Üsküdar Web Tasarım

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Boğaziçi’nin güney kıyısında bulunan bir ilçemizdir. Tarihi, binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Marmara Denizi’ne kıyısı olan bu bölge, stratejik konumu sayesinde büyük bir öneme sahip olmuştur. Antik dönemde Üsküdar, Likya’dan gelen kolonistler tarafından kurulmuştur. Daha sonra Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir yerleşim yeri haline gelmiştir. Bizans döneminde Üsküdar, İstanbul’un surlarının bir parçası haline gelmiştir.

İstanbul’un gözde ilçesi aynı zamanda tarihi ve kültürel mirasıyla da dikkat çeken bir semttir. Semtteki birçok tarihi çarşı, han ve hamam, geleneksel Türk el sanatları ile ünlüdür. Semtte bulunan Üsküdar Üniversitesi de kültürel ve akademik bir merkezdir. Üsküdar tarihi zenginliğiyle, mimari yapılarıyla ve Boğaziçi’ne hakim konumuyla büyük bir öneme sahiptir. İstanbul’un tarihine ve kültürel mirasına katkıda bulunan önemli bir noktadır.

Firmamız Üsküdar bölgesinde mevcut tarihi değerleri ve kültürel değerlerinden esinlenerek sizlere eşsiz ve profesyonel bir web tasarım hizmeti yansıtıyor. Üsküdar’ın sahip olduğu tarih dokusunu baz alarak hazırladığımız tasarımlar ve renkler özenli bir çalışma sonucu haline gelmektedir.

BİLCOD İLE BAŞARI ZOR DEĞİL !

Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olmak İçin İş Başında.

Üsküdar Web Tasarım Hizmeti

Üsküdar web tasarım firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla web tasarım, yazılım ve tasarım hizmetleri sunmak amacıyla kurulduğu andan itibaren çalışıyor. Sahip olduğu çalışmalar içerisinde müşterilerimiz için daima yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımlar yer alıyor. Özellikle ülkemizde mevcut hizmetimiz kapsamında özel tasarım ve yazılımını web sitesi çalışmalarımız gerçekleştirilmekte olup büyük bir müşteri kitlesi ve referans bulunmaktadır. Talepler doğrultusunda çeşitli firmaların kurumsal yapıları için ideal ve yenilikçi internet siteleri üretiyor ve bu alanda gerçekleşmiş olan hazır tasarım gibi durumlardan uzak duruyoruz.

Web tasarım işlemleri esnasında mutlaka kullanıcıların ön planda oluşturulmakta olup kullanıcı dostu siteler ile dikkat çekiliyor. Tasarımlarda da yer alan güncel teknoloji ile birlikte müşterilerimizin taleplerinin daha ötesine çıkmak amacıyla çalışıyoruz. Belirtilen talepler doğrultusunda müşterilerimizin istekleri için özel tasarımlar gerçekleştiriyor ve hayallerinde yer alan internet sitesi oluşumunu elde ediliyor. Kurumsal olarak web tasarım siteleri oluşturulurken ise mevcut firmanın kurumsal renkleri ve çalışmaları gibi detaylar baz alınarak uygun çalışmalar gerçekleşmekte. Alanında iddialı bir şekilde faaliyet gösteren web tasarım adresimiz sizler için benzersiz ve özelleştirilmiş tasarım çözümleri ile yer alıyor.

Bilcod - Geleceğin Dünyası

Profesyonel Web Tasarım Firması

Firmamız sahip olduğu tüm işlemlerde etkileyici bir web tasarımı ile birlikte markanızı ya da işletmeniz doğru bir şekilde temsil etmek amacıyla çalışır. Profesyonel olarak oluşturulan web sitesi aynı zamanda firma kimliğini yansıtan bir özelliğe sahiptir. Adres içerisinde yer alan görseller ve metinler ile birlikte kullanıcı dostu biri çeşitlilik oluşturularak ziyaretçi artışı elde edilir. Üsküdar web tasarım alanında gerçekleşen çalışmalar ve projeler birey olarak elde edilebileceği gibi firma olarak da gerçekleşebilir. Hazırlamış olduğumuz web sitesi tasarımları birçok alanda gerçekleşiyor. Web tasarım esnasında web sayfaları kodlaması ve düzenlemesi gibi birçok çalışma yer alıyor. Çalışmalar ise profesyonel kişiler tarafından uzmanlıkla gerçekleştiriliyor.

