Web Tasarım

Kurumsal Çözümler için Bilcod

Web Tasarım hizmetleri konusunda deneyimli ekibimiz ile sizde web dünyasında kaliteli ve sağlam projelere imza atın..

Dalında uzman olan arkadaşlarımız web tasarım ihtiyaçlarınızda sizlere seve seve yardımcı olacaklardır. Bilcod web tasarım hizmetleri olarak hem ileri derecede uzmanlık gerektiren yazılımlar ve web uygulamaları hemde siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta yönetim panellerine sahip, nitelikli web siteleri ve web uygulamaları tasarlamaktayız.

Bilcod Web ile İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

 

Kurumsal web tasarım firması

 

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım son yılların en popüler sektörlerinden bir tanesidir. İnternet kullanımının artması ile birlikte web sitesi sayısında da artış yaşanmaktadır. Kurumsal firmalardan e-ticaret yapan şirketlere kadar hepsi alanında rekabet edebilmek, satışlarını artırmak ve kar marjlarını yükseltmek amacı ile web sitesi tasarımı yaptırmaktadır. Web tasarım nasıl yapılır sorusunun cevabı pek çok adımdan oluşmaktadır. Bilcod olarak faaliyet gösterdiğiniz alanda sizlere profesyonel web sitelerinin inşasını aşağıdaki adımları takip ederek yapmaktayız;

 • Sitenin amacının ve stratejisinin tanımlanması

Web sitesini tasarlamaya başlamadan evvel amacın belirlenmesi ve netleştirilmesi gerekmektedir. Sektörün belirlenmesi tek başına yeterli değildir. Rakipleriniz ile nasıl başa çıkacağınız, sektörde marka ve firma değeri kazanmak için neler yapabileceğiniz ve hedef kitleye nasıl ulaşacağınız bu aşamada belirlenmektedir.  Web tasarımının doğrudan firma ya da marka ile bağlantısı olması gerekmektedir. Kurgusu olan ve amacın sadece kar elde etmek olduğu durumlar hedef kitle tarafından anlaşılacaktır.

 • Ne elde etmek istiyorsunuz?

Amacınızın belirlenmesi sonrasındaki aşama ziyaretçilerin web sitelerine giriş yaptığında yapmak istedikleri eyleme karar verirler. Siteniz ürün satmak için mi var? Sadece üye olmak için mi? Bu soruların cevabını verdiğinizde site şekillenmeye başlayacaktır. E-ticaret siteleri bu anlamda örnek verilebilir. Tasarımda en çok dikkat edilmesi gereken açılış sayfası olmaktadır.

 • Web tasarım trendlerinin araştırılması

Web tasarım sektörü sürekli olarak gelişim ve değişim gösterdiğinden dolayı her yıl trendler de değişiklik göstermektedir. Sizlerin de sektörde öncü konumda yer alabilmeniz için sitenin güncel olması gerekir. Bir web sitesinin çok ilgi görmesinin sebebi %48 oranlarında öneme sahiptir.

 • Platformun seçilmesi

Kaliteli bir web tasarım eşittir profesyonel bir firma anlamına gelmiyor mu? Bazı firmalar göz alıcı işler ortaya koyarken ne yazık ki maliyetleri de azımsanmayacak kadar çok oluyor. Bilcod web olarak sizlere profesyonel hizmet vermekle fiyatları da uygun seviyede tutarak bütçenize zarar vermiyoruz.

 • Şablon ve Temanın Belirlenmesi

Sitenin amacının ortaya konması ve tasarım trendleri hakkında bilgi edilmesi sonucunda site için en önemli kısma geçiliyor. Elde edilen bilgilerin uygulamaya konması aşaması çok önemlidir. Sitenin düzeni olarak adlandırılan şablonların marka ya da firma politikasına uygun olacak şekilde tercih edilmesi gerekiyor. Şablon anlamında pek çok seçenek bulunmakla birlikte bir site için önemli olan web tasarımcının imzası değildir. Sitenin trendlere uygun ve firma özelliklerini hedef kitleye yansıtması gerekir.

