Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Kaliteli Çözümler

Kurumsal Web Tasarım hizmetleri konusunda deneyimli ekibimiz ile sizde web dünyasında kaliteli ve sağlam projelere imza atın..

Web tasarım hizmeti bir gerçek veya tüzel kişiliğin internet mecrasında tam anlamıyla doğru tespitler ile temsilidir. Web tasarım hizmetleri ile sadece kurumsal bir web sitesi tasarımı değil herhangi bir web projesi veya uygulamasının da yol haritası çizilmektedir.
Dalında gerçekten çok uzman olan arkadaşlarımız size bu konuda seve seve yardımcı olacaklardır. Bilcod web tasarım hizmetleri olarak hem ileri derecede uzmanlık gerektiren yazılımlar ve web uygulamaları hemde siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta yönetim panellerine sahip nitelikli web siteleri tasarlamaktayız.

Bilcod Web ile İş Hacminizi Katlayın  0216 706 0 716

Kaliteli Web Tasarım Hizmetleri

Siz isteklerinizi belirtin bize gerekli bilgilerinizi verin ve rahatça koltuğunuza yaslanıp kahvenizi için. Bilcod web olarak deneyimli ekibimiz sizlere harika bir iş çıkaracaklar.
Kurumsal web tasarım da ülkemizde ne yazık ki istismar edilmiş iş kollarından biridir. Biraz kod yazmaya çalışan pek çok genç arkadaş hemen kendisini yazılımcı, web tasarımcı veya uzman programcı zannetmekte ve ne yazıktır ki buna inandığı için firmalardan işler alıp firmaları veya kişileri mağdur etmektedir.

Kurumsal web kimliği

Kurumsal web sitesi tasarımı günümüzde en önemli kurumsal kimlik’tir. Web siteniz ve içeriği size müşteri ve para kazandırabilir de kaybettirebilir de. Yapılacak en ufak bir kodlama hatası arama motorları tarafından sitenizin gösterilmemesine yol açabilir.
Bu yüzden web sitenizi kime emanet ettiğiniz önemlidir. Web tasarım denince tecrübe çok ama çok önemlidir. Sizde deneyimsizlik kurbanı olmayın. Uzman bir ekiple çalışın..

Web tasarım yaptırmak istiyorum nasıl başlarız ?

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, öncelikle sizinle bir araya gelip size web üzerinde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz ve sizi en doğru biçimde temsil edecek adımları beraber atıyoruz. Sonrasında sizden firmanızla ilgili bilgileri ve varsa ekstra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.
Özel web yazılım projeleri hariç web sitenizi kurumsal hazır web site paketlerimiz sayesinde 3-4 iş günü gibi bir sürede yayına açabiliyoruz. Sonrasında desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı olarak sizi Google aramalarında yükseltmek üzerine seo çalışmaları ile devam ediyor.
Amacımız daha fazla kazanmanız, biliyoruz ki siz kazanırsanız biz de kazanırız.

Web tasarım paketleri nedir?

Kurumsal web design paketleri, ücretli web sitesi açmak isteyen ancak fazla beklemek istemeyen müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz sade ve şık bir görünüme aynı zamanda mobil uyumlu kaliteli web yazılım paketleridir.
Kurumsal web site yazılımları alan müşterilerimiz kısa bir zamanda üstelik mobil uyumlu web sitesi sahibi olabiliyorlar. Unutmayın web dünyasında sadece uzmanlarla çalışılır. Web deneme yanılmaya gelmez.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti için Bilcod !

Evet web tasarım hizmetleri denince dünyada pek çok web tasarım ajansı hizmet vermektedir. Bu kaliteli web ajanslarından, ajansımız Bilcod gibi bazıları da ülkemizde bulunmaktadır. Tabi web’de kalite demek esasen uzmanlık ve tecrübe demektir. Bilcod olarak 20 yılı aşkın uzmanlığımız ile internet dünyasında firmanızı veya markanızı kısa zamanda çok ilerilere taşıyacağımızın garantisi rahatlıkla verebiliriz.

Web Endüstrisi !