Web Tasarım Aşamaları

Başarılı bir web tasarımı için belirli web tasarım aşamaları gerçekleşmesi gerekiyor. Aşamalar ise şu şekilde;

 • Projenin belirlenmesi, web tasarım projesinin belirlenmesidir. Bu aşamada müşterinin ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor. Web sitesinin amacı hedef kitlesi ve içeriği netleştiriliyor.
 • Kurumsal kimlik çalışması, müşterinin kurumsal kimliğini yansıtan bir tasarım oluşturmaktır. Bu logo, renk paleti, tipografi ve diğer marka unsurlarının belirlenmesini içeriyor.
 • Grafik tasarım çalışması, bu aşamada, web sitesinin görsel tasarımı oluşuyor. Sayfa düzenleri, kullanıcı ara yüzü öğeleri, görseller ve grafiklerin yerleştirilmesi tasarlanıyor. Müşteriyle işbirliği yaparak tasarımlar geliştirilir ve onaylanır.
 • Web sayfalarının kodlaması, grafik tasarımın onaylanmasının ardından web sayfalarının HTML, CSS ve diğer programlama dilleriyle kodlanması gerçekleştiriliyor. Bu aşama içerisinde web sitesinin görünümünü ve işlevselliğini oluşturmayı içeriyor.
 • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu, web sitesine içerik eklemek ve yönetmek için bir içerik yönetim sistemi CMS entegre ediliyor. Kullanıcıların kolayca içerik ekleyebilmesini ve güncelleyebilmesini sağlayan bir araçtır. CMS web sitesinin dinamik ve güncel kalmasını sağlıyor.
 • Web sitesinin test süreci, web sitesi, tarayıcı uyumluluğu, kullanılabilirlik, hız, güvenlik ve diğer testlerden geçiriliyor. Bu süreç de web sitesinin hatasız ve optimize edilmiş bir şekilde çalışmasını hedefliyor.
 • Web sitesinin yayınlanması, testlerin tamamlanmasının ardından, web sitesi yayınlanır ve dünyaya açılıyor. Alan adı kaydı, hosting hizmeti sağlama ve siteyi gerçek kullanıcılara sunma gibi teknik detaylar bu aşamada yer almakta.

Aşamalar web sitesi tasarımının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Her aşama da, müşteriyle yakın işbirliği içinde yürütülüyor ve tasarımın ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştiriliyor.

Üsküdar web tasarımı ile birlikte web sitelerinin ziyaretçi çekmesi amacıyla işlevsel olması hedeflenir. Gerçekleştirdiğimiz işlemlerde en önemli faktör web sitesi içerisinde fayda elde edilmesidir. Oluşturulan web siteleri kurumsal şirketlerin tanıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirirken aynı zamanda ürünlerin sergilenmesi ve müşterilere ulaşması gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bu şekilde kullanıcılar kişisel blog için tercih edebildiği gibi pek çok firma tarafından online mağazalar için de tercih edilen bir seçenek haline geliyor.