 • Markaya karar verilmesi

Siteye dair her şeyin genel marka ile birlikte ilgi odağı olması gerekir. Bunlar sadece renk düzenleri ile sınırlı değildir. Renk uyumundan yazı tipine ve görüntülere kadar pek çok ögenin birbiri ile uyumlu olması gerekiyor.

 • İçeriklerin eklenmesi ve optimize edilmesi

Web tasarım işleminin tamamlanması sonrasında hedef kitleye ulaşabilmek için siteye uygun ve alakalı içeriklerin eklenmesi gerekiyor. Bu içeriklerin konumlanması, uzunluğu, anahtar kelime yoğunluğu, meta verileri, görüntü eklenmesi vb. gibi detayların dikkate alınması gerekiyor. Ayrıca site sıralaması için Google tarafından belirlenen bazı kriterler söz konusudur. Hazırlanan web sitelerinin sıralamasında Google tarafından site hızına ve mobil uyumluluğa çok fazla dikkat edilmektedir.

Web Tasarım Ajansları Neler Yapar?

Web tasarımı hizmeti veren pek çok ajans bulunuyor. Peki bu ajansların sadece amacı web tasarımı yapmak mıdır? Farklı hizmetleri bulunuyor mu? Web tasarım ajansları neler yapar?

 • Web site tasarımı
 • Sitenin bakımı ve güncelleme hizmetleri
 • Arama motoru optimizasyonu
 • İnternet reklamcılığı
 • Sosyal medya yönetimi

Gibi hizmetler verilmektedir. Siteler için bu hizmetler paket şeklinde sunulabileceği gibi firmalar ihtiyaç duydukları hizmet başlıklarını da tercih edebilir. Örneğin bir siteniz var. Ancak hedef kitleye nasıl ulaşacağınız noktasında sıkıntılar yaşıyorsunuz. Sitenize SEO uygulaması yaptırdınız mı? Arama motoru optimizasyonu ile pek çok kişinin hayali gerçek oluyor. Sektörde öncü olmak, yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkmak için site içi ve site dışı uygulamaları yaptırmak gerekiyor. Hedef kitleniz sosyal medya kanallarında mı dolaşıyor? Peki sizlerin sosyal medya hesaplarınız var mı?

Kullanıcılara ulaşmak için etkili araçlardan olan sosyal medya yönetiminin de firmalara sağladığı katkı büyüktür. Bu sebeple kesinlikle bu hizmetlerin tamamının alınması gerekiyor. Sıfırdan bir web site tasarımı yeterli olmayıp sitenin değişen Google algoritmalarına entegre edilmesi ve trafiğinin artırılması da en önemli detaylardan olmaktadır.

En İyi Web Tasarım Ajansı

En iyi web tasarım ajansı araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Bilcod web olarak profesyonel web sitelerinin inşasını yapıyoruz.

 • Kurumsal web tasarım hizmetleri
 • Sosyal medya hizmetleri
 • Akıllı e-ticaret paketleri
 • Marka patent danışmanlığı
 • SEO ve Google ADS Hizmetleri
 • Güçlü teknik destek

Gibi hizmetlerimiz ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız kurumsal web tasarım ile birlikte tasarım ve yazılım çözümleri ile sizlerin yanında olmaktadır. Başarımız profesyonel ve alanında uzman ekimizden kaynaklanmaktadır. Çeşitli konseptlere uygun web sitelerinin hazırlanması ve ortaya konmasında görevli olan firmamız ürün, hizmet ve haber sunan sayfaların oluşturulması, bunların güncel hale getirilmesi ve daha çok kişiye ulaştırılması amacı ile bir takım çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız öncelikle sektörünüz ve faaliyet gösterdiğiniz alan ile ilgili çalışmalar yapar. Edinilen ön bilgiler ile birlikte bir site taslağı hazırlanarak sizlere sunulur. Bu taslağın sizler tarafından onaylanması ile birlikte siteye içerik ekleme ve yayınlama kısmına geçilir. Sıfırdan bir web sitesi yaptırmak ya da var olan web sitenizi güncellemek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri

Bilcod web olarak geniş bir yelpazede web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçtiğinde onlara sadece sıfırdan bir web sitesi sunmuyoruz. Sektöre dair ihtiyaçlarını karşılayacak, onları sektörün bir numarası yapacak, kar marjlarında artışa sebep olacak ve aynı zamanda trafiğin artırılmasına yardımcı olacak çalışmalar da yapıyoruz. Bu gün ara sokaklara bir fiziki mağaza açtığınızı düşünün. Yüzlerce bin lira yatırım yaptıktan sonra mağazanıza kimse uğramıyor. Satışınız yok denecek kadar az. Bunun yanında çalışan masrafları, kira gibi pek çok gideriniz oluyor. Sektörde var olabilmeniz mümkün müdür?

