E-Ticaret Paketleri

Kaliteli E-ticaret Yazılımımız ile  Sağlam Altyapılı Bir İnternet Mağazanız Olsun. Bilcod ile Başarı Zor Değil !

 0216 706 0 716

E-ticaret Yazılımlarımız daima tecrübeli yazılımcılarımızın denetimindedir. E-ticaret Tecrübe İster, Deneyim İster.  Bilcod web olarak 20 yılı aşkın yazılım tecrübemiz ile yanınızdayız.

E-ticaret Paketleri ve fiyatları sizler için en doğru biçimde düşünülmüş, sağlıklı sağlam çalışan stabil e-ticaret paketlerimiz ile sizde kısa zamanda başarılı sonuçlar alacaksınız. Bu online yolculukta bizler kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere daima destek olacağız.

Bilcod Web’in uzman ekibi ile kaliteli bir teknik desteğe ve kaliteli bir e-ticaret mağazası sahibi olun. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

E-ticaret Paketleri ve Fiyatları :

Kaliteli e-ticaret yazılımı

E-ticaret paketleri yazılımı kalitesini anlayabilmeniz için, ilgili yazılımın kimler tarafından hangi teknolojiler ile yazıldığını bilmemiz aynı zamanda yazılımı aktif kullanan firmalardan da referanslar almamız mantıklı bir yöntem olabilir. Bilcod web yazılım ekibi olarak 20 yılı aşkın yazılım tecrübemiz ile e-ticaret paketleri ile beraber pek çok farklı tarzda web uygulama proje yazılımlarına imza attık.

Siz de özellikle online mağaza açmak istiyorsanız kesinlikle Bilcod web kalitesinde bir yazılım ekibi ile çalışın. Ucuz olsun diye e-ticaret’e girmenizi kesinlikle önermeyiz. İnanın her işte olduğu gibi, gerçek bir mağaza açmak gibi bir yatırım ve maliyet gerektirir e-ticaret dünyası. Ondan dolayı kulaktan dolma bilgilerle ve günlük hedefler koyarak bu işe girerseniz sonunuz kesinlikle hüsran olacaktır ve yatırımınızı kesinlikle kaybedersiniz.

O nedenle online satış işine girmek istiyorsanız mutlaka Bilcod web ile görüşün randevu talep edin.

Birlikte çalışsak ta çalışmasak ta sizlere en doğru ve samimi bilgileri verir ve yol göstermekten onur duyarız.

E-TİCARET PAKETLERİNİN AVANTAJLARI

E-ticaretürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısaca e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır. E-ticaret siteleri de bu anlamda insanlara en çok ulaşmayı sağlayan online mecralardandır. E-ticaret paketleri ise bu bağlamda müşteriye sunulan ve birbirinden farklı avantajlar ile sürdürülen hizmet çeşitleridir.

Satıcı ve müşteri açısından birçok yararı olan e ticaret siteleri, hızlı bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlayarak evden tek tıkla ihtiyaçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Fiyat araştırması için harcanan maliyet ve zamanı en aza indirerek tasarruf etmenizi de kolaylaştırmaktadır.

Alıcının birden fazla ürün çeşidini kıyaslamasına yardımcı olarak en kaliteli ürünleri en düşük fiyatlara satın almasını da sağlamaktadır. Kullanıcı yorumlarına da ulaşabilen alıcı, böylelikle güvenli alışverişin keyfini sürebilmektedir. İndirim ve kampanyalara ulaşımı kolaylaştıran bu siteler 7/24 alışveriş imkanını da müşterilerine sunmaktadır.

Elektronik Ticaret veya “E-Ticaret” anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle günümüzün sıcak konusu olarak her web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri görmek mümkündür. E-ticaret paketlerinin avantajları özellikle de son zamanlarda geliştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

Markanızın büyümesi için en önemli etkenlerden biri de markanıza ait bir internet sitesidir. Bu sitenin en iyi özelliği de basit, anlaşılır ve aynı zamanda da kaliteli olmasıdır. Bunun için ihtiyacınız olan siteniz için web tasarım yapacak bir firmadır. Birçok alanda hizmet veren bu işletmeler, e-ticaret paketleri kapsamında sunulan web tasarım hizmetleri ile de müşterilere fayda sağlamaktadır.

Herkesin cebine uygun web tasarım fiyatları bulunmakta ve bu doğrultuda yapılan işin kalitesi artmakta ve azalmaktadır. Teknoloji çağında yaşadığımızı göz önünde bulundurduğumuzda, online işlemler ve bunun yanı sıra online alışveriş çağımızın en çok kullanılan getirilerindendir.

Her yaştan insanın etkin bir şekilde kullandığı bilgisayar, internet ve mobil uygulama ve cihazlar aracılığı ile milyonlarca konuda milyonlarca siteye eriştiğini de göz önünde bulundurursak, web tasarım çok önemli bir faktördür. E-ticaret paketlerinin avantajları böylelikle içerisinde bulundurduğu web tasarım hizmeti ile artmaktadır.

NEDEN E-TİCARET PAKETİ ALMALIYIM ?

Kişi ve kurumların sosyal medyadaki yüzü olan web tasarım, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. HTML dilinde yapılan web tasarım, bu konuda uzman kişilerce yapılmakta ve böylece daha verimli işlere imza atılmaktadır.

Web tasarımda belirlenen hedef oldukça önemlidir. Firmanıza uygun kitleye hitap eden tasarımlar yapılması da önemli konulardan biridir. Kitleye göre üretilen içerikler, daha çok dikkat çekeceğinden sitenizin gelişmesi de bu doğrultuda artacaktır. Neden e-ticaret paketi almalıyım sorusunun cevabı ise oldukça basittir, teknolojinin hakim olduğu çağımızda daha çok online alışverişler tercih edilmekte ve böylelikle e-ticaret siteleri oldukça rağbet görmektedir.

Web tasarım yapan kişilere webmaster veya web tasarımcı denilmektedir. Web sitesinin kalitesini belirleyen bazı unsurlar bulunmakla birlikte bu kalite, yayınlanan görseller ve içerikler ile belirlenebilmektedir. HTML veya CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve test işlemleri sonrasında tamamlanan kurumsal web tasarım müşteriye sunulmaktadır.

Teknoloji dünyasının getirilerinden biri olan web siteler, birçok alanda insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Özellikle online eğitim, online alışveriş gibi konular insanlara bulundukları yerden eğitim akma ve alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.Web tasarım hizmetleri bu konuda devreye girerek insanların en iyi şekilde yararlanabileceği, basit, sade ve aynı zamanda da göz alıcı ve kullanmaya teşvik eden siteler ortaya çıkarmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birçok yeniliğe ev sahipliği yapan internet ve bilgisayarlar, özellikle de sitelerin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu siteler geçmişten günümüze kadar birçok değişiklik geçirmiştir. Neden e-ticaret paketi almalıyım sorusunun cevabı da en basit şekli ile, içerisinde birçok hizmet barındırmasıdır.

E-ticaret paketlerinin içerisinde bulunan birçok hizmet, bu paketlerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerindendir. E-ticaret paketleri, sitenizin ihtiyaç duyduğu her türlü içeriği içerisinde barındırarak, kaliteli bir web sitenin sahip olması gereken bütün özellikleri de sağlamaktadır.

KALİTELİ E-TİCARET PAKETİ

Enerjinizi ve dikkatinizi asıl işinize yönlendirme imkanı sağlayan e-ticaret ajansları, daha verimli ve rahat çalışmanıza da vesile olmaktadır. Sosyal medya ajansları gibi e-ticaret ajansları da birçok sosyal mecrada markanızın tanınması için çalışmalar yapmakta, düzenli yayınlanan metin ve grafiklerle siteniz her zaman güncel olmaktadır.

Profesyonel bir hizmet sunan kaliteli e-ticaret ajansları, birkaç çalışma sonrasında ve sabır gerektiren birkaç ay sonunda amaçlarına ulaşarak sitenizin arama motorlarında en üstlere çıkmasını sağlamaktadır. Kaliteli e-ticaret paketi sayesinde markanızı tanıtmanın en iyi yollarını, çalıştığınız ajans ile birlikte belirleyip kullanabilirsiniz.

 

E-ticaret ajanslarına iş yaptırmanın birçok avantajlı tarafı vardır. Bunlardan biri, tek bir uzmandan çok daha güvenilir olmasıdır. Aynı zamanda ajanslarda bulunan bol alternatifli e-ticaret paketleri, sizlere birçok seçenek sunmaktadır. E-ticaret ajanslarında bulunan birçok uzman personel, tek bir kişiye yaptıracağınızdan çok daha verimli işlere imza attıracaktır.

 

Hayatımızın her alanında bulunan yazılım, hayatımızı kolaylaştırmakta ve birçok alanda bize yardımcı olmaktadır. Telefonlar, bilgisayarlar, mobil teknoloji, internet ve sanayi gibi birçok alanda bulunan yazılım, özellikle de medya, eğlence ve iletişimi içerisinde barındırarak tüm sektörlerde varlığını göstermektedir. Kaliteli e-ticaret paketi sayesinde en iyi hizmetler sizlere sunulmakta, önemli derecede fark ortaya koyulmaktadır.

 

Bununla birlikte yazılım, uzay sanayisinden günlük hayata kadar hemen hemen her alanda bulunmaktadır. Yazılım uzmanlık gerektiren bir iş olmakla beraber, özellikle de uzman kişilerce yapılmalı ve uzmanlar bu konuma gelene kadar birçok eğitimden geçmektedirler.

Bilgisayar için yapılan yazılımlarda, öncelikle hangi işletim sisteminin kullanılacağı seçilmelidir.

 

Bilgisayar, temelde elektronik bir cihaz olsa da içindeki yazılım mantığı temel elektronik cihazlardan biraz daha farklı olduğu için bunları ayrı iki kategoriye ayırmak daha doğru olur. Mobil cihazlar bilgisayar ile aynı kategoride anlatılabilir, aralarında pek fark yoktur.

Bilgisayar yazılımları işlev olarak üçe ayrılmaktadır. Bunlar, uygulama yazılımı, sistem yazılımı ve bilgisayar programlama araçlarıdır. E-ticaret paketleri birçok uygulama ve hizmeti içerisinde bulundurduğundan kaliteli hizmet vermek ile beraber, sitenizin arama motorlarında en üstlere çıkmasını da sağlamaktadır.

Kaliteli e-ticaret paketi hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın,
İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Ekibimiz sizlere yardımcı olmak için bekliyor
0216 706 0 716

Paketler

Fiyatlar (Yıllık)

 • Web Alanı / Database Alanı
 • E-Posta Hesabı
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
 • Ürün / Kategori / Marka Yönetimi
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Arama Motoru Uyumluluk (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Banner Slide Yönetimi
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Mobil Uyumluluk
 • Otomatik Aktif Sanal POS
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • Davet Sistemi
 • Özel Kampanya Modülü
 • XML Ürün Aktarım
 • Excel Ürün Aktarım
 • Bayi & Tedarikçisi Altyapısı
 • Çok Dilli Sistem
 • Çoklu E-Mağaza Sistemi
 • Nebim&Logo; vs Entegrasyonu
 • N11 Mağaza Entegrasyonu
 • Hepsi Burada Entegrasyonu
 • Gitti Gidiyor Entegrasyonu

E-Ticaret Girişimci

0 00 Aylık

 • 50 GB
 • 10 Adet
 • 250 GB
 • Sınırsız
 • Tema 13-14

E-Ticaret İşletme

0 00 Aylık

 • 150 GB
 • 10 Adet
 • 500 GB
 • Sınırsız
 • Tüm Temalar

E-Ticaret Kurumsal

0 00 Aylık

 • 500 GB
 • 10 Adet
 • 750 GB
 • Sınırsız
 • Tüm Temalar