Günümüz içerisinde web tasarım işlemleri sadece web sitesi oluşumu anlamına gelmiyor. Firmamız kapsamında gerçekleştirilen Web siteleri mobil uyumlu olarak tasarlanmakta olup aynı zamanda kullanıcı deneyimi gibi faktörler için özenli bir çalışma sonucu olmaktadır. Hazırlanan siteler içerisinde sayfa hızı kullanıcı, dostu ve kolay erişebilirlik gibi birçok etken yer alıyor. Yaratıcı ve etkileyici tasarımlar beraberinde web sitelerinin daha çekici olmasını sağlarken aynı zamanda kullanıcının da ilgisini çekmektedir. Özenli olarak çalışılan web tasarım projeleri kurumsal kimliğe yansıtmanın en iyi yoludur. Profesyonel ve şık bir şekilde tasarlanmış olan web sitesi müşteriler için kaliteli olduğunun göstergesi haline gelmektedir. Aynı zamanda özel olarak hazırlanan siteler kullanıcıların site içerisinde daha uzun süre vakit geçirmesini ve etkileşim elde etmesini hedeflemektedir. Böylece müşteri sadakati ve satış potansiyeli gibi avantajlar ortaya çıkar.

Web Tasarımın Önemi

Üsküdar web tasarım firması olarak oluşturduğumuz hizmet dijital varlığın temel parçası haline gelmektedir. Firmamız da gerçekleşen başarılı ve kaliteli bir web tasarım tanıtım aracı olarak kullanılmasının yanı sıra firmaların online olarak mağazacılık faaliyetleri gerçekleştirmesini hedeflemektedir. Profesyonel olarak hazırlanmış olan web tasarım hizmetleri ile birlikte müşteriler tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve detaylarını elde edebilir. Web tasarım işlemlerini önemi oldukça büyüktür. Talep edildiği gibi başarılı bir şekilde hazırlanan siteler kategori ve içeriye kolay ulaşım imkanı oluşturur. Başarısız bir şekilde oluşturulan siteler ise ziyaretçi sayısının düşmesine ve istenilen başarıya ulaşamama gibi problemleri beraberinde getirmektedir. Web tasarım işlemlerinde kurumsal ve profesyonel bir firma tercih etmek oldukça önemlidir. Bizler gibi tercih edilen kurumsal firmalar kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılamakta ve başarılı bir etkileşim imkanı oluşturmaktadır.

Kurumsal Web Tasarımı

Bir firma için en önemli faktörlerden birisi kurumsal web sitesi tasarımları olmaktadır. Gerçekleşen bu çalışmalar aynı zamanda mevcut firmaların kurumsal kimliği haline gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile birlikte mevcut firmaların amacı, hedef kitlesi gibi birçok etkenden bahsetmek mümkün hale geliyor. Kurumsal web tasarım adresleri ile birlikte firmamız tarafından çeşitli detaylar özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Kurumsal olarak web tasarım hizmeti verileceği takdirde firmanın gereksinimlerini analiz ederek uygun bir tasarım ortaya çıkıyor. Firmanın vizyonunu, hedef kitlesini ve amacını yansıtan bir web sitesi tasarlanmakta. Tasarım aşamasında firma logosu ve renkleri kullanılıyor. Web sitesi kullanıcı dostu olmalı ve görsel açıdan çekici olmalıdır. Böylece firmanın istediği imajı iletebilir ve hedef kitlesini etkileyebiliyor.

Bilcod ile Marka Değerinizi Yükseltin

Web Tasarım Süresi

Üsküdar web tasarım süresi, proje özelliklerine ve boyutuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bir web sitesi, basit ve standart özelliklere sahip ise bir hafta içerisinde gerçekleşmektedir. Özel tasarımlar ve karmaşık iş gereksinimleri olan projeler birkaç ay süre görülebilmektedir. Bundan dolayı, web site tasarım süresi, projenin büyüklüğü, özellikleri ve iş gereksinimleri gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Web Tasarımı Unsurları

İnternet platformları içerisinde bir web sitesinin başarılı olması web tasarımı ile bağlantılıdır. Dikkat çekici bir içerik ve görseller web sitesinin kalitesini önemli bir ölçüde etkilemektedir. Bu alanda ise bahsedilebilecek unsurlar şu şekildedir;