Bu sebeple firma olarak ara sokaklarda değil, oluşturduğumuz web siteler ile internet ortamının ana caddelerinde olmanıza yardımcı oluyoruz. Her zaman dikkat çeken, ilgi odağı olan, potansiyel müşterilere kolayca ulaşabilen bir web site inşası firmamız için hiç de zor değil. Pek çok firma bu anlamda sizlerden yüksek bütçeler talep edecektir. Ancak bütçenin verimli kullanılmaması ve aynı zamanda çalışmaların doğal olmaması sebebi ile belki de Google sizleri dikkate almayacaktır.

Google ve kullanıcı dostu web sitelerinin nasıl tasarlanacağını bilen firmamız sizlere bu anlamda destek sağlayacaktır. Sadece site değil aynı zamanda yapılacak olan sosyal medya yönetimi ve seo çalışmaları ile birlikte etkileşim ve takipçi sayılarının artırılması da hedeflenmektedir. Teknoloji ve internet ortamı sürekli olarak güncellendiği için bu hizmete sadece tek seferlik değil sürekli olarak ihtiyaç duyacaksınız.

Gerekli olan güncellemelerin yapılması, siteye eklentiler, kullanıcı trafiğinin artırılması, site hızı, mobil uyumluluk gibi yaşadığınız pek çok sorunun da kısa süre içinde çözümünü sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kaliteli Web Tasarım Hizmetleri

Siz isteklerinizi belirtin bize gerekli bilgilerinizi verin ve rahatça koltuğunuza yaslanıp kahvenizi için. Bilcod web olarak deneyimli ekibimiz sizlere harika bir iş çıkaracaklar.
Kurumsal web tasarım da ülkemizde ne yazık ki istismar edilmiş iş kollarından biridir. Biraz kod yazmaya çalışan pek çok genç arkadaş hemen kendisini yazılımcı, web tasarımcı veya uzman programcı zannetmekte ve ne yazıktır ki buna inandığı için firmalardan işler alıp firmaları veya kişileri mağdur etmektedir.

Kurumsal web kimliği

Kurumsal web sitesi tasarımı günümüzde en önemli kurumsal kimlik’tir. Web siteniz ve içeriği size müşteri ve para kazandırabilir de kaybettirebilir de. Yapılacak en ufak bir kodlama hatası arama motorları tarafından sitenizin gösterilmemesine yol açabilir.
Bu yüzden web sitenizi kime emanet ettiğiniz önemlidir. Web tasarım denince tecrübe çok ama çok önemlidir. Sizde deneyimsizlik kurbanı olmayın. Uzman bir ekiple çalışın..

Web tasarım yaptırmak istiyorum nasıl başlarız ?

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, öncelikle sizinle bir araya gelip size web üzerinde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz ve sizi en doğru biçimde temsil edecek adımları beraber atıyoruz. Sonrasında sizden firmanızla ilgili bilgileri ve varsa ekstra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.
Özel web yazılım projeleri hariç web sitenizi kurumsal hazır web site paketlerimiz sayesinde 3-4 iş günü gibi bir sürede yayına açabiliyoruz. Sonrasında desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı olarak sizi Google aramalarında yükseltmek üzerine seo çalışmaları ile devam ediyor.
Amacımız daha fazla kazanmanız, biliyoruz ki siz kazanırsanız biz de kazanırız.

Web tasarım paketleri nedir?

