidir.

Yani bir seo çalışması direkt olarak web sitenizi en üst sıralara çıkarmaz. Eğer seçtiğiniz firma doğrultusunda web siteniz direkt olarak ilk sıraya çıkıyor ise mutlaka doğru bir seo çalışması yapılmıyor demektir. Google’ın bir sistemi vardır. Bu sistemde belirli index zamanları olmak üzere bünyesindeki tüm web sitelerini tarayarak güvenli ve dinamik siteleri ilk sıraya çıkarır. Bunun için de epey detaylı bir çalışmaya gerek vardır. Seo firmaları da bu hizmeti gerçekleştirecek olan firmalardır. Bazı firmalar seo çalışması adı altında sizlere tamamen zarar verecek çalışmaları da uygulayabilirler bilmeden.

Bu firmaların bazıları çalışmaları illegal yollardan yapmaktadırlar ve bir süre sonra arama motorlarından ban yiyerek bile zarar görebilirsiniz, aman dikkat. Seo firması tavsiye olarak ekibimiz ciddi oranda rağbet görmektedir. Bir daha web sitenizi iyi bir yere taşımak sonrasında hiç kolay olmayacaktır.  Kurumsal SEO firmaları  için yapılan çalışmalar oldukça disiplin ve iyi bir strateji gerektirmektedir. Bu nedenle ekstra daha detaylı ve zorlu çalışmayı gerektirir.

Seo’da Analizin Önemi

Bu açıdan bu çalışmalara başlamadan önce gerekli analizler yapılmalıdır. Bu analizlerin başında rakip ve anahtar kelime analizi gelmektedir. Seo hizmeti veren şirketler tarafından yapılması elzem olan rakip firma analizi bu konuda en dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesidir. Belirli sektörler ile alakalı aramalarda rakip firmalarınızın hangi konumda olduğunu analiz etmek konumunuzu yükseltmek amacı ile oldukça faydalı olacaktır. Seo firmaları da ayrıca rakip analizini profesyonelce ve en detaylı şekilde gerçekleştirirler.

Rakip firmaların ne gibi çalışmalar yaptığını ve sizin bu çalışmaların üzerine ne gibi artılar ekleyeceğinizi. Arama motorlarında sık kullanılan anahtar kelimeleri ve sizin hedef kelimelerinizi bir bütün olarak ele almalısınız. Sonucunda ise daha dinamik çalışmalar elde etmiş olursunuz. Bu da seo açısından oldukça fazla önemli noktalardan bir tanesidir. Bu konuda tavsiye edilen en iyilerden bir seo firması olan Bilcod Web ekibi olarak daima yanınızdayız.

Tıklayın Teklif Alın

 

Bilcod SEO

Firmamız profesyonel olarak Web Yazılım ve SEO alanlarında faaliyet göstermektedir. Birçok kurumsal yapıyı başarıya ulaştırmıştır. Hem web yazılım hem de seo firmaları arasında önemli bir konumdadır. Daha önce birçok bireysel veya kurumsal çalışmalara imza atmıştır. En önemli olan konulardan bir tanesi hedef kitle ve hedef kelimelerde doğru analizleri hedeflemiştir. Seo firmaları arasında adını duyurmuş bir firmadır. Seo çalışmaları için gerekli olan her konuyu ince ince ve detaylı bir şekilde ele almaktayız.

Özellikle rakip firma analizlerinde özel programlar kullanarak en doğru analizleri gerçekleştirmek, hem rakiplerinizin önüne geçmek hem de Google’da ki yerinizi özenle korumak için önemlidir. Tam olarak bunu gerçekleştiren Bilcod Web tecrübeli bir seo firması olarak, yıllanmış tecrübesi ile sizlerle… Seo firmaları adı altında sizler de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

KALİTELİ SEO FİRMASI

Hedeflenen kelimeler de kısa sürede kalıcı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Başarılı ve dinamik ekibiyle yoluna devam eden bir seo firması olan Bilcod Web ile sizde arama motorlarında üst sıralar da yer alabilirsiniz. Bunun yanı sıra  Seo fiyatları ile ilgili paketlerimizi incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız. Soru görüşleriniz için izin bizimle iletişime geçiniz.

Tıklayın Teklif Alın

İlginizi çekebilir : Seo fiyatları

İletişim : 0216 706 0 716

seo firmaları Bilcod
Seo Firması Bilcod

 

 

Sizi Arayalım