 • Düzenli tasarım, bir web sitesinde kullanılan grafikler ve metinler, gözleri yormayacak bir şekilde düzenlenmelidir. Hızlı bir şekilde aranan bilgilere ulaşmak için düzen çok önemlidir. Tüm bu özellikler, ziyaretçinin sitede daha fazla zaman geçirmesini sağlıyor.
 • Renk, web sitesinin marka imajını yansıtan ve kurumsal kimlikle uyumlu olan renklerden oluşmalıdır. Renkler siteye canlılık veya sakinlik gibi farklı duygusal tepkiler uyandırabilir.
 • Grafik kullanımı, sayfanın açılma hızını olumsuz etkileyebilecek aşırı grafik kullanımından kaçınılmalıdır. Grafikler, fotoğraf, simge veya logo şeklinde kullanılabiliyor fakat mümkün olduğunca optimize edilmelidir.
 • Fontlar, yazı tipleri, web site tasarımında son derece önemli ve etkilidir. Web tarayıcıları genellikle web güvenli yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüleyebilmektedir. Dolayısıyla kabul gören ve okunabilirliği yüksek olan fontlar tercih edilmelidir.
 • İçerik, web sitesinde yer alan görseller ve metinler, ürün veya hizmetleri tanıtmak için okuyucuda merak uyandıracak ve bilgi sağlayacak şekilde olmalıdır. İçerik, anahtar kelimelerle zenginleştirilerek arama motoru optimizasyonu için de önemlidir.

Web tasarımı, herhangi bir işletmenin çevrimiçi varlığını güçlendirmek ve kullanıcıların ilgisini çekmek için son derece önemlidir. Yukarıda bahsedilen unsurlara dikkat ederek, bir web sitesi kullanıcılar tarafından kolaylıkla erişebilecek, estetik olarak çekici ve bilgilendirici bir şekilde tasarlanabilecektir.

Web Tasarım Kullanıcı Deneyimi

Web tasarımı kullanıcıların web sitesini etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak için önemli bir işlevsellik sağlıyor. Web tasarım projelerinin başarılı olması için temel ilkelerin doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir ve bu süreçte kullanıcı odaklı bir yaklaşım takip edilmelidir. Kullanıcı deneyimi tasarımı, bir web sitesinin ziyaretçilerinin istedikleri bilgilere en kolay şekilde ulaşabilecekleri bir şekilde tasarlanmasıdır. Bunun içerisinde işlevselliği yüksek ve kullanıcı dostu tasarımlar oluşturmak önemlidir.

Kullanıcı Deneyimi web tasarım projelerinin maliyetlerinden önce değerlendirilmesi gereken önemli bir konu haline gelmiştir. Web sitesi ziyaretçilere kullanım kolaylığı sunmalı, dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı güvenli olmalı ve ziyaretçilerin aradığı konulara veya ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamalıdır. Başarılı bir kullanıcı deneyimi tasarımı, ziyaretçiler için zahmetsiz bir gezinme deneyimi sunar ve web sitesinin hedeflerine ulaşmasını desteklemektedir. Bundan dolayı web tasarımında kullanıcı deneyimi tasarımı büyük bir öneme sahiptir. Web sitelerinin kullanıcı dostu ve etkili olması, ziyaretçilerin tekrar gelmelerini ve markanın itibarını arttırmasını sağlamaktadır.

Üsküdar Web Tasarım Fiyatları

Günümüz şartlarında başarılı bir işletme olabilmek için web sitesi ayrı bir öneme sahiptir. Dolayısıyla, profesyonel bir web sitesi, kurumsal kimliğinizin bir yansımasıdır ve müşterilerinizle etkileşimde bulunmanın en iyi yollarından biridir. Fiyatlar çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gerçekleşiyor. Öncelikle sitenizin tipi belirleyici olacaktır. E-ticaret sitesi, kurumsal site, blog veya portföy sitesi gibi farklı tiplerde tasarımlar vardır ve her biri farklı beklentileri ve gereksinimleri karşılamaktadır. Diğer bir önemli faktör de tasarımın kendisidir. Özelleştirilmiş bir tasarım, hazır şablonlardan daha fazla çalışma gerektir ve bu nedenle genellikle daha yüksek maliyetlidir. Sayfa sayısı da tasarım maliyetini etkileyen bir diğer faktördür. Sitenizde ne kadar çok sayfa oluşturmak isterseniz, tasarımın tamamlanma süresi ve dolayısıyla fiyatı da artacaktır.