Kurumsal web design paketleri, ücretli web sitesi açmak isteyen ancak fazla beklemek istemeyen müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz sade ve şık bir görünüme aynı zamanda mobil uyumlu kaliteli web yazılım paketleridir.
Kurumsal web site yazılımları alan müşterilerimiz kısa bir zamanda üstelik mobil uyumlu web sitesi sahibi olabiliyorlar. Unutmayın web dünyasında sadece uzmanlarla çalışılır. Web deneme yanılmaya gelmez.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti için Bilcod !

Evet web tasarım hizmetleri denince dünyada pek çok web tasarım ajansı hizmet vermektedir. Bu kaliteli web ajanslarından, ajansımız Bilcod gibi bazıları da ülkemizde bulunmaktadır. Tabi web’de kalite demek esasen uzmanlık ve tecrübe demektir. Bilcod olarak 20 yılı aşkın uzmanlığımız ile internet dünyasında firmanızı veya markanızı kısa zamanda çok ilerilere taşıyacağımızın garantisi rahatlıkla verebiliriz.

Web Endüstrisi !

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte önem kazanan internet siteleri ve bunun doğrultusunda web tasarım, sizlere en kaliteli hizmetleri sunarak, sitenizin gelişmesini ve markanızı tanıtmanızı sağlamaktadır.  Kişi ve kurumların sosyal medyadaki yüzü olan web tasarım, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. HTML dilinde yapılan CSS ile süslenen web tasarım, bu konuda uzman kişilerce yapılmakta ve böylece daha verimli işlere imza atılmaktadır. Web sitesi tasarımı, son zamanlarda en çok tercih edilen hizmetlerdendir.

Web tasarımda belirlenen hedef oldukça önemlidir. Firmanıza uygun kitleye hitap eden tasarımlar yapılması da önemli konulardan biridir. Kitleye göre üretilen içerikler, daha çok dikkat çekeceğinden sitenizin gelişmesi de bu doğrultuda artacaktır.

Html ve Css ile Kodlamalar

Web tasarım yapan kişilere webmaster veya web tasarımcı denilmektedir. Web sitesinin kalitesini belirleyen bazı unsurlar bulunmakla birlikte bu kalite, yayınlanan görseller ve içerikler ile belirlenebilmektedir. HTML veya CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve test işlemleri sonrasında tamamlanan kurumsal web tasarım müşteriye sunulmaktadır. Web sitesi tasarımı ile birlikte sunulan e-ticaret paketleri ve seo hizmetleri de siteniz için sunulan önemli hizmetlerdendir.

Teknoloji dünyasının getirilerinden biri olan web siteler, birçok alanda insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle online eğitim, online alışveriş gibi konular insanlara bulundukları yerden eğitim akma ve alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.  Web tasarım bu konuda devreye girerek insanların en iyi şekilde yararlanabileceği, basit, sade ve aynı zamanda da göz alıcı ve kullanmaya teşvik eden siteler ortaya çıkarmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok yeniliğe ev sahipliği yapan internet ve bilgisayarlar, özellikle de sitelerin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu siteler geçmişten günümüze kadar birçok değişiklik geçirmiştir. Bunun yanı sıra internet sitelerinden yapılan alışverişleri de etkileyen web tasarım, kaliteli olduğu müddetçe daha fazla müşterinin ilgi odağı olmaktadırlar. Web sitesi tasarımı, özelikle de kaliteli şirketler ve ajanslar tarafından yapıldığında birçok özel imkanı da sizlere sunmaktadır.

Web tasarım konusunda iş yapan birçok firma olmasına karşın, yapılması gereken tasarımı uygulayamayan veya yanlış tasarım yapan firmalar da bulunabilmektedir. Bunun sebebi, işin dışında olan kişilere web tasarımın basit bir işmiş gibi lanse edilmesidir. Sonsuz konuya ve çeşitliliğe sahip firma ve iş olduğunu göz önünde bulundurursak web tasarım firmaları bu konuda oldukça deneyimli olmalıdırlar.

En iyi web tasarım ajansı

En iyi web tasarım firmaları, İstanbul çevresinde bulunabildiği gibi, Türkiye genelinde de büyük yer kaplamaktadır. Kaliteli hizmetin sınırı olmadığından, oldukça iyi personelleri ile hizmet veren bu firmalar, güven veren hizmeti sayesinde sizlere en iyi iletişimi sunmaktadır.

Web tasarım konusunda yapacağınız kısa süreli bir araştırma sonucunda birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle web tasarım fiyatları konusunda uzman kişiler ile iletişime geçtiğinizde oldukça uygun fiyatlara web tasarım bulabilirsiniz. Web tasarım ve web üzerine çalışan markalar son zamanlarda artmıştır ve bu firmalara artan ilgi nedeniyle çoğu firma da oldukça kendini geliştirmiştir.

En iyi web tasarım ajansları denince iyi şirketler mevcuttur ve bununla birlikte bu şirketler, kaliteli hizmet anlayışları sayesinde en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Sizler de en iyi web tasarımı firmaları konusunda bilgi almak ve kaliteli hizmetin farkındalığıyla yaşamak için bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım firmaları, online alışveriş ve işlerin gelişmesi aynı zamanda da teknolojinin en etkin şekilde kullanılması ile daha çok iş imkanına sahip olan firmalardandır. Web tasarım firmaları, işiniz ve markanız için site yapabildiği gibi aynı zamanda bu sitelerin tasarımlarını da yaparak markanızı en göz alıcı şekilde sunmanızı sağlamaktadır. En iyi web tasarım firmaları konusunda hizmet veren firmalar, sizlere sunduğu kaliteli hizmet ve güvenli hizmet anlayışı ile sitenizi en iyi hale getirmektedirler.

Teknolojiden Uzak Kalmayın !

Teknoloji dünyasının getirilerinden biri olan web siteler, birçok alanda insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle online eğitim, online alışveriş gibi konular insanlara bulundukları yerden eğitim akma ve alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Web tasarım firmaları bu konuda devreye girerek insanların en iyi şekilde yararlanabileceği, basit, sade ve aynı zamanda da göz alıcı ve kullanmaya teşvik eden siteler ortaya çıkarmaktadır.

Web tasarım hizmetleri dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda tercih edilen ve bu doğrultuda gelişimini sürdüren hizmetlerdendir. Sizler de en kaliteli web tasarım hizmetleri için bu ajanslar ile iletişime geçerek web tasarım konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok yeniliğe ev sahipliği yapan internet ve bilgisayarlar, özellikle de sitelerin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu siteler geçmişten günümüze kadar birçok değişiklik geçirmiştir. Bunun yanı sıra internet sitelerinden yapılan alışverişleri de etkileyen web tasarım, kaliteli olduğu müddetçe daha fazla müşterinin ilgi odağı olmaktadırlar.

Web tasarım hizmetleri, özellikle de son zamanlarda ortaya çıkan olumsuz olaylara karşı sitenizi en iyi şekilde tasarlayarak bir yandan da güvenli bir site oluşturmaktadırlar. İnternetin hayatımıza girmesi ile sanal ortamdan yapılan dolandırıcılık ve benzeri olumsuz olaylar, web tasarım hizmetleri konusunda oldukça bilinçli olunmasını da sağlamıştır.

Bilinçsiz şekilde web tasarım yapan kişiler de bulunmakta, bu nedenle web tasarım özellikle de ajans ve şirketlere yaptırılmalıdır. Bu doğrultuda ortaya çıkan deneyimsiz web tasarımcılar, web tasarım firmaları konusunda ön yargılara ve olumsuz fikirlere sebep olabilmektedirler.

Web Site Hizmeti Denince Kalite Bilcod !

Halbuki web tasarım firmaları, bünyesinde bulundurduğu çalışanları en iyi şekilde seçmekte ve eğitim düzeylerini de göz önünde bulundurmaktadırlar. Sonsuz konuya ve çeşitliliğe sahip firma ve iş olduğunu göz önünde bulundurursak web tasarım firmaları bu konuda oldukça deneyimli olmalıdırlar.

Web tasarım hizmetleri için birçok firma bulunmakta ancak internetten yapacağınız araştırmalar sonucunda veya görüştüğünüz şirketler arasında karşılaştırma yaparak da fiyat performans açısından değerlendirebilir, size ve bütçenize uygun en iyi web tasarım hizmeti veren firmayı tercih edebilirsiniz. Web tasarım yaptıracak firmaların dikkat edeceği en önemli konulardan biri olan web tasarım firmalarının deneyimleri ve portfolyolarıdır.

Web Uzmanlık İster !

Tasarımın her dalında olduğu gibi web tasarımı içinde de belli ana hatlar oluşturularak çalışmalar yapılır. Kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde korumasıyla beraber geçerli olabilecek bir durumdur.

Renk seçimi müşteri isteklerine ve amaca bağımlıdır. Bu basit bir şekilde yalnızca siyah-beyaz renklerle yapılabilmekle birlikte web uyumlu renkler kullanarak da bir kişinin veya bir kuruluşun kişiliği, markası kendisini ifade edebilir.

Web Tasarım’da Grafikler Önemlidir

Web tasarımı için grafikler logo, fotoğraf, clipart veya simgeler şeklinde kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından çok sıkışık bir yapıda olmamalı, sayfanın açılış hızını etkilemeyecek boyutta ve web sayfasının içeriği ile uyumlu olmalı, uygun şekilde konumlandırılmalıdır.Özgün web tasarım firmaları teknolojik her alanda olduğu gibi güvenli hizmet vermekte ve böylelikle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

Çeşitli yazı tipleri kullanımıyla bir web sitesinin tasarım kalitesini artırabilirsiniz. Çoğu web tarayıcıları yalnızca “web-güvenli yazı tipleri” olarak bilinen fontları, okunaklı bir şekilde görüntüleyebilir, bu sebeple tasarımcı olarak yaygınca kabul gören bu grup içindeki fontlarla çalışmaya özen gösterilmesi faydalı olacaktır. Web tasarım satış konusunda birçok firma bulunmakta ve bu firmalar müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

Web gerçekten de tüm sektörlerin içinde olduğu devasa bir endüstri olmuştur. Kurmuş veya kurmakta olduğunuz işinizde de aslında ilk yapmanız gereken kesinlikle kaliteli bir web ajansı bulmaktır. Çünkü inanın gerçekten de web ajansınız ne kadar kaliteli ise size kısa zamanda çok güzel bir yol gösterir ve sizi web de bir süre sonra marka haline getirmeye başlar.

İşi bilenlerle Çalışın!

Bilcod Web olarak şu ana kadar çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere pek çok kuruluşu özellikle yapmış olduğumuz kaliteli seo çalışmalarımız ile, kendi sektörlerinde otorite  siteler haline getirdik. Biz açıkçası en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. En iyi bildiğimiz yoldan yürüyoruz. Web tasarım dışında bilmediğimiz bir yolda ise o yolu iyi bilenlerle çalışıyoruz.

Ya Siz ? 🙂

 

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

Kurumsal Web Paket Fiyatları

Not:Web Tasarım Paketlerine Ait Link Premium Paket Demosudur. Diğer paketler daha kısıtlıdır

kredi kartlarina

Kurumsal Web Tasarım Ekonomik Paket
1500 TL + KDV
 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • 250 TL Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 2 Adet Eposta
 • 5 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • 200MB Disk Alanı
 • 1000MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek
Kurumsal Web Tasarım Standart Paket
2500 TL + KDV
 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 5 Adet Eposta
 • 6 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • 300MB Disk Alanı
 • 1500MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek
Kurumsal Web Tasarım Premium Paket
3500 TL + KDV
 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 10 Adet Eposta
 • 9 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • Haber/Duyuru Modülü
 • Sık Sorulan Sorular Modülü
 • 500MB Disk Alanı
 • 3000MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek
Özel Lisanslı Pro Wp Web Tasarım
4750 TL + KDV
 • Pro Wp Özel Kurumsal Tasarım
 • Özel İçerik Yönetimi Hizmeti
 • (Ek ücret 950 TL + KDV (Aylık))
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 20 Adet Eposta
 • 11 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • Foto ve Video Galeri Modülü
 • Blog Modülü
 • Haber/Duyuru Modülü
 • Sık Sorulan Sorular Modülü
 • 1000MB Disk Alanı
 • 6000MB Trafik / aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek

Sizi Arayalım