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte önem kazanan internet siteleri ve bunun doğrultusunda web tasarım, sizlere en kaliteli hizmetleri sunarak, sitenizin gelişmesini ve markanızı tanıtmanızı sağlamaktadır.  Kişi ve kurumların sosyal medyadaki yüzü olan web tasarım, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. HTML dilinde yapılan CSS ile süslenen web tasarım, bu konuda uzman kişilerce yapılmakta ve böylece daha verimli işlere imza atılmaktadır. Web sitesi tasarımı, son zamanlarda en çok tercih edilen hizmetlerdendir.

Web tasarımda belirlenen hedef oldukça önemlidir. Firmanıza uygun kitleye hitap eden tasarımlar yapılması da önemli konulardan biridir. Kitleye göre üretilen içerikler, daha çok dikkat çekeceğinden sitenizin gelişmesi de bu doğrultuda artacaktır.

Html ve Css ile Kodlamalar

Web tasarım yapan kişilere webmaster veya web tasarımcı denilmektedir. Web sitesinin kalitesini belirleyen bazı unsurlar bulunmakla birlikte bu kalite, yayınlanan görseller ve içerikler ile belirlenebilmektedir. HTML veya CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve test işlemleri sonrasında tamamlanan kurumsal web tasarım müşteriye sunulmaktadır. Web sitesi tasarımı ile birlikte sunulan e-ticaret paketleri ve seo hizmetleri de siteniz için sunulan önemli hizmetlerdendir.

Teknoloji dünyasının getirilerinden biri olan web siteler, birçok alanda insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle online eğitim, online alışveriş gibi konular insanlara bulundukları yerden eğitim akma ve alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.  Web tasarım bu konuda devreye girerek insanların en iyi şekilde yararlanabileceği, basit, sade ve aynı zamanda da göz alıcı ve kullanmaya teşvik eden siteler ortaya çıkarmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok yeniliğe ev sahipliği yapan internet ve bilgisayarlar, özellikle de sitelerin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu siteler geçmişten günümüze kadar birçok değişiklik geçirmiştir. Bunun yanı sıra internet sitelerinden yapılan alışverişleri de etkileyen web tasarım, kaliteli olduğu müddetçe daha fazla müşterinin ilgi odağı olmaktadırlar. Web sitesi tasarımı, özelikle de kaliteli şirketler ve ajanslar tarafından yapıldığında birçok özel imkanı da sizlere sunmaktadır.

Web tasarım konusunda iş yapan birçok firma olmasına karşın, yapılması gereken tasarımı uygulayamayan veya yanlış tasarım yapan firmalar da bulunabilmektedir. Bunun sebebi, işin dışında olan kişilere web tasarımın basit bir işmiş gibi lanse edilmesidir. Sonsuz konuya ve çeşitliliğe sahip firma ve iş olduğunu göz önünde bulundurursak web tasarım firmaları bu konuda oldukça deneyimli olmalıdırlar.

En iyi web tasarım

En iyi web tasarım firmaları, İstanbul çevresinde bulunabildiği gibi, Türkiye genelinde de büyük yer kaplamaktadır. Kaliteli hizmetin sınırı olmadığından, oldukça iyi personelleri ile hizmet veren bu firmalar, güven veren hizmeti sayesinde sizlere en iyi iletişimi sunmaktadır.

Web tasarım konusunda yapacağınız kısa süreli bir araştırma sonucunda birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle web tasarım fiyatları konusunda uzman kişiler ile iletişime geçtiğinizde oldukça uygun fiyatlara web tasarım bulabilirsiniz. Web tasarım ve web üzerine çalışan markalar son zamanlarda artmıştır ve bu firmalara artan ilgi nedeniyle çoğu firma da oldukça kendini geliştirmiştir.

En iyi web tasarım firmaları konusunda birçok şirket mevcuttur ve bununla birlikte bu şirketler, kaliteli hizmet anlayışları sayesinde en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Sizler de en iyi web tasarımı firmaları konusunda bilgi almak ve kaliteli hizmetin farkındalığıyla yaşamak için bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım firmaları, online alışveriş ve işlerin gelişmesi aynı zamanda da teknolojinin en etkin şekilde kullanılması ile daha çok iş imkanına sahip olan firmalardandır. Web tasarım firmaları, işiniz ve markanız için site yapabildiği gibi aynı zamanda bu sitelerin tasarımlarını da yaparak markanızı en göz alıcı şekilde sunmanızı sağlamaktadır. En iyi web tasarım firmaları konusunda hizmet veren firmalar, sizlere sunduğu kaliteli hizmet ve güvenli hizmet anlayışı ile sitenizi en iyi hale getirmektedirler.

Teknolojiden Uzak Kalmayın !

Teknoloji dünyasının getirilerinden biri olan web siteler, birçok alanda insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle online eğitim, online alışveriş gibi konular insanlara bulundukları yerden eğitim akma ve alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Web tasarım firmaları bu konuda devreye girerek insanların en iyi şekilde yararlanabileceği, basit, sade ve aynı zamanda da göz alıcı ve kullanmaya teşvik eden siteler ortaya çıkarmaktadır.

Web tasarım hizmetleri dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda tercih edilen ve bu doğrultuda gelişimini sürdüren hizmetlerdendir. Sizler de en kaliteli web tasarım hizmetleri için bu ajanslar ile iletişime geçerek web tasarım konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok yeniliğe ev sahipliği yapan internet ve bilgisayarlar, özellikle de sitelerin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu siteler geçmişten günümüze kadar birçok değişiklik geçirmiştir. Bunun yanı sıra internet sitelerinden yapılan alışverişleri de etkileyen web tasarım, kaliteli olduğu müddetçe daha fazla müşterinin ilgi odağı olmaktadırlar.

Web tasarım hizmetleri, özellikle de son zamanlarda ortaya çıkan olumsuz olaylara karşı sitenizi en iyi şekilde tasarlayarak bir yandan da güvenli bir site oluşturmaktadırlar. İnternetin hayatımıza girmesi ile sanal ortamdan yapılan dolandırıcılık ve benzeri olumsuz olaylar, web tasarım hizmetleri konusunda oldukça bilinçli olunmasını da sağlamıştır.

Bilinçsiz şekilde web tasarım yapan kişiler de bulunmakta, bu nedenle web tasarım özellikle de ajans ve şirketlere yaptırılmalıdır. Bu doğrultuda ortaya çıkan deneyimsiz web tasarımcılar, web tasarım firmaları konusunda ön yargılara ve olumsuz fikirlere sebep olabilmektedirler.

Web Hizmetlerinde Kalite

Halbuki web tasarım firmaları, bünyesinde bulundurduğu çalışanları en iyi şekilde seçmekte ve eğitim düzeylerini de göz önünde bulundurmaktadırlar. Sonsuz konuya ve çeşitliliğe sahip firma ve iş olduğunu göz önünde bulundurursak web tasarım firmaları bu konuda oldukça deneyimli olmalıdırlar.

Web tasarım hizmetleri için birçok firma bulunmakta ancak internetten yapacağınız araştırmalar sonucunda veya görüştüğünüz şirketler arasında karşılaştırma yaparak da fiyat performans açısından değerlendirebilir, size ve bütçenize uygun en iyi web tasarım hizmeti veren firmayı tercih edebilirsiniz. Web tasarım yaptıracak firmaların dikkat edeceği en önemli konulardan biri olan web tasarım firmalarının deneyimleri ve portfolyolarıdır.

Özgün web tasarım, web tasarımın en önemli konusudur. Çünkü özgün tasarıma sahip siteler, Google tarafından kolaylıkla algılanır ve böylelikle sitelerin Google’da yükselmesi çok kısa bir sürede gerçekleşir.

Sitelerin özgün olmasının bir diğer yararı, müşterilerin ilgisini çekmek ve bu doğrultuda satışları veya siteye olan ilgiyi arttırmasıdır. Sizler de özgün web tasarım için birçok firmadan yardım alabilir ve size en uygun firmayı seçebilirsiniz.

Web Uzmanlık İster !

Web tasarım konusunda uzmanlaşmış kişileri bünyesinde bulunduran web tasarım firmaları, mobil uyumlu sitelerde de çalışmalar yaparak işlerini en üst düzeyde icra etmektedirler.

Tasarımın her dalında olduğu gibi web tasarımı içinde de belli ana hatlar oluşturularak çalışmalar yapılır. Kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Özgün web tasarım bu konuda devreye girmekte ve en özgün tasarımları müşterilerine sunmaktadır.

Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde korumasıyla beraber geçerli olabilecek bir durumdur.

Renk seçimi müşteri isteklerine ve amaca bağımlıdır. Bu basit bir şekilde yalnızca siyah-beyaz renklerle yapılabilmekle birlikte web uyumlu renkler kullanarak da bir kişinin veya bir kuruluşun kişiliği, markası kendisini ifade edebilir.

Web Tasarım’da Grafikler Önemlidir

Web tasarımı için grafikler logo, fotoğraf, clipart veya simgeler şeklinde kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından çok sıkışık bir yapıda olmamalı, sayfanın açılış hızını etkilemeyecek boyutta ve web sayfasının içeriği ile uyumlu olmalı, uygun şekilde konumlandırılmalıdır.Özgün web tasarım firmaları teknolojik her alanda olduğu gibi güvenli hizmet vermekte ve böylelikle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar.

Çeşitli yazı tipleri kullanımıyla bir web sitesinin tasarım kalitesini artırabilirsiniz. Çoğu web tarayıcıları yalnızca “web-güvenli yazı tipleri” olarak bilinen fontları, okunaklı bir şekilde görüntüleyebilir, bu sebeple tasarımcı olarak yaygınca kabul gören bu grup içindeki fontlarla çalışmaya özen gösterilmesi faydalı olacaktır. Web tasarım satış konusunda birçok firma bulunmakta ve bu firmalar müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

Web gerçekten de tüm sektörlerin içinde olduğu devasa bir endüstri olmuştur. Kurmuş veya kurmakta olduğunuz işinizde de aslında ilk yapmanız gereken kesinlikle kaliteli bir web ajansı bulmaktır. Çünkü inanın gerçekten de web ajansınız ne kadar kaliteli ise size kısa zamanda çok güzel bir yol gösterir ve sizi web de bir süre sonra marka haline getirmeye başlar.

İşi bilenlerle Çalışın!

Bilcod Web olarak şu ana kadar çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere pek çok kuruluşu özellikle yapmış olduğumuz kaliteli seo çalışmalarımız ile, kendi sektörlerinde otorite  siteler haline getirdik. Biz açıkçası en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. En iyi bildiğimiz yoldan yürüyoruz. Web tasarım dışında bilmediğimiz bir yolda ise o yolu iyi bilenlerle çalışıyoruz.

Ya Siz ? 🙂

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

Kurumsal Web Paket Fiyatları

Not:Web Tasarım Paketlerine Ait Link Premium Paket Demosudur. Diğer paketler daha kısıtlıdır

Kurumsal Web Tasarım Ekonomik Paket

0 00 Aylık

 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • 250 TL Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 2 Adet Eposta
 • 5 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • 200MB Disk Alanı
 • 1000MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek

Kurumsal Web Tasarım Standart Paket

0 00 Aylık

 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 5 Adet Eposta
 • 6 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • 300MB Disk Alanı
 • 1500MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek

Kurumsal Web Tasarım Premium Paket

0 00 Aylık

 • Standart Tasarım : Tema 1 veya Tema 2
 • Veya Özel Tasarım Seçimi
 • (Ek ücret 1900 TL + KDV)
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 10 Adet Eposta
 • 9 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • Haber/Duyuru Modülü
 • Sık Sorulan Sorular Modülü
 • 500MB Disk Alanı
 • 3000MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek

Özel Lisanslı Pro Wp Web Tasarım

0 00 Aylık

 • Pro Wp Özel Kurumsal Tasarım
 • Özel İçerik Yönetimi Hizmeti
 • (Ek ücret 950 TL + KDV (Ay))
 • Ücretsiz Google Ads Kurulum
 • (Logonuza Göre Renk Değişebilir)
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz Hosting
 • Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım
 • Yönetim Paneli
 • 20 Adet Eposta
 • 11 Sayfa Modülü
 • Ürünler Sayfası (Kategori var)
 • Ürün Detayda Benzer Ürünler Modülü
 • Foto ve Video Galeri Modülü
 • Blog Modülü
 • Haber/Duyuru Modülü
 • Sık Sorulan Sorular Modülü
 • 1000MB Disk Alanı
 • 6000MB Trafik / Aylık
 • Google Seo Uyumlu Kodlama
 • Web Site Teknik Destek