Yazılı altyapı ve yönetim paneli de web tasarım fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Mesela bir içerik yönetim sistemi CMS kullanmak isterseniz, tasarım maliyetiniz artış gösteriyor. Aynı zamanda mail altyapısı ve hosting kalitesi gibi özellikler de fiyatlarda fark yaratır. Bu gibi ek özellikler ve hizmetler, sitenizin verimliliğini artırıyor, fakat buna ekstra maliyet katmanız gerekebileceği unutulmamalıdır. Üsküdar web tasarım ücretleri konusunda şeffaf ve esnek bir yapı sunuyoruz. Fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çözümler sunmak için kesinlikle titizlikle belirlenir. Sunulan taksit seçenekleri sunarak ödemelerinizi kolaylaştırmak için kredi kartı ödemelerini kabul ediyoruz.

Firma amacımız sizin için özelleştirilmiş, göz alıcı ve işlevsel bir web sitesi tasarlamaktır. Profesyonel ekibimiz, projenizi baştan sona takip eder ve yeni teknolojilere ayak uyduran modern ve etkileyici bir tasarım sunuyor. Size özel bir web sitesi ile işletmenizi tanıtabilir, müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve markanızı güçlendirebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Seo Uzmanı

BİLCOD İLE BAŞARI ZOR DEĞİL !

Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olmak İçin İş Başında.

SSS

Sizin veya işletmenizin ihtiyaçlarına uygun, uyumlu bir web sitesi tasarlayabiliriz. Responsive design prensiplerine uygun olarak, tüm cihazlarda mükemmel bir deneyim sunacak bir tasarım oluşturabiliriz.

Web tasarım sürecini kısa bir şekilde açıklamak gerekirse, genellikle şu adımlar; İhtiyaç analizi, planlama, tasarım, geliştirme ve test uygulamaları şeklindedir.

İş gereksinimlerini analiz ediyoruz. Projenin amacını, hedef kitlesini ve özelliklerini anlamak için bir briefing oturumu yapmak önemlidir. Müşterinin beklentilerini anlamak ve projenin hedeflerini belirlemek için iletişim halinde olmak önemlidir.

Gerçekleştireceğimiz web tasarım işlemleri tamamen müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Talep farklı iş hacimlerine sahip olabilir. Bundan dolayı süreç için en uygun ifade bizlerle iletişime geçtikten sonra verilecektir.

Web tasarım hizmetlerimiz için genellikle üç farklı maliyetlendirme yöntemi kullanıyoruz: Saatlik ücretlendirme, proje bazlı fiyatlandırma ve sabit aylık ücretlendirme şeklindedir.

Mobil uyumlu web tasarımı yapıyoruz. Mobil cihazlar için uyumlu ve kullanıcı dostu ara yüzler oluşturabilmekteyiz.

SEO hizmetleri sağlıyoruz. Bir web sitesini optimize etmek için kullanabileceğimiz birkaç strateji yer alıyor. Bunlardan bazıları ise anahtar kelime araştırması ve teknik SEO optimizasyonu olarak ifade edilebilir.

Web sitelerinin güvenliği konusunda önemli önlemler alıyoruz. SSL sertifikaları da dahil olmak üzere çeşitli güvenlik önlemlerini sağlıyoruz.

Web tasarımında ara yüz tasarımı konusunda uzmanlaşmış ve portfolyosu güçlü olan profesyonellere UI Designer denilmektedir. UI Designer, kullanıcı ara yüzünü tasarlayıp ve mobil veya masaüstü platformlar için sayfaların ve menülerin çizimlerini yaparak projeyi kodlama sürecine hazır hale getirmektedir. Ardından tasarımı kodlama yapacak olan web tasarım uzmanına teslim ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir